Jump to content

Wu Chun (У Чун)


Recommended Posts

WU CHUN

hqdefault.jpg



* Име: Wu Chun (Wu Zun)/У Чун/У Цун (зависи от диалекта)
* Истинско име: Goh Kiat Chun
* Професия: актьор, певец и модел (няма изненади тук)
* Рождена дата: 10.10.1979
* Място на раждане: Бруней
* Височина: 181см
* Тегло: 73кг
* Зодия: Везни
* Кръвна група: O
* Членове на семейството: Баща, по-голяма сестра и по-голям брат
* Образование: RMIT University, Мелбърн, Австралия (специализира бизнес администрация)
* Езици: английски, Malay и 3 диалекта на китайския (Cantonese, Mandarin и Hokkien)
* Член е на тайванската група Fahrenheit
* Звукозаписна компания: H.I.M International Music
* Музикални инструменти: барабани



Сериали:

 

* Martial Universe: Season 2 (2018)

Martial Universe (2018)

* Kindaichi Case Files 2 (2014)

* Happy 300 days (TTV, 2013)

* Kindaichi Case Files (NTV, 2013)

* Sunshine Angel (TTV, 2011)
* K.O.3an Guo (GTV, 2009)
* Lan Qiu Huo as Wu Ji Zun (CTV, 2008) /a.k.a. Hot Shot
* Romantic Princess as Nan Feng Jin (CTV, 2007)
* The X-Family as Huo Yan Shi Zhe (GTV, 2007)
* Hua Yang Shao Nian Shao Nu as Zuo Yi Quan (CTS/GTV, 2006) /a.k.a. Hana Kimi
* Tokyo Juliet as Ji Feng Liang (GTV, 2006)
* KO One as Tian Hong Guang (GTV, 2005)

(KO One, The X-Family и K.O.3an Guo е трилогия, последователността е тази)

Филми:

 

My Other Home (2017)

* The Nest (2016)

* Magic To Win (2011)

* My Kingdom (2011)
* 14 Blades (2010)
* Butterfly Lovers (2009)



* Информация, до която съм се докопала:

У Чун е от китайски произход. Роден е в Бруней, където е играл баскетбол за националния отбор. Чичо му е начело на фирмата представител на Мицубиши в Бруней. Майка му е починала 2003 година от рак. Висшето си образование учи в Австралия, а когато се връща в родината си отваря фитнес зала "Зоната", където работи като фитнес инструктор. Няколко години работи като модел в Сингапур.Кариерата му на актьор започва много случайно. При пътуване до Тайван бива забелязан и му е предложена главната роля в сериала Tokyo Juliet, с която роля става известен. Следват още няколко сериала, в които си партнира с членове на бой бандата Fahrenheit, към която се присъединява и той самия. Година след започването на записите в студио, групата вече е на второ място по популярност в Тайван. Следват още роли в сериали, докато накрая му бива предложена и главната роля във филма Butterfly Lovers (не гледайте на постера как е излязъл :oops: ). Колегите му от бой бандата споделят, че през свободното си време постоянно яде и седи пред компютъра, за да види какво се случва със "Зоната". Любимото ми интервю с него е след представянето на "Romantic Princess" в Сингапур. Там на въпроса "От какво те е страх?" колегата му (Калвин - член на Fahrenheit, който също участва в "Romantic Princess") отговаря "Змии", а У Чун: "Страх ме е, да загубя член на семейството си". Много е привързан към роднините си, но не му остава почти никакво време за тях, та затова си позволява да си поплаче в ефир, когато му зададат въпрос на тази тема. (На деня на майката Fahrenheit имаха участие и организаторите ги изненадаха с видео клипове на роднините им. Бащата на У Чун сподели колко се гордее с него, но когато нашето момче видя видеото с майката на негов колега, заплака като малко дете. Все пак е лишен от майчини ласки .. и това беше ужасно мило. Как де не ти се прииска да го гушнеш. Снимковия материал после). Да се върнем малко към основните работи: човека, с когото иска да се запознае и пред когото се прекланя е Майкъл Джордан. Летял е до САЩ, за да присъства на последния му мач и дори има негова фланелка. Мисля, че това е отгоре - отгоре като информация, но просто има ужасно много неща, които смятам да оставя и за другите си постове, вместо да товаря този.
 


