Jump to content

Yoon Eun Hye (Юн Ън Хье)


parab

Recommended Posts

2370615G.jpg

 

Днес една от най-прекрасните корейски актриси има рожден ден!!!

Пожелавам на моята любимка всичко най-хубаво, да продължава да ни радва все така, дори повече, да е още по-прекрасна и очарователна и да е много много щастлива!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoon Eun Hye for Joinus Winter 2010

 

http://img594.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=2010wcatalargeimg01.jpg

 

Както обикновенно зашеметяваща,

 

2010wcatalargeimg10.jpg

 

2010wcatalargeimg11.jpg

 

2010wcatalargeimg14.jpg

 

но на тези просто е ...... нямам думи просто :inlove:

 

Ето и няколко снимчици от Seoul Fashion Week на което е присъствала

28_98310.jpg

 

20101028140226730.jpg

 

20101028_1288242393.jpg

 

Незнам дали да да се радвам или да проклинам това че съм мъж :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаворитка ми е от всички актриси до сега, които съм гледала. Просто е страхотна. Няма значение с къса или с дълга коса е супер е.

 

Няма друга като нея да казва "биане" :)

 

 

Да това и аз го забелязах, много сладко .........ахахахахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ън Хе се завръща на голям екран!

Ако това ви е малко като новинка, чуйте другите женски имена и подскочете от радост.

Аз вярвам, че по-малкото известните тази година правят крачка напред, а и ме топли мисълта за интересен и тренди чиклит сюжет.

А и името на филма си иска вниманието – “My Black Mini Dress” е адаптация на новела със същото име, и описва забавния живот на

младите и блестящи жени в тяхната младост. Режисьор е Heo In-moo, известен с филмите "Love So Divine" и "Herb".

Компания на нашето главно момиче ще правят Park Han Byul (имах щастието да не я убия в “O, My Lady”), Yoo In Na (която е най-добрата приятелка

на Ха Джи-уон в “Secret Garden”), Cha Ye Ryun (която лично съм я гледала във филма “Do Re Mi Fa Sol”).

20101206_1291598516_65051300_1.jpg

Мъжката част, за сега е подсладена само от Dongho (от U-Kiss, за който това ще е втора поява на голям екрана, след ‘Villain on the Second Floor”)

mbmd.jpg

Факт е и първата фотосесия за филма:

1-20.jpg

Филмът се очаква по екраните през първата половина на 2011г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да я видя отново в действие, както в горепосочения филм, така и в драмата "Love Song".

 

Ето и една малко стара новина, но доста показателна за това колко невероятна е Ън Хье ;)

 

Ън Хье е наградена от Корейската развлекателна индустрия с наградата "Лоялна дама" за това, че не се отказа от участието си в драмата "Любовна песен", въпреки кончината на Йонг Ха, който трябваше да играе главната мъжка роля.

 

Неочакваната кончина предизвика спирането на снимките и отлагането на проекта за неизвестно време. Това накара един по един останалите актьори, предвидени за участие в драмата, да се откажат. Всички очакваха това решение да бъде последвано и от Ън Хье. Но противно на очакванията, тя остана лоялна към драмата и не се отказа от участие в нея, въпреки че не беше се снимала повече от година (след "My Fair Lady").

 

Главният изпълнителен директор на Verdi Media заяви следното:

 

“Много сме благодарни на г-ца Ън Хье. Ако беше някой друг актьор, щеше да е напуснал отдавна. Когато снимките за дадена продукция не започнат по план, много от актьорите започват съдебни дела за прекратяване на участието си, въпреки че вече са получили част от хонорарите си при подписването на контрактите си. Но г-ца Ън Хье реши да спази обещанието си, въпреки че досега не е получила никакъв хонорар по проекта.”

 

За да се отблагодари за лоялността на Ън Хье, Verdi Media отложиха снимките на драмата за пролетта, за да може тя да започне снимките по филма "My Black Mini Dress", в който й е дадена главната роля.

