Jump to content

Advertising Genius Lee Tae Baek (2013)


Recommended Posts

spacer.png

Advertising Genius Lee Tae Baek (2013)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Gwanggocheonjae Lee Tae-Baek
Година на излъчване: 4 февруари 2013 - 26 март 2013
Време на излъчване: понеделник – вторник 21:55
Жанр: Романс
Канал: KBS2
Епизоди: 16
Режисьор: Park Ki Ho

Субтитри: Английски

Участват:
Jin Goo - Lee Tae Baek
Park Ha Sun - Baek Ji Yoon
Jo Hyun Jae - Eddie Kang
Han Chae Young - Ko A Ri
Han Sun Hwa (Secret) - Lee So Ran

 

Резюме:

В сериала се разказва за живота и любовта на хора, работещи в рекламната индустрия...
И Те Пек (Jin Goo) е изключително талантлив млад мъж, но заради средното си образование и бедната автобиография, преминава през множество трудности, докато се превърне в гений на рекламния бизнес.
Пек Джи Юн (Park Ha Sun) е стажантка в рекламната компания Къмсан. Тя се опитва да направи всичко възможно, независимо от задачите, които ѝ поставят.
Ко А Ри (Han Chae Young) е експерт в Къмсан. Тя е уверена и секси жена. За да постигне мечтата си, захвърля миналото и любовта си.

 

2039-16037.jpg

 

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да го гледам поради липса на друго, едвам изтраях първия епизод с паузи да прочета нещо интересно, за да се събудя... на другия ден дадох шанс на втори еп., пак поради липса на друго. И го дропнах окончателно. Нищо увличащо не намерих в сюжета, героите ми стоят едни такива изпразнени от съдържание, не намирам в тях никакви характерни лични черти, освен вечното "бедно и спънато от съдбата създание с големи мечти". Актьорите показват нулево индивидуално присъствие, до степен изобщо да не ме интересува какво ще стане с героите занапред.

 

Това е - все някъде трябваше и да поплюя малко, а не само да викам "евала" на хубавите неща:) Ако някой го накефи сериалът - извинете, просто лично мнение;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много ми хареса Park Ha Sun... много чаровна и талантлива актриса, която не бях гледал в главна роля досега, и в образа и имаше нещо, което не съм го гледал в толкова много сериали (очаквам да я видя в "Two Weeks" с Lee Jun Ki). Има доста клишета в самия сериал обаче... като образа на главния герой, който през 2/3 от сериала се държеше като 15 годишен хлапак, въпреки че накрая се промени в някаква степен. Чудно ми е всички корейци ли са еднакви, та в толкова много от сериалите им главния герой се повтаря :D. Последната част на сериала доста позната...

 

това с бащата сме го гледали много вече :D.

 

Един от проблемите със сценария и сюжета в подобни сериали е, че търсят някакъв баланс между романтиката (отношенията между героите) и темата с работната среда и накрая се получава по малко и от двете, средна работа и в двата аспекта. Не е кой знае какво, но става за гледане. Ако не за друго, гледайте го заради Park Ha Sun :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...