Jump to content

Recommended Posts

Хаххаха знаеш ли права си ! Много се измъчих напоследък, да трия филмчета, пък не е като да кажеш, че желание нямам, да ги харесам, ама все не улучвам май. Всъщност хареса ми "Oh! My Lady" и "Good Doctor" та не е съвсем без хич. В момента започнах "Dream Hight" и му се надявам, ама много, да ми хареса (започна добре).

 

П.С Прокурорката я гледах преди време заради Пак Ши Ху, страшно ме зариби в началото, но към средата блатото беше пълно и така и не намерих сили и желание, да разбера какво се случи накрая с тази женица.

 

А за "Заклетия ерген" не можах, да издържа и го дропнах. Не знам дали взаимно се съгласихме на тази раздяла, ама аз не издържах на скуката просто :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dream Hight" тамън приключих с него  и ми хареса де поне ост беше хубава .. а и каста доста си го биваше , нямаше излишни неща и т, н, , смятам да мятам втората част сега ... ами какво да се прави не си издържала... аз го гледах защото главните ми харесаха , .. а и ми беше интересно дали щеше да влезне в час .... героят  му не беше лош някаква страна комбинация м/у аутист , гении , параноик ....абе много неща на куп ... за прокурорката може да си права .. заспах на 7 серия започвайки да се прозявам още на 5 , но съм упорито магаре .. да но да има раздвижване ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3 епизод съм, главният ми е супер отвратителен , всички останали са ми  доста интересни. Предполагам, че това е било и целта. :D Ама дали ще стане по-добре /характерът на главния/, че ако продължи така, няма да мога да го издържа до края?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3 епизод съм, главният ми е супер отвратителен , всички останали са ми  доста интересни. Предполагам, че това е било и целта. :D Ама дали ще стане по-добре /характерът на главния/, че ако продължи така, няма да мога да го издържа до края?

Няма да се промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина опитах, изгледах още 2-3 епизода, само защото харесвам ролите на всички останали, но се отказвам :nunchako: главния не мога да го изтрая. Само ще погледна края да видя как свършва :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм и японският с Абе Хироши и този, корейски вариант. 1:0 за японците. Корейците са се постарали, но някак не се е получило. Това не означава, разбира се, че филма е негледаем. Има си интересните моменти и добри режисьорски и актьорски попадения, но просто на мен повече ми харесва японският вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го без големи очаквания и за съжаление няма да го довърша. Като силни страни на сериала бих отбелязал много приятните на външност актриси - и главната, и второстепната роля са прекрасни като визия. Освен това като начална идея хрумването има потенциал, за жалост обаче тук не са успели да се справят. Технически сериалът е по-скоро към ниската категория - доста моменти с никаква музика (при драма/трилър или нещо от този род тишината като похват е много силен инструмент, но тук става дума за романтична комедия) и като цяло много сцени седят фалшиво и евтино. Също искам да отбележа, че описанието на сериала на първата страница е леко подвеждащо! Главният герой може да е "перфектен" в цитирането на информация, но като поведение в обществото и като авторитет в социалната си група е на ниво полу-идиот. Въпреки че персонажът има интересни черти основното чувство е, че гледате "загубеняк" (а не гений!), който просто някакси е постигнал професионален успех. Към 5-6 епизод за мен сериалът се изчерпа от гледна точка на история и почнаха да се чудят с какво да запълват времето. Врътнах до края да видя дали са оставали "сватосването" за последния епизод както масата кор. продукции и така се и оказа. Като оценка му давам едно 5/10 понеже самите персонажи не са лоши като характери и може би на някой друг биха му допаднали повече. Средна-ниска класа сериал, който спокойно можете и да подминете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, няма такъв образ като главния :slap: ...Ji Jin Hee беше просто уникален!...както и Сан Гу разбира се :)

Мнооого забавно сериалче- смяла съм се с глас почти през цялото време :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...