Jump to content

VIXX

little_angel
 Share

Recommended Posts

Ааааааааааа как чудесно ме подсети! Ами да, участието му в Masked Singer беше страхотно. Аз го познах на първата песен още хахаха то този глас неговият е много особен.

В първи кръг победи, и то един страхотен вокалист, Go Yujin от групата Flower.

В следващият кръг обаче загуби от, както се оказа в последствие, Eunji от APink.

За Бини нищо ново не се сещам да кажа, той си води предаването......А за Ханито не знам, нея от толкова страни я дърпат хахахаха гледам че и с Хичул нещо има игра в A style for you, а той е по-деен от нашите двама заблудени айдоли хахахаха

Честит рожден ден, на малкото слънце Хакйон.

tumblr_nqpou0urvG1tu18deo8_r1_400.giftumblr_nqpou0urvG1tu18deo4_400.gif

Да е жив и здрав и все така страхотен лидер. :)

Ето го и семейният портрет, който правят за всеки рожден ден :D

tumblr_nqpr6xlk8r1tldu19o2_r1_1280.jpg

Вече има постери на Кендерела хахааха знаех си че само да си покаже носа в мюзикъл и ще го прилапат веднага. Едвам свърши с Chess и сега вече се готви за Cinderella.

tumblr_nsjnona1781rxvwdzo1_500.jpg

Скоро излиза и Can't say, вторият им японски сингъл, но всъщност май е първата им оригинална песен там....Ако не се бъркам до сега само преработени пускаха.

tumblr_nsjw85pb471rxvwdzo1_500.jpg

tumblr_nsi126Yigo1rxvwdzo1_500.jpgtumblr_nshkxqYzwp1rxvwdzo1_500.jpgtumblr_nsebrcDYOH1rxvwdzo1_500.jpgtumblr_nsdv71HfNK1rxvwdzo1_r1_500.jpgtumblr_nsfpt5vsyP1rxvwdzo1_500.jpgtumblr_nsg6ie7k1v1rxvwdzo1_500.jpg

Първият ни юнит вече е факт хехехе Leo и Ravi или LR...

На 17 август ще излезе песента им Beautiful Liar. До колкото ги познавам вероятно е написана от тях, все пак те са двамата композитори в групата....

809565.jpg

За малко да забравя, че Конг е избран за главен актьор в драма! Драмата ще е 16 епизода по TV Chosen и с временно заглавие One and Only You.

Ще е в ролята на айдол, което е малко мехххх, ама айде, важното е че Бини се развива като актьор хахаахха

Права бях, Рави е участвал в направата на тайтъл песента, а и в другите песни от минито, както и Лео.

Аз мислех че ще е дигитален сингъл, а те са направили цяло мини, много приятно ме изненадаха....Може да видите малък Тийзър качен в туитъра им.

809729.jpg

Хайде и VIXX на ноемврийския клон - 5 дни до завръщането. Голям албум, какъвто не са издавали от 2 години, "Chained up" . Концепцията е мистерия засега, набиват се в очи оранжевите нашийници.

VIXX_1446131472_vixx.jpg

VIXX-N_1446422920_af_org.jpg

vixx-group.jpg

Две серии от снимки, едно "преди тийзър"  видео и 5-секундно надникване в хореографията.

Серия фотоси с оранжеви нашийници:

hongbin-teaser.jpg

vixx-hyuk..jpg

ravi.jpg  ken.jpg

n.jpg  leo.jpg

Серия фортоси с черни нашийници:

vixx-chained-up-group-.jpg

VIXX-Hyuk_1446566489_af_org.jpeg

vixx-hyuk-chained-up-.jpg

VIXX-Hongbin_1446479231_af_org.jpeg

vixx-N-chained-up-.jpg

vixx-leo-chained-up-.jpg

vixx-ken-chained-up-.jpg

vixx-hongbin-ravi-chained-up-.jpg

vixx-hongbin-chained-up-.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=CanaAVSxnXs

https://www.youtube.com/watch?v=EcCeCe6TLww

Уау! Интереснооо, много интересно. Песента е супер, а клипа както винаги е на ниво, те никога не разочароват в това отношение... Най-голямата изненада и радост за мен е разпределението на песента. Много е интересно, Хюки и Хонгбин са с много части в куплетите. Мислех че така ще свият Лидера, но той е влязал и в припева (освен началото), което си е като запазана територя на Лео и Кен, което ме смая хахааха Супер е!

Чакам с нетърпение предаванията

[2015.11.10] Chained up

822132.jpg

Свали

• Like 1

Продължават си с трилогията? Която на мен не ми е много известна, само частта, че е свързана с Древногръцката митология. Страхотни както винаги! 

Линк за изтегляне http://k2nblog.com/single-vixx-hades/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

• Like 1

Богат, разкошен звук, евала на създателите. Драматичен припев на филмово-епичната концепция,оригинални звукови решения, абе вдигат летвата много на К-попа VIXX. Мен лично ме впечатлява повече от "Динамит". Рави е страхотен с рап частта. Нямам търпение да видя и наживо как изглежда/се чува. Разбор от любимия ми анализатор -

.

Песента със субки -

Иначе албума е "Хадес" - на бога на подземното царство/смъртта в гръцката митология. 

Доколкото разбирам/не разбирам от коментарите към "Фантазия" ( както и по-диагонал с по-развихрена теория с подробни обяснения и скрийншотове ето тук) Лео е вролята на Хадес, който краде любимата на смъртен (N), който пък бива насърчен/манипулиран от Кен да си я търси, Кен може би също ще се разкрие като някой от боговете в третата част. Кръв, отвари, смяна на тела, щуране из лабиринт, преминаване през порти, но има и по-различни трактовки.

Ето тийзъра с изпълнението на Лунната соната на пиано от Лео:

,  Медли

Обложки, траклист, концептуални снимки:

Рави има много участие по лириките на песните, a продуцента Devine Channel работи с много артисти, участвали са и правенето на Fire на BTS.

VIXX-Hades-track-list-1.jpg?w=650

CpGMVOaUAAAxphu.jpg

vixx-group.jpg

vixx-1-768x1164.jpg

vixx-hades-3.jpg

vixx-hades-2.jpg

vixx-hades-6.jpg

vixx-hades-5.jpg

vixx-hades-4.jpg

VIXX-teaser-702x900.jpg

vixx-hades-silhouette.jpg

vixx-hades.jpg  CpEPt7_UIAAoT1f.jpg

Принципно много мразя парчета, който семплират класически произведения (освен, ако не е рап и то само някои конкретни песни) - "Лунната соната" тук, но за щастие не я язди музикално, както е стандартът, а е инкорпорирана общо взето като страничен мотив, така че не ме дразни. Има богат звук, което ми харесва. Като цяло не знам дали ще я залюбя тази песен, поради гореспоменатата ми неприязън, но ще я послушам, може и да ми хареса.