Jump to content

Recommended Posts

Heated Desire

spacer.png

Други заглавия: Rang Pratana
Страна: Тайланд
Година: 2013
Жанр: драма, романтика
Епизоди: 15

Участват:
Nadech Kugimiya as Pittaya (Pitt)
Kimberly Ann Voltemas as Soodapa (Krathae)
Mint Natwara Wongwasana as Rawee
Alex Rendell as Poowadon
Jinny Thanida Garnjanawat
Jaja Primrata Dejudom
Deaw Suriyon Aroonwattanakul
Sinitha Boonyasak


Сюжет:
Soodapa и Pittaya живеят и израстват заедно, защото баща й го приютява в дома им, като малък. Вече пораснали, Soodapa е своенравна млада дама свикнала да нарежда, а Pittaya да изпълнява. Тя да създава проблеми, а той да й помага и да е винаги до нея, докато в един момент не осъзнава, че е влюбeна. Но Pittaya вече си има приятелка Rawee, която напълно му подхожда. Какво ще направи Soodapa с желанието на сърцето си? Нима може винаги да става на нейното, дори когато това не е просто някакъв каприз?

Сваляне:

Свали с български субтитри::subs: Тук

Свали с английски субтитри: Тук

Свали с руски субтитри: Тук

Онлайн с английски субтитри: Тук и Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук и Тук

 

OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, лакорн фенове! :) От пролетта следя процеса на снимане на сериала. Сюжетът ми се струва интересен, а и Бари не е за изпускане. B) От време на време надниквам във форумите spicy и asianfuse, та гледам бързо се развиват нещата. Със сигурност ще го започна, но първо ще си доизгледам Panyachon Kon Krua, че съм на вълна Марк- Ким. Преводът на тайландските сериали върви доста бавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този откъм превод на английски едва ли ще има забавяне, преводачката се е доказала, като експедитивна и бърза.

Затова си позволих да му пусна тема. Аз също не съм го гледала, напоследък нямам възможност да следя сериали и

филми. Струва ми се интересен, така че когата успея ще го отмятам. От коментари писани в други форуми,

изглежда е с динамично начало и историята се развива бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Броя часовете докато пусне поредната порция части от сериите, много е интересен. Пък и все пак Бари и Ким са се доказали, но не очаквах да има толкова силна химия между двамата wink.gif. Иначе евала на Бари, че е напълнял, за да може да си отива с Ким tongue.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал. Грабна ме определено. Въпреки типичният за романтиката сюжет те приковава към екрана и трудно можеш да спреш да го гледаш. :) Главната героиня смея да кажа , че претърпява много метаморфози от началото на сериала до самия край (говоря относно характера и), отначало дава заявка за една богата, разглезена, красива, с доста остър характер, но в крайна сметка любовта я променя. Нашият главен герой е противоположност на нея спокоен, мил , любезен и много очарователен. Малко трудно осъзнава бих казала своите чувства въпреки, че от самото начало с тези негови погледи на влюбен мъж не знам как не си даде сметка . :) :) :) Сериала има и комични ситуации благодарение на тази наша щура мадама :) и определено не те карат да останеш равнодушен :)  :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...