Jump to content

Yoon Eun Hye (Юн Ън Хье)


parab

Recommended Posts

Малко нови снимки на сладураната, която много искам да гледам в новата драма. Някой знае ли всъщност за кога се очаква?

 

За Ceci Magazine April Issue заедно с Cha Ye Ryun

 

es7it.jpg

v8p3v.jpg

vbzat.jpg

 

Cine21 Magazine March Issue ’11 Юн Ън Хье, Park Han Byul и Yoo In Na

 

qgjxu.jpg

s7jix.jpg

b904k.jpg

axs0j.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoon Eun Hye - Love is Blind песен oт OST-a на MBMD

 

 

Песента е хубава, а и любимката пее доста добре(още си я бива което ме радва, даже сега гласът й ми харесва повече отколкото в годините на Baby V.O.X)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ън Хе се завръща на малкият екран и то не с кого да е, а с Канг Джи Хуан!

posterphoto164458.jpg

Двамата са избрани за драмата на SBS - “Lie to Me”. Сладурката ще играе неомъжена мацка, която ще се възползва от предимствата и тънкостите на омъжена такава,

т.е яко ще лъже :P ! Романтичната комедия е започнала снимките и се очаква на екран след драмата “Midas”.

Чо Юн Хи и Сонг Джун са другите двамата съобщени актьора. Режисьор е Ким Су Рьонг (Green Rose), a сценарист е Ким Йе Ри.

 

credit: sports chosun

 

p.p.Добре звучи, "обърканият съпруг", всяка мацка, би го пожелала за мъж...та да видим.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се канех да я постна тази новина и гледам изпреварили ме :) бързо бързо явно идват новините тук(няма лошо :) ) Иначе новината супер много ме зарадва, при любимата актриса и любимия актьор в една драма, няма как да е друго. Само трябва да се въоража с търпение и до тогава да замезвам с MBMD(когато излезе).

И за да не е спам слагам линк с едно интервю (доста дългичко и на английски)

http://yooneunhye.net/blog/yoon-eun-hye-interview-my-black-mini-dress-days-require-homework/

 

Някъде прочетох че режисьор ще бъде и Kwon Hyuk Chan (Secret Garden), което още повече засилва интереса и покачва очакванията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно набор 84' сме си големи сладури :rolleyes: Красива,чаровна,зашеметяваща.Предполагам тези думи са слаби на фона на това,което представлява тази девойка.Но не съм поет ,инак бих описал по-много по-хубав начин това,което мисля за тази девойка.Много ми харесва ,определено те кара да затаиш дъх когато гледаш нейни фотосесий и о да знам,че там играе и фотошопа,но все пак дори и на папарашките снимки,та тя изглежда прекрасно. Определено обича да се заиграва със стила и визията си и и се получава страхотно.Според мен само един истински красив човек може така да експериментира с външният си вид и винаги да му се получава. Но освен красота,определено си има и талант. Радвам се,че е избрала актьорската кариера за да можем да и се насладим. Не е случайно,че ролята и в "Дворецът" я изстрелва в орбитата на звездите. Та тя там изигра по един перфектен начин ролята си и изглеждаше толкова непринудена и естествена,че с лекота се справи с това предизвикателство. Сещам се как героят на Joo ji Hoon и каза (не е много точен цитата) " ако те доближа,прегърна,то няма да мога да те пусна" Ами не знам дали в тези думи човекът не е вложил и лични чувства,но аз ако я гушна,никога не бих я пуснал :) и както другият принц и аз бих си откраднал една целувка :wub: Ехх,сигурно ще ме помислите за луд и вманиачен :) Не не е така,просто когато видя нещо красиво ,то много се развълнувам. Не съм от тези,които плюят по хубавото,само защото те не са на това ниво. За това и за красивото,само с красиви думи. Надявам се да продължава да ни радва с хубави роли в филми и красиви фотоси. Файтинг,госпожице Хъе :)

Ето и един любим фотос:

55189996-thaohpYoon%20Eun%20Hye%20(23).jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с малко закъснение...

Ън Хье е снимала реклама с Ethan Ruan. Още едно доказателство,

че корейците са плъзнали навсякъде. <_<

Още нещо... двамата са страстни индивида,

ако направят заедно сериал, ще е интересна гледка. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих отхапал забранения плод заради нея
Само един плод, аз цялото дърво с кората и коренището изяждам :lol:

Така, сега сериозно, любимката ще снима нов филм и то не с кой да е а със Чоу Юн Фат. Заглавието е ‘Tong Que Tai’ и ще се разказва за могъщия Као Као (Чоу Юн Фат) в последните му години, войните, и отношенията му с любимата му (Ън Хъе) и неговият син. Историята е вдъхновенна от мистерията на откритата в гробницата на Као Као около двайсет годишна жена от Китайската Академия на Науките.

Явно ще има битки, семейни драми и романтика (какво му трябва повече на човек :)

 

И сега малко фотоси от откриването на магазина на Н&М:

 

295770_294047773944910_118148801534809_1376982_697937685_n.jpg

 

a6efce1b9d16fdfaf941cab.jpg

 

cdbf6c81800a19d8cf2e885.jpg

 

Направо ми се искаше да постна всеки кадър, просто е супер прелестна и секси :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се присъединя към пожеланията. Да си ни е жива и здрава тази сладка,сладка Ън Хъе. Да продължава все така да ни очарова и забавлява :)

Румба,страхотна снимка си сложил :P

Oбичам нацупени физиономий :)

yoon_eun_hye_05092009201518.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на сладката Хе!!!

 

Това е любимата ми корейка събира всичко най-хубаво от корейската нация.

Няма никой, който да казва по сладко "BIANE" от нея.

Дано още дълго време успява да влиза под кожите ни / дори на най-закуравелите азиатскосериалните любители който рядко могат вече да се трогната от поредната корейска лигла/

 

Много добра актриса и страхотна жена. Прекрасна аааа!!!

 

Много се надявам да я виждаме в повече добри продукции където да има шанс да разгърне потенциала си.

 

 

Цунки Ън Хе kisss.gifpanda-145.giftongue.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вашите усти право в божиите уши,(ако не се лъжа така беше поговорката ) надявам се да продължава все така красиво,обаятелно и интересно да ни радва тази мадама тук. Не знам какво друго да допалня кам пожеланието си така като вие изчерпвате пожеланията затова ще и кажа само Happy birthday :) sunshine :)

 

Pictures:

Yoon+Eun+Hye+23.jpg

pp09072100028.jpg?w=400&h=600

yoon-eun-hye-lady-castle-comeback.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотосесията на Eun Hye и TOP за Calvin Klein се очаква в ноемврииския брой на W. И ако има някой който мисли, че няма да е страхотна..................доказателството което ще го накара да размисли:

 

top_YEH_w2.jpg

 

top_YEH_w.jpg

:wub::inlove::tongue:

На втората едновременно ми потекоха лигите и започнах да завиждам на ТОР, и то мнооооооогоо :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...