Jump to content

VIXX


Recommended Posts

Песента от албума Voodoo - Thank You For My Love/Thank You for Being Born се сдоби с клип специално за феновете им.


С доста красиви моменти ~~



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и бонбоните, малко изсветлени в главите да я изпълняват на Music Bank  и Music Core


 


 



 


За малко да забравя за Yoo Hee Yeol's Sketchbook . Изпълниха песен на Deux , за специалният епизод Good Bye Music Top Ten hit songs from 1994. Ето и

.

 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че Хонгбин е сложен първи, а Хак Йон е в спойлер, хаха. Отивам да пия една вода, това си е събитие.

Не погледнах вчера на айдъл-игрите как са се представили, а мернах Рави с Тао на една от снимките. Видях името им в един отбор със ZE:A, отбор С мисля, че бяха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23rd Seoul Music Awards


Получиха една от 12-те Bonsang Awards


Ето така изглеждаха на червения килим,но това е снимка от получаването на награда.Хубави бяха на мен ми харесаха


tumblr_mzuqj4iQDs1tqt200o1_500.jpg


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Изпълнението:


http://vbox7.com/play:6e125dfc37


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази година участваха в един от спешълите за имитация на известни изпълнители, този на MBC, и изпълниха известната си версия на I got a boу, но аз не намирам по-голямо от 40 секунди видео, което според мен е безмислено да слагам, като може да гледата цялото видео на хореографията някъде от по-горните постове. Или пък може да гледате новият епизод на VIXX TV, накрая пак дават от заснемането на предаването :)



 


Преди две седмици момчетата помагаха на Ан Со Ми(дано не и бъркам името, май така се казваше) за фотосесията и в OnStyle Fashion Killa и стана много добра фотосесия, според мен....


 


https://www.youtube.com/watch?v=lcOd79xNmew


 


tumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo1_1280.jpg


 


tumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo9_1280.jpgtumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo10_1280.jpg


 


 


И за друго списание:


tumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo8_1280.jpg


 


tumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo7_1280.jpg


 


 


И понеже наближава 14-ти малко рози :)


 


 


tumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo6_1280.jpgtumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo5_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макнето ни завърши днес :) Да му е честито завършването и дано да влезе в университет, ако реши да кандидатства :) Момчетата са били там и даже са имали изпълнение пред учениците и гостите :)


 


tumblr_n0te2gM4CJ1rxvwdzo1_1280.jpg


 


tumblr_n0ta8jSrB11rxvwdzo1_500.jpgtumblr_n0tdtkfXd31rxvwdzo1_1280.jpg


 


 


Може да видите Н и Бини в клипа на тези девойки накрая :)



tumblr_n0thr6JZiu1rxvwdzo1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да похваля моята любов хехеххе


 


Хакьон ще участва в първата си драма :)


Драмата ще е Hotel King по MBC. Главните роли ще се изпълняват от Lee Dong Wook и Lee Da Hae.


Н ще е в ролята на Noah - част от персонала в хотела. Той ще е в ролята на тези вечно весели и усмихнати второстепенни герои, роля която много му отива, той така и така е вечно нахилен хахахаха


 


Драмата ще започне излъчването си на 29ти март.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата с песен за кавър албума на Deux. Изпълняват Turn Around and Look At Me.


Видео и с продуцентите от Duble Sidekick


 


https://www.youtube.com/watch?v=Yulu1JDnR3w


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента за сваляне:


tumblr_n22w4qj7pw1r3hs1eo1_250.jpg


Turn Around and Look At Me


 


Да похваля Лео с първата му роля в мюзикъл - Full House


Ролята му е на Lee Youngjae. С част от останалият каст:


tumblr_n1y0l2s0z31rxvwdzo1_1280.jpg


 


За The Celebrity


 


tumblr_n1a0g6QbZC1rxvwdzo1_1280.jpg


tumblr_n1a0bpCHk71rxvwdzo1_1280.jpgtumblr_n1a0lsjnld1rxvwdzo1_1280.jpg


 


 


И някои от тези за 10Asia


 


tumblr_n1foqqjmlW1rxvwdzo1_1280.jpgtumblr_n1fouhaOcm1rxvwdzo1_1280.jpgtumblr_n1fozaHW8o1rxvwdzo2_1280.jpgtumblr_n1fozaHW8o1rxvwdzo1_1280.jpg


tumblr_n1fqxmSruX1rxvwdzo1_1280.jpgtumblr_n1fqj0wGvo1rxvwdzo1_1280.jpgtumblr_n1fqcvMl1C1rxvwdzo1_1280.jpgtumblr_n1fpogg3Zx1rxvwdzo1_1280.jpgtumblr_n1fpdvaLLm1rxvwdzo1_500.jpgtumblr_n1fp7ii0Lr1rxvwdzo1_500.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тек Ун е в главната мъжка роля на Рейн от сериала, така че да му е честито. Останалите трима, начело с Пилето и те са показани с него, но и те са точно в тази главна роля, но за различните представления, според програмата им. Всъщност аз останалите двама идея нямам кои са, нищо не ми говорят лицата им.

