Jump to content

VIXX


Recommended Posts

Ааааааааааа как чудесно ме подсети! Ами да, участието му в Masked Singer беше страхотно. Аз го познах на първата песен още хахаха то този глас неговият е много особен.


В първи кръг победи, и то един страхотен вокалист, Go Yujin от групата Flower.



В следващият кръг обаче загуби от, както се оказа в последствие, Eunji от APink.



 


За Бини нищо ново не се сещам да кажа, той си води предаването......А за Ханито не знам, нея от толкова страни я дърпат хахахаха гледам че и с Хичул нещо има игра в A style for you, а той е по-деен от нашите двама заблудени айдоли хахахаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, на малкото слънце Хакйон.


tumblr_nqpou0urvG1tu18deo8_r1_400.giftumblr_nqpou0urvG1tu18deo4_400.gif


Да е жив и здрав и все така страхотен лидер. :)


Ето го и семейният портрет, който правят за всеки рожден ден :D


tumblr_nqpr6xlk8r1tldu19o2_r1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има постери на Кендерела хахааха знаех си че само да си покаже носа в мюзикъл и ще го прилапат веднага. Едвам свърши с Chess и сега вече се готви за Cinderella.


tumblr_nsjnona1781rxvwdzo1_500.jpg


 


Скоро излиза и Can't say, вторият им японски сингъл, но всъщност май е първата им оригинална песен там....Ако не се бъркам до сега само преработени пускаха.


tumblr_nsjw85pb471rxvwdzo1_500.jpg


 


tumblr_nsi126Yigo1rxvwdzo1_500.jpgtumblr_nshkxqYzwp1rxvwdzo1_500.jpgtumblr_nsebrcDYOH1rxvwdzo1_500.jpgtumblr_nsdv71HfNK1rxvwdzo1_r1_500.jpgtumblr_nsfpt5vsyP1rxvwdzo1_500.jpgtumblr_nsg6ie7k1v1rxvwdzo1_500.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ни юнит вече е факт хехехе Leo и Ravi или LR...


На 17 август ще излезе песента им Beautiful Liar. До колкото ги познавам вероятно е написана от тях, все пак те са двамата композитори в групата....


809565.jpg



 


За малко да забравя, че Конг е избран за главен актьор в драма! Драмата ще е 16 епизода по TV Chosen и с временно заглавие One and Only You.


Ще е в ролята на айдол, което е малко мехххх, ама айде, важното е че Бини се развива като актьор хахаахха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права бях, Рави е участвал в направата на тайтъл песента, а и в другите песни от минито, както и Лео.


Аз мислех че ще е дигитален сингъл, а те са направили цяло мини, много приятно ме изненадаха....Може да видите малък Тийзър качен в туитъра им.


809729.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и VIXX на ноемврийския клон - 5 дни до завръщането. Голям албум, какъвто не са издавали от 2 години, "Chained up" . Концепцията е мистерия засега, набиват се в очи оранжевите нашийници.

 

VIXX_1446131472_vixx.jpg

 

VIXX-N_1446422920_af_org.jpg

 

vixx-group.jpg

 

Две серии от снимки, едно "преди тийзър"  видео и 5-секундно надникване в хореографията.

 

Серия фотоси с оранжеви нашийници:

 

 

 

hongbin-teaser.jpg

vixx-hyuk..jpg

 

ravi.jpg  ken.jpg

 

n.jpg  leo.jpg

 

 

 

 

Серия фортоси с черни нашийници:

vixx-chained-up-group-.jpg

 

 

VIXX-Hyuk_1446566489_af_org.jpeg

 

vixx-hyuk-chained-up-.jpg

 

VIXX-Hongbin_1446479231_af_org.jpeg

 

vixx-N-chained-up-.jpg

 

vixx-leo-chained-up-.jpg

 

vixx-ken-chained-up-.jpg

 

vixx-hongbin-ravi-chained-up-.jpg

 

vixx-hongbin-chained-up-.jpg

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=CanaAVSxnXs

 

https://www.youtube.com/watch?v=EcCeCe6TLww

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау! Интереснооо, много интересно. Песента е супер, а клипа както винаги е на ниво, те никога не разочароват в това отношение... Най-голямата изненада и радост за мен е разпределението на песента. Много е интересно, Хюки и Хонгбин са с много части в куплетите. Мислех че така ще свият Лидера, но той е влязал и в припева (освен началото), което си е като запазана територя на Лео и Кен, което ме смая хахааха Супер е!


Чакам с нетърпение предаванията


 



 


[2015.11.10] Chained up


822132.jpg


Свали


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIXX се завръщат на 19.04. Сингъл албума ще се казва Zelos. http://www.soompi.com/2016/03/28/vixx-teases-conception-comeback-concept/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

 

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължават си с трилогията? Която на мен не ми е много известна, само частта, че е свързана с Древногръцката митология. Страхотни както винаги! 

 

 

Линк за изтегляне http://k2nblog.com/single-vixx-hades/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Богат, разкошен звук, евала на създателите. Драматичен припев на филмово-епичната концепция,оригинални звукови решения, абе вдигат летвата много на К-попа VIXX. Мен лично ме впечатлява повече от "Динамит". Рави е страхотен с рап частта. Нямам търпение да видя и наживо как изглежда/се чува. Разбор от любимия ми анализатор -

.

 

Песента със субки -

 

Иначе албума е "Хадес" - на бога на подземното царство/смъртта в гръцката митология. 

Доколкото разбирам/не разбирам от коментарите към "Фантазия" ( както и по-диагонал с по-развихрена теория с подробни обяснения и скрийншотове ето тук) Лео е вролята на Хадес, който краде любимата на смъртен (N), който пък бива насърчен/манипулиран от Кен да си я търси, Кен може би също ще се разкрие като някой от боговете в третата част. Кръв, отвари, смяна на тела, щуране из лабиринт, преминаване през порти, но има и по-различни трактовки.

 

Ето тийзъра с изпълнението на Лунната соната на пиано от Лео:

 

 

,  Медли

 

Обложки, траклист, концептуални снимки:

 

Рави има много участие по лириките на песните, a продуцента Devine Channel работи с много артисти, участвали са и правенето на Fire на BTS.

 

VIXX-Hades-track-list-1.jpg?w=650

 

CpGMVOaUAAAxphu.jpg

 

 

vixx-group.jpg

 

vixx-1-768x1164.jpg

 

 

 

vixx-hades-3.jpg

 

vixx-hades-2.jpg

 

vixx-hades-6.jpg

 

vixx-hades-5.jpg

 

vixx-hades-4.jpg

 

VIXX-teaser-702x900.jpg

 

vixx-hades-silhouette.jpg

 

vixx-hades.jpg  CpEPt7_UIAAoT1f.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно много мразя парчета, който семплират класически произведения (освен, ако не е рап и то само някои конкретни песни) - "Лунната соната" тук, но за щастие не я язди музикално, както е стандартът, а е инкорпорирана общо взето като страничен мотив, така че не ме дразни. Има богат звук, което ми харесва. Като цяло не знам дали ще я залюбя тази песен, поради гореспоменатата ми неприязън, но ще я послушам, може и да ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...