1173816319.jpg

 

 

 

П.П. снимки ще сложа малко по-нататък в няколко тематични поста (баскетбол, групата, сериалите, изловен да се тъпче и прочие)

П.П.П. : Ире, ако не беше ти, нямаше да се наканя, затова :cheers: :kiss2:

От както е член на Fehrenheit не му остава време да я посети (добре, че не си личи )
В няколко интервюта Калвин (Fahrenheit) споменава,
че когато нямат участия Цун постоянно си седял пред компютъра и се опитвал да ръководи залата и хотела от разстояние.
А фигурата честно казано не знам как е успял да си я запази, предвид че постоянно се тъпче с какво ли не.
Пак в интервю демонтрираше "бързата походка" която практикува след ядене
и коментарите на момчетата от групата бяха, че трябвало да тичат, за да го настигнат.
Аз хубаво споменавам клипчетата, ама май ще взема да пусна и някой др линк по някое време Smile
Супер много се радвам, че най-накрая се намериха и други, които да го харесват

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Него го харесвам най-много от групата! Голям чаровник е! Някъде бях прочела, че той ще участва в тайванската версия на " Zettai Kareshi". Нямам търпение да гледам нещо ново с него и ми е много интересно как ще се справи с тази роля.

 

За сериала не съм хич сигурна, ама ще участва в "14 Blades" с Donnie Yen. Ето трейър:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това и аз го чакам от май месец насам ... дано скоро да го набараме филма

а единствения сериал, в който знам, че ще участва догодина е Absolute Boyfriend

 

Никъде по сайтове и блогове няма информация за точната дата за сега.

Ще му стискаме палци да се пребори и с двете сложни роли. cheers

И едно мое много любимо клипче с изцепки от Romantic Princess:

 

 

Най-накрая добри новини:

"14 Blades” или “Gam Yee Wai” на китайски ще бъде излъчен на 28-ми януари в Сингапур,

след което на 11 февруари в Хонконг.

линк към официалния сайт :D

Съвсем скоро ще се докопаме до фимчето :cheers:

И аз искам да отпразнувам новината с чаша шампанско:

u1584p28t3d2764888f346d.jpg

и едно много приятно wallpaper-че по темата :hehe:

036597.jpg

 

За "Jue Dui Bi Shi" (Absolute Boyfriend) още не се чува нищо. Дори и трейлър няма :no:

Но пък за сметка на това, ето няколко отзива:

 

this is the best drama for Wu chun coz he really acts like a robot---stiff acting
wu chun is sexy and all but i dont think he is fit for that role..nor can his acting ability be able to portray Knight...
Wow' date=' acting without emotions, perfect for Wu Zun, since that's what he does anyway.[/quote']

 

Тези хора просто не разбират :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, тялото му е просто наслада за окото! Ще ми се да му предлагат повече роли, в които да се разсъблича! Embarassed Ще е голяма загуба само той да си го гледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо и аз гласувам "за" ... жалко, че при тях не е прието да се разголват, дори и за фотосесии Sad

и все пак подхвърля по нещо на фенките, макар че не разбирам защо се радват чак толкова:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FlyiHvWYgNU&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този филм се редя и аз тук...много нещо изчетох и чакам, мерси pam за хубавата новина :flower:

Иначе за теб от мен, нещо модно свързано с момчето (а той има стил :cheers: )...от награждаването на Азиатският модел фестивал 2010 г.

photo1wq.jpg

...и корица от китайския Men's Health (януари)...(фотосесията е много свежа)

photo2kw.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе за теб от мен

:kiss2::kiss2: мерси много :) и все пак да пусна и снимките:

49355294.jpg

 

