Jump to content

VIXX


Recommended Posts

В Корея вече е 29 септември за това... Да е жив и здрав любимецът ми от групата - И Хонгбин.

 

Гледах го и аз в Star Face-Off като член на "популярната" група VIXX Girls, заедно с останалите момчета (без Тек Ун, разбира се, него едва ли има сила на земята, която да го накара да се преоблече като жена и да танцува).

С краченцата тип солетки на Бини, наистина отлично се вписваше в "женската" формация, хехе. Много се забавлявах с тях. Постараха се. Браво на тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIXX ще пуснат колаборация с инди изпълнителите от ХонгДе - Rooftop Moonlight


 


tumblr_inline_mtycnpuhuF1qcu69g.jpg


 


Track List


1.Why Do Girls


2.I’m a Boy, You’re a Girl


3.Why Do Girls Inst.


 


Първите 200 закупили предварително сингъла ще спечелят и покани за специалният шоукейс Y.Bird With VIXX & OKDAL на 13 октомври.


 


Кен ще участва и в песента на J'KYUN



Сцената им от вчера на KBS Open concert


 


Рожденият ден на HongBin-и



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладка песен, а клипа е 3но по-сладък хахахаха За съжаление едва ли ще видим изпълнение на тази песен.


 


Ето ги и в епизод на Global Request Show : A Song For You заедно с приятелите им от BTOB


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връщам си думите назад, че няма да я чуем хаххахаха



 


http://www.youtube.com/watch?v=y5N-mvu-apg


 


[2013.10.11] Y.BIRD from Jellyfish Island With VIXX & OKDAL


tumblr_mujwn6FO4V1r3hs1eo7_r1_250.jpg


Свали


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6 октомври са записвали за  Hallyu Dream Concert


На 28 октомври беше излъчването


 


Имаха и специална сцена заедно с Crayon Pop, Boys Republic, BIGSTAR - Special Stage  .


Taнцували са на предишни хитове.


 


 


http://vbox7.com/play:f3c5105375



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIXX ще пускат цял албум!! :wub:


 


Преди албума на 8-ми трябва да излезе предварителен трак на име Because the Answer is You


 


Заснемат клип в момента докато са в Швеция, а между другото концертът им в Стокхолм премина много успешно :)


 


tumblr_mvo55d54oA1rxvwdzo1_1280.png


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на днешният ни рожденик - Лео!


tumblr_mw1hxwF29r1rxvwdzo1_1280.jpg


 


Н и Кен първи се хвърлят да му честитят хехехехе


 


tumblr_mw1j26DsUn1rxvwdzo1_1280.jpg


 


 


Момчетата са в ЛА за концерта си, а днес съвсем случайно се е сбъднала и една мечта на Лео, срещнал е Трей Сонгз случайно в Мола :28558:  Един чудесен подарък за рожденият му ден, да види един от любимите си изпълнители.


tumblr_mw0z6a0IxM1rxvwdzo1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият албум на VIXX ще носи името Voodoo


 


tumblr_mw60jeKinq1r3hs1eo1_1280.jpg


 


Епизода на VIXXTV от вчера. Моят сладур N дали не е страхотен, много искам да видя с хубаво качество цялата му соло сцена...


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И те не се спряха цяла година. Интересно какво ще ни предложат този път, предвид името, което са избрали за албума.  

VIXXTV определно ще ми липсва. Колкото до соло изпълнението на N, от което показват малко в този епизод,

ми е любопитно дали е направил някакви промени....сигурно, все пак видеото, което бяха споделили преди време, беше от преди дебюта им. (Попадна ми фен камера от концерта, но все още не съм я гледала....)

 

Клипчето от преди дебюта и фен камера от един от концертите.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният епизод който се излъчи е това, не е че свършва хехехехехе Малко май двусмислено ми се е получило :P


 


Каква ще е новата концепция е много любопитен въпрос хехехе Аз обаче се радвам на тъмните им и мрачни концепции, защото ги знам иначе какви са шматки и така е по-интересно, дават различен вид :)


 


Ооо много мерси не знаех за това първото клипче. Попроменил го е малко танца май, но на мен честно казано песента не ми допада особено, сякаш с друга музика можеше да се получи нещо още по-добро......


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, недей да ме стряскаш така :D  Добре е, че не свършва :D

 

Албумът казват, че вероятно ще излезе след последния им концерт, който ще е на 18-ти този месец,

което е възможно предвид тийзър снимката, която вече излезе, но ще видим.

 

Спомням си, когато гледах преди време, клипчето с изпълнението на N от преди дебюта, бях изненадана.  

Да видиш подобно изпълнение от някой от идол групите е рядко, а и факта, че танцува с вързани очи ми се стори интересно. Дали вижда нещо през превръзката? Така свободно си се движи по сцената все едно е без нея. Колкото до музиката, на мен и тази ми се връзва, но може би и с друга ще бъде добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах сори, сори не беше нарочно :P


 


Мисля че превръзката е полупрозрачна, не е плътна, а даже на един от концертите ми се стори, че онази беше като дантелена (Miss A имаха за Touch такива на очите си, ако помня правилно).....


При N танца идва преди пеенето, той се занимава с танци от повече време. Но е чудесно да видиш нещо различно от айдолските хореографии.


Тя музиката се връзва, но представяш ли си да беше по-лирична музиката с тази превръзка и с бавните движения, особено тези по пода които прави, щеше да е страхотно. Но защо се оплаквам, когато и това ми харесва хахахааха


 


VIXX 1st Full Album “VOODOO” Tracklist


1. VOODOO


2. SECRET NIGHT


3. SOMEDAY


4. 태어나줘서 고마워


5. 오늘부터 내여자


 


предполагам това е списъка на новите песни......


 


Jellyfish кефят отвсякъде хахахаха


tumblr_mw6ejrMnmI1rxvwdzo1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, какво са си сложили на сградата :lol:

 

Дам.... ако музиката беше по-лирична щеше да е страхотно и усещането щеше да е различно, но си е хубаво и така.

Определено за други концерти подкрепям идеята за още подобни неща от негова страна.

 

Още тийзър снимки от предстоящия албум :)

 

692786c3f2187d10.jpg

 

287747713882e5ae.jpg

ba2937bd4faa2e7b.jpg

4b6f543f5d608891.jpg

d8f7b5c600345022.jpg

f962d4a08d94aa82.jpg

59394dc53a83c325.jpg

Редактирано от Dark_Angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...