 

Ето и 2 снимки на чаровната Ън Хье от Mnet Asian Music Awards 2010:

 

mnetasianmusicawards201.jpg

 

Източник: http://yooneunhye.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните новини около Юн Ън Хье са, че е в болница. В страницата и във фейсбук и soompi дори са постнали снимки:

 

2807039Y.jpg

 

Съобщението и в tweeter:

 

"I went to film half asleep and half awake after sleeping 3 hrs at the hospital..but after filming few scenes, the director said that he didn't think it's a good idea to continue filming because it's the first time that I ever had filming canceled due to being sick, there are tears in my eyes and I feel so sorry towards the staff members! I really hope I won't be sick. I really hope there won't be any more reasons to feel sorry to them!Everyone in our movie team are so nice, so warm. I'm on my way to the hospital to get rid of the influenza.

Please pray with me !!!"

 

Следващото съобщение относно публикуваните снимки:

 

"How can they say that I'm a fake girl just because photos were posted during sickness? I didn't even take those pictures. My stylist took the pictures while wishing me to get well soon. I posted them because I felt grateful towards her and sorry towards the movie team. And they are saying to a sick person that it's fake? It's frustrating. I didn't know that posts that I put up with good intentions would come back as scars. "

 

Дано скоро да се оправи. :(

Fighitng!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми актриса! Харесвам я във всяка една драма, защото играе толкова истински!

Нямам търпение да я видя в нова роля.

 

 

П.П. Дано се оправи по-бързо T_T

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес - пресконференция на My Black Mini Dress!

20110228_1298877810_92868400_1.jpg

Интересно, видях заигравка с малките черни рокли и това ми хареса..ясно бе, че ще заложат на сигурното!

Луксът, дори италианският ми лъха от километри, но пък кройките са приятни за тели перфектни тела. Малко Ън Хье ми се струва с килце-две отгоре, но никак не грозно..

20110228112331812.jpg

Обувките на мацките се оказаха не по-малко обсъждани и акцент за фотографите ..

2011022889437_2011022880961.jpg

 

Съвсем да забравя..вижте трейлъра на филма, който знаете кога тръгва по кината...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че филмът ще бъде нещо между "Дяволът носи Прада" и "Сексът и градът" в корейски вариант. Ще изчакаме и ще видим. Харесвам Юн Ън Хье, така че се надявам на нещо забавно.

 

Обаче......... нещо тази псевдо моралност започва истински да ме дразни. Облекли се момичетата с тоалети подходящи за премиерата, но видиш ли трябва да ги покрием, и то с някакви бебешко-розови хавлийки. Ми да им бяха дали по една бурка за по-сигурно :click: (за справка). Явно нямат проблем героините им по филми и драми да носят поли направени от една педя плат, но иначе сме много праведни и невинни. Надали по този начин ще докажат колко "много морални" са корейците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладка и непринудена. Харесват ми всичките и роли. Има страхотно излъчване и камерата много я обича. Определено ми стана любимка. Надявам се скоро да се снима в някое ново сериалче за да можем да и се порадваме на воля. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна фотосесия за Hexa by Kuho

2011031908510310011.jpg

2011031908550010011.jpg

2011031908541410011.jpg

2011031908514210011.jpg

2011031908485510011.jpg

2011031908454610011.jpg

 

Толкова е красива и ми е адски смешно в The Vineyard Man, когато каже, че не е красива или че лицето и не нищо особенно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, преди да сложите линк към някоя снимка, качете я на някой сървър и така слагайте линка, защото снимките НЕ ИЗЛИЗАТ!!! Не е трудно и не отнема време! В противен случай ще се трият постовете...

 

И за да не е офтопик:

 

f4e898b96d9d69682797911.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Happy Together", казала че изглежда прекалено обикновенна до Ю Ин На и Пак Хан Бюл..........

 

 

нещо се е объркала според мен :) За мен тя и Ха Джи Уон са най-открояващите се(като външност),за разлика от огромната плеяда актриси/певици/айдълки или каквото и да е, поддържащи doll-like имиджа(които колкото и да се опитвам не мога да запомня по физиономия)

 

b1f0ed117770c092275b4ac3ae5de835.jpeg

 

Даже без photoshop-а си изглежда много хубава и сладка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...