Jump to content

Recommended Posts

Incarnation of Money_BG_poster_version01

Incarnation of Money (2013)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Donui Hwashin
Период на излъчване: 2 февруари 2013 - 21 април 2013
Време на излъчване: Събота – Hеделя 22:00
Жанр: Драма, Романс
Канал: SBS
Епизоди: 24
Режисьор: Yu In Sik

В главните роли:
Kang Ji Hwan - Lee Cha Don

Park Ji Bin - малкият Cha Don / Kang Suk

Hwang Jung Eum - Bok Jae In

Seo Shin Ae - малката Jae In

Park Sang Min - Ji Se Kwang

Choi Yeo Jin - Jun Ji Hoo

Oh Yoon Ah - Eun Bi Ryung

Kim Soo Mi - Bok Hwa Sool

Резюме: В сериала "Incarnation of Money" се разказва за пари, любов и страст, за връзките и корупцията в корейското общество. 

:essub: 

Свали с :subs: :click: :click:

Онлайн с :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Страхотно,много харесвам Канг Джи Хуан, :es: Само името му ,за мен е гаранция за добър сериал :) Ще го очаквам с нетърпение.... :panda-145:

Ето първата OCT песен в изпълнение на Jang JaeIn,която е участничка от втория сезон на Superstar ..Май заради самата песен ще почна да следя драмата..

Очертава се доста тежка и интересна драма, и тук ще имаме ретроспекции както в много сериали напоследък се наблюдава.

Канг Джи Хуан ще бъде прокурор който е загубил паметта си като по-малък , а всъщност е богат наследник който не знае и ще разследва собствените пари,които внезапно се появяват зарити под земята при свличище.

Вече има и руски превод на 1-ви епизод.тук

За съжаление се очертава доста посредствен сериал. Завръзката в първа и втора серии издиша отвсякъде и дори затварянето на очите трудно помага. Съжалявам за големите очаквания. Май Канг Джи Хуан пак не е случил на сценарий.

Явно след ужасните първи две серииявно някой от създателите на сериала е прочел какво съм писал и са направили единственото нещо, което може да го спаси - вкарали са сериозна иронично-комична част. Тя именно балансира прекалената серизност на сюжета и премахва възможността това да се превърне в поредната "корейска драма". Разбира се, драматичните моменти са останали, но разредени с малко хумор, те изпъкват по-ярко и задържат вниманието. И най-вече- Канг Джи Хуан получи ролята, която най му отива -комично-романтичен герой като Хон Гил Донг, но този път (и за наше щастие) не е положителен (поне засега). Помагат му много добри актьори, особено една от моите любимки Хуанг Чонг Ъм :wub: (отново с къса коса :inlove: след недоразумението "Full house 2"). В резултат се е получил нормален гледаем сериал.

Edited by dido100

Успях да се преборя с първите три серии и не съм голям оптимист за сериала. Надявам се Хон Гил Донг wink.gif да ни накара да се посмеем и да го разнообрази. Но не съжалявам, че стигнах до четвъртата, защото нямаше да видя невероятната дълга и прочувствена целувка, от която той чак се просълзи. Трябва да се види това нещоlaugh.gif

Драмата след всеки епизод става все по-интересна,особено трогателна беше

срещата на майка и син в болницата.

Започва същинската част на сериала,отмъщението на Lee Cha-Don .Дано да запазят комичните елементи,защото без тях сериала няма да бъде толкова интересен. :D

Явно немного хора я гледат тая драма и пропускат доста. За 2-3 дена изгледах 16те излезли епизоди. Главните герои са много симпатични. Началото наистина е тегаво, но после се компенсира с добро темпо на събитията и приятна комедийна част. Единственото, което ми липсва е развитие в романса. 

Начи викаш сичкото му добре само романса терсене?! :rolleyes: И това при положение, че жанрово е определен като такъв въпреки, че при корейците тея неща са доста размити ама все пак...говорим за сериал с резюме от едно изречение: "В сериала "Incarnation of Money" се разказва за пари, любов и страст..." демек романса като куца остават парите - па файда! Може и аз да го преслушам въпреки, че ми изглежда съмнително.

Е, вече има и наченки на романс , че и ревност, макар и неосъзнати в 15 епизод.

Наистина  става интересно,

Ще падне едно голямо отмъщение  още 7 серии.

Начи викаш сичкото му добре само романса терсене?! :rolleyes: И това при положение, че жанрово е определен като такъв въпреки, че при корейците тея неща са доста размити ама все пак...говорим за сериал с резюме от едно изречение: "В сериала "Incarnation of Money" се разказва за пари, любов и страст..." демек романса като куца остават парите - па файда! Може и аз да го преслушам въпреки, че ми изглежда съмнително.

Явно разчитат на последните серии да го развиват, защото досега романсът се състои в реплики от типа на "много си грозна, ма" и "ще ти покажа к'ва съм яка"  :28558: . Е, имаше малко "екшън", в който главните бяха в едно легло, ама толко. Романтична е драмата, 'щото ние сме романтични и си го дописваме :D

Lawandula, аз от това, което видях, сериите са 24, така че имат 9 серии за йекшън, а и за да го омажат в драма, хехе. Надявам се да не стане, де.

Тази драма е страхотно попадение! Търсех нещо с Hwang Jung Eum и този сериал първоначално ми привлече вниманието с дундестия костюм, в който я обличат за да се прави на дебеланка. Описанието обаче звучеше ужасно скучно. Всъщност обаче историята се оказа много интересна, а комедийните сценки са просто уникални  :28558:  Вече съм на 10-та серия и съм супер доволна, че се реших да го преслушам, въпреки постното описание. Сценарият е многопластов и изглежда доста мислен. Разбира се и тук съдбата има голям пръст и стават всякакви съдбовни срещи, но то това си е редовното. Много ми хареса играта на децата в началото. Канг Джи Хуан го гледам за трети път, но този път съм наистина впечатлена. Ролята му лепне отвсякъде. Интересно, че и двамата главни не са стандартните положителни образи и нищо човешко не им е чуждо. И разбира се всичко се върти около парите и тяхната сила. Hwang Jung Eum определено знае как да си подбира проектите. Още съм далеч от края, но съм сигурна, че ще задържи нивото.  :)

Обновен плейлист за гледане онлайн: :click: 

Edited by bealonenomore
Добавям в първия пост :)
  • Like 1
  • Upvote 1