Jump to content

The Homeless Student (2008)

Recommended Posts

The%20Homeless%20Student.jpg?rdrts=32389

The Homeless Student/Hômuresu chûgakusei/Бездомный ученик (2008)

Държава: Япония
Година: 2008
Жанр:драма,комедия
Времетраене: 01:58:11
Режисьор:Tomoyuki Furumaya

В ролите:Teppei Koike

Резюме: Хироши е ученик, прибирайки се един ден от училище, той открива че неговия дом е заключен и заедно с брат си и сестра си се оказват на улицата. Младото момче излъгва и остава да живее в близкия парк.

Лично Мнение: Страхотен филм, хем тъжен хем много весел. Направен е по биографията на известен комедиен актьор Хироши Тамура

Свали с руски субтитри 

Свали с английски субтитри

Онлайн с английски субтитри

Онлайн с руски субтитри 

Филмът е чудесен, гледах го преди доста време, а и имам хубави спомени с него, свързани и с един хокеен мач, който уж следях, но съвсем изпуснах, заради това, че филмът ме увлече и го изгледах буквално на един дъх. Помня много добре кадрите с Тепей под дъжда... Отлично изигра ролята си, симпатизирах на героя му, но и аз го харесвам много като актьор, ценя го. Наистина поредната много човешка японска история. Токио Емото се сещам, че бе в ролята на приятел на героя на Койке-сан.

LysAleksandrov, чудесно е, че правиш теми на филми, на които до сега никой не е обърнал внимание (винаги адмирирам старанието), но имам един въпрос към теб. Защо в темите, които правиш, в описанието на ролите присъства само едно име? Както и тук. Ако сега се запознавам със заглавието, бих останала с впечатление, че в този филм участва само един актьор. Тепей Койке има и тема, може да се добави като линк.

Филмът е чудесен, гледах го преди доста време, а и имам хубави спомени с него, свързани и с един хокеен мач, който уж следях, но съвсем изпуснах, заради това, че филмът ме увлече и го изгледах буквално на един дъх. Помня много добре кадрите с Тепей под дъжда... Отлично изигра ролята си, симпатизирах на героя му, но и аз го харесвам много като актьор, ценя го. Наистина поредната много човешка японска история. Токио Емото се сещам, че бе в ролята на приятел на героя на Койке-сан.

LysAleksandrov, чудесно е, че правиш теми на филми, на които до сега никой не е обърнал внимание (винаги адмирирам старанието), но имам един въпрос към теб. Защо в темите, които правиш, в описанието на ролите присъства само едно име? Както и тук. Ако сега се запознавам със заглавието, бих останала с впечатление, че в този филм участва само един актьор. Тепей Койке има и тема, може да се добави като линк.

Много точно и добро описание.Относно линка за Тепей просто го забравих да го сложа,мерси за помоща :) Отностно описанието на ролите давам имената на хората който са поне малко известни без значение,дори да са в трети или четвърти роли,не е умишлено или с цел да обидя някой артист/актриса.За филмите който съм пускал постове за мен лично нямаше познати лица и затова го правих.Но ще давам имената на по голям каст няма проблеми :D Мерси за съвета :rolleyes:ще се постарая :D