Jump to content

VIXX


Recommended Posts

Сингъла излезе... Статия :click:

 

А момчетата ще имат събития на 28 и 29 септември, където за пръв път ще я изпълнят...

 

Ен ще вземе участие във военния мюзикъл “Return: The Promise of the Day”, който е предвидено да се проведе от 22 октомври до 1 декември. В този мюзикъл участват и други певци, които в момента са в казармата, като Xiumin от ЕХО, Onew от SHINee, Sungyeol и  Sunggyu от INFINITE, както и актьора Kim Min Suk...

Статия: :click:

VIXX-N.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The ROK (Republic of Korea) Army пусна музикален клип за нова военна песен с участието на N /VIXX/ и Jo Kwon.

Двамата идоли се присъединиха към военната група, за да създадат специална песен, озаглавена "Shake Your Hand" 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Hyuk разкри планове за споделяне на следващото парче в неговия проект “Four Seasons of Hyuk” project!

Той пусна тийзър със заглавие  “I Hope Your Night Won’t Be Painful”.

 

Тази година Хюк пусна соло сингъла “Boy with a Star” през зимата, дуета “If Only” с The Ade’s An Daeun през пролетта и соловия си сингъл “Way To You” през лятото.

Видеото включва клипове на всяка от тези песни, преди да обяви излизането на новата си есенна песен на 30 октомври.

 

혁(HYUK) - '너의 밤은 아프지 않기를' Coming Soon Teaser

 

А Рави...

Той ще издаде третия си мини албум “Limitless”!

Албумът ще излезе в две части. Предварителен сингъл за първа част ще излезе на 31 октомври, с излизането на „Limitless Part.1” и MV на 8 ноември. Сингълът за предварително издание за втора част излиза на 13 ноември с „Limitless Part .2 ”, издаден на 22 ноември.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, очаквай скоро да се прескачаме и в тази тема. Рави потвърди участие в най-любимото ми варайати шоу - 2Days1Night. В края на седмицата започват записите, а сезон 4 на шоуто ще се излъчва от мес. Декември 2019 г. 

 

Off Topic

Страшно много обичам предаването 2Days1Night, което за съжаление без време прекрати сезон 3. Харесвам и Рави, който е добър приятел с кой? С Кай от EXO. :wub: Та пожелавам успех на младежа, а сега отивам да чуя нещо от групата, че да се запозная по-добре с VIXX. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala О, заповядай, веднага си приета...:wub:

Аз не съм много на ти с разните предавания и шоута в Корея, едно две ако знам, но тук ме заинтригува и ще го погледна.

Колкото до VIXX. Не, че съм слушала всичко тяхно, но от това което знам, ти препоръчвам тия две песни. И песните са яки, ама и клиповете им не лъжат...

Off Topic

 

 

 

 

А Рави, нали чакаме нещо ново от него, ето и тийзър, пуснат днес.

라비(RAVI) - LIMITLESS (Feat. Sik-K, Xydo)(Prod. YUTH) Official M/V Teaser

 

 

Off Topic

 

Като казах Рави, аз харесвам тази негова песен, погледни и нея...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10 ноември, баш на рождения си ден Лео ще пусне нова песен  „All of Me“...

Той за първи път изпълни тази нова самостоятелна песен на концертите на VIXX „LIVE FANTASIA PARALLEL“ на 28 и 29 септември в Сеул.

 

Той дали не се готви да влиза в казармата вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#HAPPYLEODAY   :wub::wub:

73208872-2660420150668200-67936828682718 EJBGj-U2-U8-AIQb-MP.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Песента, която пусна днес...

VIXX Leo (레오) - All of Me 

 

И нейното първо изпълнение случило са на 28 септември, когато групата имаше концерт...

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.11.2019 г. at 19:32, skofiild написа:

На 10 ноември, баш на рождения си ден Лео ще пусне нова песен  „All of Me“...

 

Той дали не се готви да влиза в казармата вече...

 

Ами, познах... Ще влезе на 2 декември като служител на обществената служба.

Той е написал писмо до феновете, където открито говори за своето тежко паническо разстройство и депресия, борещ се с тях още от 2013 г.

Заради това се е забавила и датата на влизането му в казармата. 

 

Много от звездите страдат от това, колко е натоварващ само живота там. Дано да е добре...

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия тримата правят много хубави песни. Ето и тийзър към нещо ново от тях, което ще излезе на 07.12....

(RAVI),Chillin Homie(칠린호미),Xydo(시도),Cold Bay(콜드베이)- ASURA(阿修羅)(Prod. QUIZQUIZ) Official M/V Teaser

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hyuk ще издаде своя първи самостоятелен албум „Winter Butterfly“ на 18 декември...

Hyuk-21.jpg Hyuk-3.jpg

 

Off Topic

 

Hyuk-2.jpg hyuk-track-list.jpg

 

Hyuk-5.jpg

 

Hyuk-4.jpg

 

(HYUK) 1st MINI ALBUM [겨울나비] Highlight Medley

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах някакви снимки във фейса от това, ама не задълбах от къде са точно...

То какво било. Кен направил кавър на песент от саундтрака на „Frozen 2“. Че и се облякъл като Елза, наричайки себе си Кенса...:lol:

VIXX KEN - Into the Unknown Cover (Frozen 2 OST) ❄️

 

EMPmx-Ea-XYAUBUgj.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...