28425180.jpg

10973552.jpg

84277937.jpg

37605375.jpg

 

ох' date=' колко много се радвам да го видя с косичка :hehe:

тази гавра не знам по какъв повод е била, ама като видях снимката ми идеше да се :shoot:

 

 

предполагам, че е заради филма, за да могат да му сложат перуката (явно не им стига, че се е стопил покрай глупавата роля :() :

normal13669204470181667.jpg

 

normal13669204470176667.jpg

normal13669204470191667.jpg

o0500033310330627402.jpg

 

а тази снимка е само за фенове, които не таят лоши чувства към стилистите :rofl:

 

chun14blades4.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пам, на тази снимка,която си пуснала е страхотен направо..Очите ми останаха по него!! Twisted Evil

Аз да заявя,че това ми е първият китаец,който харесвам..по принцип съм повече по японците и кореиците,но след като видях У Чун си промених мнението,че китайците не били хубави...То само,като го гледаш и ..... Rolling Eyes Rolling Eyes

Съжелявам ако снимките са пускани по напред,но много ми харесва на тези снимки и няма как да не ги покажа...

 

10517587mgb6.jpg

20090623222949.jpg

 

И аз нямам търпение да излезе филма 14 blades ...трейлъра е супер..!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю от миналата година:

 

3 неща, които:

 

Три неща, които искаш да постигнеш:

1. Понеже за мен семейството ми е от огромно значение, искам да съм способен да се грижа добре за него.

2. Да посетя много места заедно със семейството си.

3. Да съм амбициран, за да мога да постигам целите си. Това също е много важно.

 

Три неща, които искаш феновете да изпълняват:

1. Надявам се да не усложняват работата на персонала.

2. Да не спорят към кой фен съм се отнесъл по-добре. Отношението ми към всички е еднакво.

3. Да не правят опасни неща. Например някои от феновете ни не се хранят редовно, за да ни чакат или пък прекарват цяла нощ чакайки пред домовете ни. Тези неща не са здравословни.

 

Три качества, които половинката ти трябва да притежава:

1. Да е искрена с мен.

2. Да сме със сходни характери.

3. Да е отговорна.

 

Три неща, които обичаш да си похапваш:

1. Плодове. Всеки ден ям поне по едно киви.

2. Какво още? Харесвам прекалено много храни. Нека помисля! Какво има в хладилника ми ... кейк!

3. Пържоли и храни от западните страни. Обожавам ги!

 

Три теливизионни канала или предавания:

1. CNN

2. Travel channel

3. Movie channel

 

Три роли, които искаш да изиграеш:

1. Герой като този от “The Warlords” .

2. Полицай или бандит.

3. Автомобилен състезател.

 

Три неща, които искаш да си купиш:

1. Кола

2. Часовник

3. Teppan (мисля, че става дума за онова малко подобие на барбекю). Ще го включа у дома и ще приготвям ориз или телешки пържоли и ще готвя за приятелите ми като цяло. Всеки път, когато ям teppanyaki ми се иска да си го приготвя сам.

 

Три неща, които са те зарадвали наскоро:

1. Турнето ни в Азия. Шоутата, които правим във всички държави.

2. Научих много неща за актьорското майсторство.

3. Последния ми рожден ден съвпадна с промоциите на филма (Butterfly lovers), затова го празнувах няколко пъти с много от феновете. Беше много приятно.

 

С какво искаш да се занимаваш след три години:

Надявам се да прекарвам повече време със семейството си. Също така, много от известните личности се занимават и с благотворителност. Надявам се, че и аз ще подпомогна някоя кауза. Сега спонсорирам 2 деца от Зимбабве. Едното го издържам от години, а за другото се грижа вече 2 години. Дори си пишем писма :). Искам след 3 години да отида там като посланик на добра воля.