Бини или по-точно утре трябва да го наричам Хьери, от "новата" поп-група Boy's Day, нямам търпение да го видя в Music Core. С неговите крачета-солетки, след като го видяха и като член на Wonder Boys, явно са го харесали много, затова е отново с "женска" роля на сцена, хаха. Хьери много ще му се зарадва. Летящата катерица от BTOB също ще бъде чудесна Соджин, след като видях и как се вживяха на репетицията и изграха ролите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен Бини като Хьери. Обаче какви движения на сцената, какви чупки, също като Girl's Day, хаха. Браво, постарали са се за шоуто, а Ренчо си е едно към едно като Минка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ни, ще си имаме още един актьор! Hongbin е част от каста на сериала на SBS - Glorious Day.


Сериала ще е типична уикенд драма по корейски (от любимите на някои хора :P ) за силна самотна майка с три дъщери и борбата да им намери добри съпрузи. :) Голяма борба ще да е хахахаха


Другите актьори са Kim Misook, Hwangwoo Seulhye, Park Seyoung, Lee Sangwoo, Go Woori и др. Вече имаме и тема във форума :essubs:


 


Бини ще го играе мистериозен млад мъж със "студени" очи. (Обичам корейските обяснения на сериалите ахахаха)


 


Продължаваме нататък с представянето на Full House.


 



 


tumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo1_1280.jpg


tumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo2_500.jpg


tumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo5_500.jpgtumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo3_500.jpgtumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo4_1280.jpg


 


 


Пресконференцията на Hotel King. И хубавият ми г-н Ча.


 


tumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo10_1280.jpg


tumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo6_1280.jpg


tumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo7_1280.jpg


tumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo9_1280.jpgtumblr_n33ug8OTB81r3hs1eo8_500.jpg


 


 


И последно за марката Staff


tumblr_n33ulixOF31r3hs1eo3_1280.png


 


tumblr_n33ulixOF31r3hs1eo1_1280.jpgtumblr_n33ulixOF31r3hs1eo2_1280.jpgtumblr_n33ulixOF31r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_n33ulixOF31r3hs1eo5_1280.jpgtumblr_n33ulixOF31r3hs1eo6_1280.jpgtumblr_n33ulixOF31r3hs1eo7_1280.jpgtumblr_n33ulixOF31r3hs1eo8_1280.jpgtumblr_n33ulixOF31r3hs1eo9_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама, моля ти се - любими. Аз дори и един от тези толкова дълги корейски сериали не съм изгледала, дори нямам спомени и корейски сериал от повече от 16 епизода да съм гледала някога. Ще те пусна теб да го следиш/ гледаш и ще ми разказваш след това, а ако Бини се появи в по-интересна сцена ще зная кой епизод точно да погледна, само за да му се порадвам поне за малко. Съгласна?
Иначе виждам името на "жена"-та на У в каста, явно ще е една от трите щерки в семейството, а Бини разбрах, че ще го влюбят в героинята на Ури, която и да е тя (изобщо не ми е позната, а май била айдълка).

А видеото от Франция защо не го виждам“ Пропуск, мм? Бини там е много хубав (той навсякъде си е хубав за мен).

 

Тек Ун много хубав и той на постера на мюзикъла Full House, но в BEAST-пиленцето ми остават очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа Шефке недей така, знам аз че тайно гледаш всички корейски сериали, а само се правиш за пред хората. хахаха


Този път и мен трудно ще ме накараш да гледам този сериал, няма никой освен Бини, който да ми задържи вниманието за 40 епизода. Така че да се споразумеем на гледане на частите които ни интересуват само. :28558: :28558:  Която ги намери по напред, със субтитри (знаеш че съм капризна), да ги споделя на другата.


 


Айдълка е Урито, даже ми е любимата Rainbow-ка. От групата на ревящата Нуна по JB в Романтика е, да те ориентирам.


 


Няма пропуск, феновете си знаят да си следят канала за епизодите на VIXX TV, иначе трябва да пълня постове постоянно без причина, а не ни отива ;)


Аз искам снимка Лео и Пилето, сравнение между Давид и Голиат хахаххха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, сетих се коя е Ури. Това е същата айдълка, която по време на Олимпиадата се прегръща и с B1A4-Патето от радост, след като Баро вкара гол, хаха. Ами така ми ги обяснявай, дори съм я виждала. Помня, че Патока беше много щастлив и подскачаха двамата с нея от трибуните. Еййй, разбрах коя е, макар че в лице изобщо не я помня, но и като ми каза за ревящата нуна на Им Дже Бом ми светна лампичката. Успех на Бини с нея, дано не го тормози много като донсенг, хехе, а и той е душа момче.

Няма такива - аз, корейски сериал с повече от 16 епизода не гледам, а и се пазя сега за юли месец и сериала с Чо Ин Сонг и Додо.

 

Явно Bonjour, Paris (аз го чувам като "Бонжуру, Пари", хаха), ще си го сложа аз, а и за да съм по темата, да не бягам много по тъч линията.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...