Jump to content

The Berlin File (2013)


Recommended Posts

 spacer.png

The Berlin File / In Berlin / 베를린 (2013)

Държава: Южна Корея
Премиера: 31 януари 2013
Жанр: трилър
Режисьор: Ryu Seung Wan
:imdb:

 

Участват

Ha Jung Woo
Jeon Ji Hyun
Han Suk Kyu
Ryu Seung Beom

 

Резюме: Поставен на фона на Берлин, филмът проследява севернокорейски таен агент, който се внедрява в южнокорейска организация, но след това е изоставен от своята родина. Изпратен е убиец (Ryoo Seung Bum) да премахне севернокорейския агент, който междувременно се опитва да избяга със съпругата си.

 

 

Лично мнение: С голямо нетърпение го чакам, още от лятото съм си решила да го гледам, а виждам че ще излезе в края на този месец. Още повече че ще участват едни от най-любимите ми актьори :inlove:

:essub:

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКО ОЗВУЧАВАНЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин филм, липсват му само хубави английски субтитри. :)

 

 

Jun Ji Hyun обаче обича да мре в края на готини филми, чието действие се развива в Европа, като този и "Daisy". :) :) тцтц...никакъв хепи-енд. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, най-накрая свестен екшън със здрави тупалки. Много е добър, да не се изхвърлям, но засега не е излизал такъв. Повдигна ми настроението  :up: Препоръчвам с две ръце и два крака, мога само да го похваля. Краят е леко отворен, ако направят продължение, ще бъда предоволна.

С руско озвучаване  :click:. Явно няма да видим руски субтитри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тупалките са си тупалки, но този човек играе като звяр! Напълни ми душата за пореден път :i love this:

Руските субтитри няма да ги дочакаме, но май ще опитам да спретна български :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тупалките са си тупалки, но този човек играе като звяр! Напълни ми душата за пореден път :i love this:

Руските субтитри няма да ги дочакаме, но май ще опитам да спретна български :)

Така си е, играта беше "дзверска". Ако направиш субтитри, ще направиш Дзверски добро дело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм! Наистина отдавна не бяха правили нещо толкова качествено. Южно корейският агент беше пълен смешник, но пък играта и на двамата северно корейци беше "пирфектна".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря за субтитрите!! Продължавайте все така, момичета! ;) Много качествен филм, който ми върна вярата в корейското кино. Признавам се, че от месеци предпочитам да подкарам сериал вместо някой филм, нещо се бях разочаровала. Но по малко си връщам вярата. Добър сценарий и перфектна игра в моят любим жанр екшън-трилър.. Макар че Ха Джонг У нещо така и не ми заприлича на северно-кореец до края. Също и мадамата, която ми е от любимка, още откак я гледах в "Маргаритката". Хан Сонгкю добре се справи, но този образ в ролята на Лошкото се представи най-добре от всички..)) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, залепна му ролята. И няма как при положение, че сценарист и режисьор е брат му :)

А севернокорейския му акцент направо ме съсипа :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  :thanks: за  превода.  А за филма и аз отдавна не бях попадала на толкова добър екшън без да ми се налага да се подсмихвам на някой откровено безумни сцени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, невероятен филм на фона на страхотния Берлин :inlove:  ! Изключително много се радвам, че го преведохте, за което бих ви почерпила дори по една бира  :beer: 
Действието се разви доста бързо, динамично и раздвижено, с което всъщност успя да ме грабне ... та, изгледах си го с голям кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...