Jump to content

Recommended Posts

MV5BMDk4YjE2YzktZWIyYi00ZjVjLTgyZmUtNzI5YzE5MWIxNzQ3XkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_SY1000_CR0,0,700,1000_AL_.jpg

 

The Red Shoes/Bunhongsin (2005)

 

Държава: Южна Корея

Година: 2005

Жанр: ужаси, мистерия

Времетраене: 01:45:32

Режисьор: Kim Yong Gyun

В ролите: Kim Hye Soo, Kim Sung Soo

 

 

 

Резюме: Сон Дже напуска своя съпруг и започва сама да се грижи за своята дъщеря. Една вечер, докато се прибира вкъщи, тя намира в метрото чифт червени обувки, които се оказват прокълнати.

 

 

 

red%20shoes%201.jpg

 

Red+Shoes+Korean.jpg

 

Лично Мнение: Филмът е доста стряскащ, смята се за един от най-добрите корейски хоръри. На мен лично този тип ужаси не ми е от най-любимите  :) но все пак може да се гледа с интерес.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Айде сега...идеята сигурно е в това ,че се обагрят от кръвчицата на обулите ги.

 

Филмът иначе е приличен. Един от малкото корейски хоръри, които харесвам. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази дискусия за цвета на обувките ми беше позната от миналото, но филма изобщо не си го спомних. Е, току що си го изгледах профилактично и наистина преди време съм го гледал. Май беше с различна обложка. Колкото и да е странно, аз първо забравям заглавието, после сюжета и чак накрая обложката. :lol:

 

Действително е доволно стряскащ, и на мен ми влиза в ТОП20 на корейските ужаси. :) Имаше някои много добри попадения, класически моменти и типично силната за корейците визуална част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...