 

 

Две от неща, които е искал да си купи са факт :)

Колата е Галардо. Купил си я е като подарък за рожденния си ден. Семейството и приятелите му го бъзикали, че била "жена му", заради грижите, които полага по поддръжката й. Само почистването отнемало 8 часа и използвал препарати, доставени от САЩ. Той си беше казал, че колите са му слабост, ама това си е направо ... :affraid: Нарича брат си "истински късметлия" понеже той я кара по-често от Чун. Той успявал да й се порадва само 3 пъти (тъй като е в Бруней, а той се подвизава в Тайван) и не обичал да кара бързо, но самата мисъл, че вдига 300км/ч му се нравела :P И като зарибен по фотографията и колите, не може да няма снимка с новата си придобивка:

60018.jpg

Хванал е и "промоцията". В Тайван струвала 15 милиона NTD, а в Бруней - 9. Регистрационния номер е излишно да споменавам, че отново е 1010.

A въпросния часовника явно пак е някаква ексцентрична придобивка, защото и около него се вдигна врява и дори е даден сайта на марката. И понеже бащата на Цун посетил снимачната площадка на "14 Остриета", часовника променил предназначението си и се превърнал в подарък за татко.

И с благотворителността се е наел по-сериозно. Дарил е сериозна сума на бедстващите в Хаити.

 

Кате, снимките не са поствани ;)

Остриетата от май месец ги чакам и вече му се вижда края :cheers:

И едно клипче, докато сме на тази тема:

Хи-ха-ху-хи-хи!!! :lol!:

 

А суховете за тайванска версия на "Absolute boyfriend" бяха тотално опровергани. И след като няма да го гледаме в тази роля ... ще гледаме нови снимки:

k1pgk8.jpg

И още няколко от тази година:

30844947.jpg

 

 

img54951a.jpg

50601436.jpg

17909103.jpg

48027452.jpg

На последната снимка е със племениците си, често набеждавани за негови деца. Ама сам си е виновен ... На въпроса дали има деца отговаря "Да, три." като визира членовете на групата, понеже е най-възрастния и се грижи за тях. И като споменах групата .. айде малко снимки и от рекламата на кока кола: chuncoke2.jpg

chuncoke3.jpg

chuncoke4.jpg

 

chuncoke.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервюто ми хареса...Малее ама никак не се вписвам в идеала му за жена...Като на първо място хич не съм отговорна..Поне намерих общ интерес-колите..и аз съм луда по тях.. :D:D

А иначе както гледам ще му се сбъдне и изиграването на една от мечтаните роли-нали в "14 Остриета" ще играе бандит.. :twisted:

Като гледам тази снимката с колата..майче вече си намерих и кавалер и превозно средство за бала...! :green: :green:

Това "Absolute boyfriend" сериалче с него ли е?? Че още нищо не съм изгледала с негово участие..Пазя си го за след изпитите.. :D

А Пам за снимките мерси..че сега тепърва си попълвам колекцията..още съм много назад.. :D

Ето и от мен няколко на които ми харесва много:

 

13065105241396155739100.jpg

13065105274372819108100.jpg

13065105345186145360100.jpg

n58659291012270469720.jpg

n1454682599300305926352.jpg

20763355607330983614930.jpg

 

Той бил много мускулест.. :twisted: А и незнаех,че има татуировка.... :shock:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "Absolute boyfriend" се шумеше, че ще има тайванска версия с негово участие, но били само слухове :no:

За мускулите ... ами бивш фитнес инструктор. Даже наскоро отвори 3-тата си фитнес зала в Бруней. Ето я колата на фона на първия фитнес:

113rs.jpg

Я гледай сега какво става :naughty:

 

101rk.jpg

102xi.jpg

103t.jpg

104ug.jpg

 

По принцип беше споменал, че след като навърши поне 31 ще започне да мисли за собствено семейство (т.е. края на тази година), но според мен му е рано още. Имам и основателни причини да си го мисля :rofl:

 

normalxichun02a.jpg

normalxichun04a.jpg

xichun03.jpg

xichun02.jpg

и още мноооооооооооооого такива!

