Jump to content

Yoon Eun Hye (Юн Ън Хье)


parab

Recommended Posts

Гледал съм само Кафе принц с нея и в началото не ми допадаше даже си мислех че наистина е момче.Това ме накара да си променя мнението

за нея,личи си че има голям талант за да успее да се превъплати в мъжка роля ,доста се е потрудила.След като видях нейни снимки останах очарован.

Грозното пате от Кафе принц било наи-красивият лебед.

Гледах нейни участия в X men някак си ми изглеждаше много детски,поне намен ми се стори държанието и малко пубертетско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Много ми харесва, страшно чаровна е, много естествена, красива, играе много добре и най-вече има
едно приятно излъчване.. :heart: [/b]

Страхотна е и на тези снимки: :heart:

1143516u.jpg

1143517O.jpg

1143518U.jpg

1143519Y.jpg

1143520T.jpg

Останалите:

1143521g.jpg

1143522O.jpg

1143523f.jpg

1143527S.jpg

1143528W.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра актриса е и с хубава зодия,та какво мога повече да и пожелая.

Жива и здрава и да ни радва все така :)

 

Страхотна акктриса и фотомодел.

Снимки от зимната колекция на Joinus.

Повече снимки вижте ето ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо Мой Чан е уникална просто !

В Кафе "Принц" беше невероятна.

Свикнах да я гледам като момче и ми беше доста трудно да я възприема като момиче в Goong.

Но като цяло е много добра актриса ! :kiss2::kiss2::kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С червена коса и червени вежди много много не ми хареса,но определено е голяма чаровница...

АКо има някой,на който му отива да игра момче/момиче колкото на Джун Ги,мисля че това е именно Ън Хье.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма чаровница е тази девойка. Въобще не мога да разбера какво протестират срещу играта й в MFL.

 

На мен пък много ми харесва с червеникава коса, отваря я, макар че всякак си е хубава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като истински фен на PUMA и луд запален фен на почти всичко корейско..не мога да не споделя

тази "цветна" и ефектна фотосесия.

Дами и господа..нейно превъзходие Ън Хье в поредно изумително превъплащение:

puma2.jpg

66129934.jpg

76900956.jpg

25699677.jpg

Продължението в :

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство, че става все по-красива. Една много семпла, но изключително ефектна сесия за декемврийския брой на Arena Homme+

(култово фешън списание).

Ще има и интервю с дамата. "Не обличам това, което ми дава стилиста. Сама си избирам дрехите. Мисля, че модният вкус е въпрос на инстинкт.

Доволна съм когато чуя, че изглеждам добре и в по-семпъл аутфит, но повярвайте ми - предпочитам да нося дрехи с настоение и оригинални детайли."

enjoy :inlove:

pp09112300010.jpg

pp09112300008.jpg

pp09112300009.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не...ужас, харесвали ви??? :affraid:

...каква е тази дължина, какъв е този модел....а цвета на червилото, а косата?

-Нееееееее...от нея хич не го очаквах и то за lounge партито на Calvin Klein women's / men's collection 2010

в Сеул...

(ако беше с гооолямо деколте, можеше и на някоя наша фолк певица да я видя после...)

200912106.jpg

Виж тази, на същото събитие, ме омая, страхотна рокля и сандал "убиец" :cheers:

 

k10id.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз видях тези снимки, и колкото и да я харесвам, на тях наистина не ми хареса, но докато разглеждах тях намерих и тези :D

16061582.jpg

 

25088566.jpg

11979705.jpg

82378598.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как са могли да и причинят това?

С тази прическа е като аджума :suspect: :pig:

....то да беше само това...ами и с тази кожица съсипа хубава изчистена рокля на GUCCI...

много лош избор....и грим..не ме кефи :no:

Да почакаме поне рекламата на Cass Beer :scratch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейците имат някаква слабост към тея кожи...Мъже, жени, деца-всички. Съсипват множество добри комбинации с тях.

Но като изключим това-харесва ми. Роклята е от любимия ми тип, а с косата има по-зряло и женствено излъчване. Санадлите са малко по-тежки,

за тази рокля се изисква нещо без платформа или поне с по-малко каишки. Но пък тя си е чаровница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласна, то бива модна вълна бива..то направо "стихия" при тях...май прекалават с правилната

"експлоатация" на кожите.... :green:

Роклята грабна от раз и мен, но точно с тези сандали..те стоят някак приятно "дръзко" на иначе класическата рокля...

Но пък Ън Хе има обаятелно присъствие..с което в случая напълно компесира лошия, според мен избор

на тоалет...много е трудно, винаги в десетката :D

(а тези сандалетки на 3-та корейска знаменитост на крачетата ги виждам...явно са новия тренд ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги намирам за твърде хардкор. Можеше да контрастира с цвят, тъкмо да й се върже чантичката с нещо, но за мен тези сандали и тази рокля-не.

За сметка на това патъците с едно мини, или нещо малко по-разчупено биха вървели бижу.

 

Аз много й се радвам на хубавия крак на нея. Винаги е със страхотни тоалети(освен в едно-две изключения ) е и те винаги са подчертавали

това какъв крак има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като казахте крака - тук много не й се виждат, но с удоволствие бих поносила рокличката. Събитието е представяне на италианската марка

‘Bruno Magli’ в хотел Хаят в Сеул.

yeh_b_07012010.jpg?w=468&h=739

 

yeh_c_07012010.jpg?w=468&h=798yeh_d_07012010.jpg?w=468&h=689yeh_e_07012010.jpg?w=468&h=761yooneunhye.jpg?w=468&h=672

 

 

И малко фотоси от предстоящата реклама на Cass beer с 2PM.

2pm_yeh.jpg?w=468&h=4199

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...