Jump to content

Binbo Danshi / Bonbimen (2008)


Recommended Posts

Binbo Danshi / Bonbimen

spacer.png

Оригинално заглавие: 貧乏男子
Заглавие (романизирано): Binbo Danshi
Алтернативно заглавие: ボンビーメン / Bonbimen
Формат: Renzoku
Жанр: Комедия
Епизоди: 9
Рейтинг: - 11.6(Kanto)
Канал на излъчване: NTV
Дата на излъчване: 2008-Jan-15 - 2008-Mar
Официален сайт: http://www.ntv.co.jp/binbou/
Oригинална информация: wiki

В ролите:
Oguri Shun as Koyama Kazumi
Yashima Norito as Hirota Shuzuo
Yamada Yu as Nakahara Miumi
Miura Haruma as Shiraishi Ryo
Kamiji Yusuke as Teruteru
Naka Riisa as Shinjou Sumire
Shibue Joji
Otoo Takuma as Chagii
Yusuke Santamaria as Omuomu

Yazaki Hiroshi (епизод 1)

Резюме:
Koyama Kazumi е беден, но оптимистично гледащ на живота студент, за когото парите не са най-важното нещо. Тъй като момчето е крайно добра и наивна личност, винаги поема чуждите дългове, макар самият той да няма пари даже за паста за зъби. За да изплати тези дългове, му се налага да се справя с цял куп препятствия...
(бтв. резюмето донякъде е изкопирано от анимес-бг.ком)

С английски субтитри + OST

Свали с руски субтитри

Онлайн с английски субтитри

Онлайн с руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се запалих доста, но някъде сред средата нещо ми доскуча яко. На нашия човек хич не му отива такъв дебилен и наивен персонаж Особено пък след като го гледах в Crows ZERO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се стори прекалено наивен и ми доскуча бързо. Насилих се да изгледам 3 епизода и до там. Доста слаба роля за Шун според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да кажа, след като участва Огури Шун и то в главната роля, освен че се справи много добре и много му подхожда именно този вид сериали. Много беше забавен, как като чуе за проблемите на някого тича да му помага... А самият той едва се оправя. Интересно е, гледането е препоръчително. :o

Въпреки че не го гледах с добро качество и с английски субтитри, не сгреших. :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от сериалите, които така и не успях да изгледам. Дори да бяха натикали всички японски звезди вътре пак щеше да е същото-да не говорим, че филми със звезден състав в 99% от случаите обикновено разчитат именно на тях, защото филма не става и дори касовите имена не успяват да го спасят <_<.

Та за Binbo Danshi-плосък сюжет/ако може да се нарече такъв/; много гримасничене и герой, чиято невинност и вяра в хората трябваше да е сърцето на историята и да раздвижи нашата съвест. Отдавна не бях гледала подобна боза. Достатъчно ми беше недоразумението "Форест Гъмп" /така и не ми стана ясно за какво му дадоха всички тези Оскари :blink: /-там обаче бях на кино и трябваше да остана до края/какво да се прави "пени се не пени, пари съм давал ;) /.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...