Ето това се нарича "поза" за снимка:

normalchunfeb828.jpg

 

Татусите са 2. Сърце и верига. В сърцето има оставено свободно място за името на любимата му ;) Тук се вижда за какво говоря.

 

normalx1.jpg

 

Но феновете са заети да го запълнят с името на Ела или Анджела и разни творби на фотошоп стават повод за разправии между феновете на двете мацки. Аз пък искрено се надявам да се намери по-приемлив вариант от тези двата :noteet:

Така че, Цун ... Fighting!

normaly23.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу Пам убии ме направо с тези снимки...Ужасно секси е..Хич и не съм предполагала,че има такова тяло..просто с това невинно личице как бих си помислила..

Добър замисъл е вложил в татуто.Харесва ми..ама кой са тези двете анджела и ела..че не ги зная??!!

Млад е още за семейство и аз съм съгласна с това(и друго,което не му личи е възрастта) ..!Честно аз ако не бях прочела биографията му ще си мислех,че е на към 20,20 и нещо..

:naughty: :green:

Обаче пък му личи,че се занимава с фитнес...То неговото тяло ли е чудо ли е?!!!

 

chun21.jpg

chunx04.jpg

43616938.jpg

ximenchun01.jpg

 

:inlove::inlove::inlove:

С червена косичка изглежда много готин..:

 

19247b220e8959729922ed4.jpg

chun42.jpg

chunhk192a.jpg

 

И Пам специално за теб две подаръчета(така де може и да си виждала,ама все пак):

 

81504160.jpg

wuzunwet.jpg

 

И моля те не ме бий,ама не знаех,че е и певец и че е от групата Fahrenheit!! :roll: :o

[flash(425,350)]

Леле има страхотен глас!! :shock: :lol!: :lol!: :inlove:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как си ми нацелила един от любимите лайфове, не знам :affraid: Интервюто след изпълнението също е на английски и всичко им се разбира :cheers:

Тази песничка по принцип я пеят 7 души (Fahrenheit & S.H.E.), ама изпълнението само на Калвин и Чун ми харесва повече (е, малко се усеща липсата на женски вокал де). При тях нали има някакъв закон, забраняващ пеенето на плейбек и всичко си става на сцената, и като са 7 познай за каква дандания става дума :) Но записа в студио е доста приятен. Ето го клипчето на въпросната песничка (Ела е с късата коса и сивата блуза):

 

 

Ела и Анджела са му екранните партньорки от Hana Kimi и Romantic Princess. Първата е пълен дивак, ама по-мъжествена от половината мъже в Азия (Еlla Chen), а втората е сладък анорексичен дребосък, имащ прилика с жабче (Angela Zhang). И двете са певици. Групата, в която е Ела (S.H.E.) и Fahrenheit са под един лейбъл и редовно участват заедно по концерти, имат общи песни и реклами (а и гаджето на сестрата на Ела е открил Чун). Затова са доста близки, оттам и слуховете. А втората мацка просто е сладурче и феновете се надяват да има нещо между тях, а и между другото .. много ми харесват песничките й.

Чун и Ела:

 

 

07419c8ab8bbb0full.jpg

wuchun2.jpg

wuchunwuzun60.jpg

10030983m.jpg

c6f9adf5192150full.jpg

 

 

Чун и Анджела:

 

 

185jl.jpg

807228af95fd26bc16f034e.jpg

lovegirl710rom02.jpg

lovegirl710rom04.jpg

116cw.jpg

 

Снимката с жълтата блуза е една от причините да мразя стилистите му, но с тази косичка и на мен много ми харесва :)

За възрастта .. като всеки друг азиатец и на него не му личат годинките :naughty: Никой от познатите ми не му даде повече от 24, а хем знаят, че азиатците са младолики. Майка ми предположи 23 и още не ми вярва, че е на 30.

