Jump to content

Yoon Eun Hye (Юн Ън Хье)


parab

Recommended Posts

Ето и останалите снимки:

 

9c78bab5935d666a7fe27ebdafec7641_large.jpg

 

34b32879923877723a1bdedd7334ea9b_large.jpg

 

а тази снимка бих си я запазил само за мен и хич не бих я споделял :) , но.......

 

923b66466c8e153888c3efb98c0fb3dd_large.jpg

 

на ТОР да си му ги качват на неговата тема :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bosko,по внимателно със снимките,че има хора със слаби сърчица tongue.gif Тази снимка дето с мъка я споделяш,ами какво да кажа,то човек да си,ще завиеш като вълк laugh.gif Секси,секси и пак секси.Само тази дума ми се върти в главата.Много предизвикателна фотосесия и истинска радост за очите :)

А на мъжкият индивид от снимките много му завиждам за близостта с мацата. Само ми пречи на гледката да го ..... laugh.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mi6lence и аз викам да го....... направо мисля да се събереме тука няколко юнаци и още нощес с чартара, та в Корея. Теглиме му един бой или само го сплашваме, щото сме добри люде (това да не се чете от фенките му, че много хейтъри ще си навлека) и по стар обичай, крадем Ън Хье, после пак с чартара та тука :lol:

 

Ако някои щом си затвори очите вижда Ън Хье (като мен :)) предлагам лек:

1. Гледане на снимков матрял :)

20111020194149635671.jpg

2. Гледане на клипове на Baby VOX

3. Гледане на клипове от драми

 

Трите стъпки се повтарят в зависимост от това колко е тежък случая и на интервали жалещи и без другото слабите ни сърца :)

Ако лечението е безрезултатно, веднагически Ви диагностицирам - ПРИСТРАСТЕНИ :D

 

Резултати: Лечението върху обекта (а.k.a Аз) за 4 часа не показа никакъв ефект :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки на момичето от наградите МАМА, където определено пак беше облечена в много хубава рокля и както винаги сияе :)

 

4ed5fcc49686bdac.jpg

b53b068e0e900ebb.jpg

a7413c67190cf235.jpg

ad1d6498feaedcc8.jpg

5a2a020a7ca154dc.jpg

b56f44e1c7ad41ec.jpg

fc29246bdfaad963.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше страхотна на наградите. Когато връчваше наградата за Най- добра мъжка група много се надявах да каже Big Bang и ТОР да излезе на сцената и да я прегърне ( или нещо такова), като се има предвид, че се познават тез двамцата :) Жалко даже не присъстваха и награда не взеха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bosko аз благодаря за снимките .. мъжката солидарност си е друго нещо и тази девойка още от ''Принца'' си я загледах :lol: :lol: :lol: така .... и това момче ТОР автоматично от завист минава в черния ми списък ако искате помощ да го сплашим само казвате :lol: :lol: :lol:

П.с- ако сплашването не помогне винаги можем да намерим някоя лека картечница :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също благодаря за снимките на това чаровно момиче. :kissy: Тя е любимката ми,дано в най-скоро време да започне да се снима в нова драмичка,а ако пък си партнира със Сонг Сънг-Хон ще бъда мноооооооого щастлива :P . :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам много от мода, но на снимките от МАМА Ън Хе ми прилича на прелестно цвете в изящна ваза

:wub: Тази година и гримът и е много добър (защото миналата година бяха прекалили и беше яко наплякана). И за да не е спам доказателство в снимков материал, че просто на нея не й е нужен грим:

 

yoon_eun_hye_makeup_free_nov_28_2011.jpg

 

А ТОР горкия заради тези снимки колко хейтъри си създаде тук

:lol: Има късмет, че не сме в Корея и неможем да му дадем някоя отровна напитка :lol: , но пък все още може да му пратим колет с ръждясали пернишки лагери белкем тетанус да го удари :lol: ( леле какъв хейтър съм станал :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да постна аз две любими снимчици на Ън Хъе и дано следващият и сериал е по-добър от последното творение blush.gif

 

53890765201003021714032.jpg

yooooon.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повечето снимки тук яко е играл фотошопа и грима аз лично посрещам такива неща с противоречиви чувства - че са красиви красиви са, но всъщност това, което виждаме не отговаря на действителността. Фотоса от #130 както и останалите от лайв събития я показват истински и са по-чаровни от останалите, въпреки че не са толкова бляскави. Определено грима е фактор при нея поне така както аз го виждам. Преди да се пресегнете към някой камък да го метнете по мен понеже виждам, че има доста фенове да отбележа - нямам предвид, че е грозна дори напротив симпатична ми е, но не мога да кажа, че е сред най-красивите корейски актриси или нещо от рода на "на нея не й е нужен грим". Виж за тялото й нямам оплаквания там си е перфектна същото се отнася и за актьорското й майсторство заради, което всъщност реших и да я коментирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко видях тези снимки от фотосесия за Japan Magazine Commons & Sense и не мога да не ги споделя с вас, прекрасна какти винаги :wub:

 

 

328bccb61059ac3e.jpg

8bd4c7180a09fc64.jpg

4029ac7cb091be11.jpg

8c6505572117d792.jpg

ae6abc183b791a5e.jpg

4d91fc77ba75ca4e.jpg

b5247a3d44183366.jpg

40eb07520bc196c5.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително сладко момиче, вече изгледах няколко нейни сериали :) толкова е откачена на моменти :D то човек ако не се забавлява сам и чака друг да го забавляваааа... може бая да си почака :) случайно попаднах първо на Coffee Prince... страшна роля, гледах я и в Lie to me... нещо май доста хора не го харесаха, на мен си ми остава един от любимите сериали ! Goong, който и е малко по-стар също е тооолкова симпатичен и весел :) изобщо образите и са подбрани доста сполучливо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май се влюбих....... !*троп*! Може ли да е толкова чаровна?!...... :)

Изгледах всичките й участия за седмица на екс. Само Goong остана. Чудя се дали да го гледам. Малко ме е шубе да го почвам, че е последният с нейно участие, който не съм гледал и след като го изгледам... НЯМА ПОВЕЧЕЕЕеее!!! ;(

Еххххх............

 

п.п. Някакви изгледи да се задава нова драма с нейно участие? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...