Jump to content

Recommended Posts

spacer.png
 

Holiday /Holli-dei/ Ваканция (2006)

Държава: Южна Корея

Година: 2006

Жанр: драма, екшън

Времетраене: 02:02:25

Режисьор: Yang Yun Ho

IMDB

 

В ролите:

Lee Sung Jae

Choi Min Su

 

 

Резюме:

Филмът е направен по истински случай. През 1988 година, преди Олимпиадата в Сеул, заради олимпийското село много хора са изгонени, а техните домове са разрушени. Много невинни влизат в затворите.

 

 

Лично мнение:

Велик филм и моят най-любим :) Моята оценка за филма е 10/10.Страхотни роли на Lee Sung Jae и на лошото момче на корейското кино Choi Min Su

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът и на мен направи силно впечатление, но честно казано беше отдавна и историята избледня, но не и играта на Choi Min Su. Това и беше първата ми среща с него, но успя ме накара да запомня името, което става доста трудно при мен, и да се разровя за него. Гледала съм доста неща с негово участие, но миналата година изгледах Sand glass с Choi Min Su в главната роля, жалко че вече не правят такива сериали:( Страхотен актьор, много въздействащ, не можеш да не го забележиш. Последно го видях във Вяра, и въпреки, че ролята не беше голяма, беше запомняща се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Lee Sung Jae участва, много го харесвам и задължително ще го гледам. Още повече, че е по действителни събития. Трейлъра е покъртителен, представям си филма.. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би един от първите филм който гледах беше точно с Choi Min Su /Sword in the Moon/,заради тоя тип вече 10 години съм фен на Корейските филми:)Голям е,а тук направо прави изродска роля:)а и в живота си е опасен Bad Boy:)Lee Sung Jae от Танц с вятъра:)наскоpо въпреки че не гледам сериали гледах и Адвокати... голям е и той,въпреки че тeзи артисти може би не сая познати на голяма част от публиката,нека да гледат техни филми и ще се убедят че са таланти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в Адвокатите е добър, а в Dance With The Wind много харизматичен и различен, но на мен още във филма Daisy ми привлече вниманието и оттам разбрах, че е страхотен актьор. А и филма е прекрасен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в Адвокатите е добър, а в Dance With The Wind много харизматичен и различен, но на мен още във филма Daisy ми привлече вниманието и оттам разбрах, че е страхотен актьор. А и филма е прекрасен.

 

Наистина има страхотни роли и отлични филми,Публичен враг,Kick the moonDaisy наистина е много голям филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...