И след като вече знаеш, че е от Fahrenheit .. айде поздравче с една много свежа песничка (мисля, че това са единствените мъже, които ми харесват облечени в бяло и розово):

 

http://www.youtube.com/watch?v=DEvk_OgB7Mk&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как съм го нацелила..Съдба :lol!: :lol!: Първо мерси за инфото,което ми дадохте за тези двете,то се оказа че ELLA я зная от SHE(имат много хубави песнички) ...Пам да ти кажа,като ги гледам и двете и самия Chun да дойде да ми каже,че е с няков от тях няма да го повярвам..!! :green: :green: Тази песничка New Home е много готина..определено ми харесва,въпреки че още ми е странен езика на който пеят(свикнала съм си корейска и японска реч да слушам)

Да ти кажа предимство е за нас,че не му личат годините:

 

Няма да го набедят за педофил :hehe: :naughty:

 

Мерси за поздравчето,големи сладури са на клипа.... и аз се запалих покрай Chun по тази група..

На мен ми харесват много тези двете,пзд.:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TAiPVKAEtAs&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=-c_83lvWmhw&feature=player_embedded

 

Какво гласче има само Chun..направо ме разтапя!! :inlove::inlove:

Ето няколко снимки от който ми спира дъха направо ( идруги неща,които няма да споменавам) ..Пам пак са специално за теб..надявам се да те изненадам с някоя ..хаха :

 

55729511777716765992716.jpg

55729511795216765992716.jpg

55729511820716765992716.jpg

14539102874709737546100.jpg

22334310813859303259118.jpg

n25420796314510272125.jpg

n25420796314563107415.jpg

 

Мале,малее,малеее... :twisted: :twisted:

И още :

 

n2542079631574569348.jpg

n25420796315784515807.jpg

n505069100732925064.jpg

 

Как бих искала и аз някой хубав ден да посетя фитнес залата му ( и той да е там) !!

Според мен трябва да го съдят,че е толкова секси..само ни кара да се чувстваме "странно" :hehe: :hehe: :naughty: :naughty:

Пам а теб ще те помоля ако имаш някой по-така снимкички да постнеш..знам,че си с големи запаси!!(няма да се измъкнеш :hehe: )

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих достатъчно свободно време да се поровя в архивите

и да се занимавам да качвам снимки,

понеже няма как да ти откаже човек :kiss2:

Малко снимки от детството:

 

От бебе са го зарибили по фотофрафията

94597942.jpg

1609247592l.jpg

633012988228906250.jpg

633012989671406250.jpg

с кака и батко:

633012988995468750.jpg

и една с татко:

231o.jpg

 

Тийнейджърските години:

 

тук е на някой баскетболен мач в гимназията

70696361.jpg

на завършването:

fffdvi.jpg

рожденни дни със семейството:

d96b6bda4f68eed3b7fd483.jpg

normalf1491984212m6b19e.jpg

Състезателя ;)

633012994441562500.jpg

633012994987968750.jpg

 

Кариерата му като модел няма да я документирам,

нали се разбрахме, че тези снимки са компромати

и ще се постараем да забравим, че сме ги виждали :rofl:

Затова продължавам със снимки от сериалите.

Hana Kimi:

9dda0b7aca4c10full.jpg

m113747043.jpg

normal070.jpg

normal072.jpg

normal089j.jpg

Ето ти една снимка, пипана от фен (виж му татуса):

1380003035l.jpg

en08002er0.jpg

f71c56f9fa6c70full.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Hot Shot съм пуснала снимчици в първия/втория си пост... сега го пропускаме.

Другите му сериали не съм ги гледала още :no:

От 14 Blades също съм поствала доста снимки,

затова минаваме към Butterfly lovers:

 

2008926c0db8f4940504042.jpg

13058344.jpg

achun435yh8.jpg

20080919f54cb1abb6af552.jpg

normalbf04.jpg

И малко снимки от премиерата:

0331o.jpg

20080822ced9ff5d60cfe65.jpg

chunhk110401.jpg

e72f05a6408b70full.jpg

u1819p28t3d2196121f328d.jpg

 

По-нататъка ще има още ;)

И за финал една хубава рандъм снимка,

която да не е в спойлер (за да ми окраси поста) :noteet:

а и нали си го харесваме с такава косица:

 

1617188631.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я какво сладко бебе е бил :lol: Майче с баща му си приличат.. И като тинейджър си го бива..още оттогава е проявявал страст към колите..

Ах ти и да не ми пуснеш снимки от кариерата му на модел беше кво беше аз ги видях компроматите ..ама подкрепям идеята да не ги разпространяваме нагоре надол..Има и готини снимки,но някои са просто ЛОЛ ...хахаха.. Нищо на онзи период ще му се кефим на тялото,че направо ме подлудява с тея мускули!!!!

За съжаление още не съм гледала някое негово сериалче или филмче(по разбираеми причини-сега съм луднала по друг)ама нищо тъкмо се пазя за 14 blades..Дано там ме омагьоса(не че сега не е де..ама друго е да го гледаш в действие) че да се захвана да гледам и други неща с него...Ох успокой ме като разбрах че с ELla и Анджела са само приятели и екранни партньори..

Този Butterfly lovers ме е грабнал от много време,че като го гледам как се е разголил ..ама все не сядам да го гледам..Сигурно него ще подхвана след 14 blades..

ЩЕ чакам още щом обещаваш за по-нататък

:hehe:

О0оо да с тази косичка ми е голям сладур :heart:

И от мен малко снимки да му се покефим още(ти си ги гледала де ама за другите :D ):

 

98128772.jpg

beijingchun18.jpg

normalx1.jpg

normalcbchun13.jpg

normalwuzun02.jpg

 

Покрай косичката ще намажат и красивата гледка към мускулите му :hehe:

И ето тази снимка си я гледам по цял ден,..Толко ми е готин.. и пак яде нещо ... :D

Искам такова гадже(Пам само мечтая нищо повече хаха):

normalcf7979d238109bfba.jpg

Хаха а тука къв ми е сладък как си показва сининката :

22334310813449303259118.jpg

:inlove::inlove::asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mалкият У Чун :

 

cf2151e6c7b95fbd.jpg

 

91b7d80602931d09.jpg

 

На тази снимка мисля, че е с майка си, но тук си е само моето мнение, никакви факти:

50e38cfc533baa3a.jpg

 

У Чун завършва средното си образование в Chung Hwa, в столицата на Бруней - Bandar Seri Begawan.

Заради любовта и отдадеността му на баскетбола още в средното училище бива забелязан и се присъединява към националният отбор на Бруней.

 

5fba49b634656911.jpg

 

(дори в момента снима сериал, в който е в ролята на баскетболист)

 

6a165f7700299d44.jpg

 

В интервю споделя, че човекът, на когото се възхищава най-много, е Майкъл Джордан. В първия си пост споменах, че дори има негова фланелка, ето я :

 

2a1ee9fea9c5eb05.jpg

 

След гимназията следва в университета RMIT, в Мелбърн, Австралия, специалност - бизнес администрация.

Ето така изглежда батко на излизане от там

 

cbb85ef5c95a932c.jpg

 

След дипломирането си се завръща в Бруней и се отдава на новата си страст (освен баскетбола) - автомобилите:

 

26401f5efb021413.jpg

 

Тъй като чичо му оглавява фирмата, преставител на Мицубиши за Бруней, У Чун си набява части и сам си сглобява кола. Дори и интериора е негово дело. Регистрационният номер, за "всеобща изненада", е рожденната му дата Laughing

И понеже и това не е достатъчно, Чун насочва амбициите си към бизнеса и отваря собствена фитнес зала - "Зоната"

 

72cd8c336ce58412.jpg

 

Когато бизнеса му потръгва, приема работа като модел в Diva Models, в Сингапур.

 

7febb34f21f7c912.pngf6cd1ca3785c470f.jpg0ed50631320486d0.jpg

тези снимки са от този му период, но понеже според мен са кофти, ще постна малко по-новички

 

5b527d249836def4.jpg05772ae258ce1274.jpg

Докато е в амплоато си на модел му е предложена и първата роля в сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...