Jump to content

Recommended Posts

The Man Who Can't Get Married
spacer.png

**********************************************

Също така известен като: 결혼 못하는 남자 / Gyeolhon Motaneun Namja/ He Who Can't Marry
Жанр: комедия, романтичен
Епизоди: 16
Телевизионен канал: KBS2
Период на излъчване: 15 юни 2009 до 4 август 2009 г.
***********************************************

Участват:
Ji Jin Hee като Cho Jae Hee
Uhm Jung Hwa като Jang Moon Jung
Kim So Eun като Jung Yoo Jin
Yoo Ah In като Park Hyun Kyu
Yang Jung Ah като Yoon Ki Ran
 Sanggu

 

Сюжет:

Чо Дже Хи e 40-годишен мъж, който е голям инат и още не е женен. Характерът му е толкова непоносим, че жените бягат от него като от огън. Все пак Дже Хи е перфектен във всичко, с което се захване. Но без жени накъде? Точно тогава в живота му се появяват цели три: Чанг Мун Джонг е лекарка, която среща един ден, Чонг Ю Джин е съседката му , а Юн Ги Ран е неговата колежка...

 

:essub:


Свали сериала с български субтитри: :click: :click:
Свали с английски субтитри: :click:
Руски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри: :click:

 

Личен коментар:
Сериалът е много хубав и забавен. biggrin.gif Кученцето наистина беше голям образ laugh.gif и без него нямаше да е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е истина просто колко много ми хареса този сериал... аз по принцип гледах няколко серии по КБСто и викам си ся да чакам да хващам всяка серия не си е работа.. и сядам на пс-то и почвам да гледам... за 2 дни го опатках като гледах междувременно и друг сериал... обаче толкова да ми хареса... чесно казано може и само аз да съм но виждах себе си след години в главния герой... начина по които живее, начина по които си взаимодейства с хората... и така така много ми хареса. Определено попадна в моята графа на запомнящи се сериали дори за мен този сериал и "My too perfect sons" са хитовете ми на лятото айде гледайте го мисля че ще допадне на голяма част от потребителите

П.С. освен главния герой СТРАШНО много се кефех на Сангуууу хаахах кученцето просто рулираше хахаха такива смешни случки имаше покрай него, че без него сериала нямаше да е така свеж...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав и забавен сериал. :yes: Препоръчвам го 100%!

Една истинска комедия, в пълния смисъл на думата, който на секунда не отстъпва от жанра си.

Всичките герои са невероятно симпатични, а кученцето Сангу е истински актьор.

Добре е представена и темата за неженените хора, отдадени напълно на професията.

А Yoo Аh In тук е отново много различен, но запомнящ се като герой. :rolleyes::yes:

 

N.B. Японската версия също е много добра, но е по-добре да се види първа, ако ще се гледат и двете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, отдавна съм го набелязала да го гледам и все не ми остава време. Обожавам повечето от актьорите, които участват, с изключение може би на Uhm Jung Hwa.

Поствам няколко MV-та, на които бях попаднала случайно преди много време :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=QtKciI2JC10

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ji Jin Hee досега съм го гледала в сериозни роли и не мога да повярвам колко ексцентрично и страхотно си изигра ролята в този сериал. Голяма забава падна докато го гледах с неговите мании и начин на държане. Uhm Jung е много красива актриса и ми е любимка, както и Kim So Eun. Много ме радваше приятелството между тях и сбирките по женски, които си правеха.

Yoo Ah In беше страшен сладур с тази си визия (особено с очилцата :wub: ) и много си пасваха с Kim Eun So. Мъжът на сестрата на Joo Je Hee също беше голям образ. А Сангуу ме разби. Е не знам как са го накарали това кученце да ги прави тия физиономии, ама беше мноооого сладко. И най- запомнящата се сцена :lol: :

 

3006206a.png

 

Определено сериала много го харесвам и го препоръчвам. Голямо забава е, няма го елемента драма, макар че на места има сълзи от главните героини.

И кратките клипчета дет ги пускаха след всяка серия са уникални! Тоя човек Ji Jin Hee ме е докарвал до просълзяване от смях!

Тази песен е много хубава:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала, но не е нещо особено, не очаквайте много. Образа на архитекта беше уникален :lol: и изигран доста добре, общо взето той е най-силната страна на този сериал. Останалите актъори се справиха също на ниво, особено So Eun (справи се доста добре, предвид разликата и в годините с главния актъор :lol:) и Jung Hwa, онзи от "Скандала" тук направи по-слаба роля (отколкото в "Скандала"), но пък и героят му беше някак второстепенен. Сюжета обаче куцаше на много места във втората половина, на моменти имах чувството, че се чудят какво да измислят. Това си беше комедия и комедиините моменти бяха най-силни, именно когато се опитаха да вкарат някаква романтика и драма, и заличаваха комедията, особено в края, ставаше доста безинтересно, лично аз последните епизоди ги превъртах, особено последният. От ОСТ-а очевидно не се впечатлих, тъй като не запомних нито една песен. Средна работа... не е от сериалите, които държат зрителя в напрежение и определено няма да е един от запомнящите се за мен, но става за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хареса ми сериала, но не е нещо особено, не очаквайте много. Образа на архитекта беше уникален :lol: и изигран доста добре, общо взето той е най-силната страна на този сериал. Останалите актъори се справиха също на ниво, особено So Eun (справи се доста добре, впредвид разликата и в годините с главния актъор :lol:) и Jung Hwa, онзи от "Скандала" тук направи по-слаба роля (отколкото в "Скандала"), но пък и героят му беше някак второстепенен. Сюжета обаче куцаше на много места във втората половина, на моменти имах чувството, че се чудят какво да измислят. Това си беше комедия и комедиините моменти бяха най-силни, именно когато се опитаха да вкарат някаква романтика и драма, и заличаваха комедията, особено в края, ставаше доста безинтересно, лично аз последните епизоди ги превъртах, особено последният. От ОСТ-а очевидно не се впечатлих, тъй като не запомних нито една песен. Средна работа... не е от сериалите, които държат зрителя в напрежение и определено няма да е един от запомнящите се за мен, но става за гледане.

 

 

Според мен този е един от най-удачните и добре направени корейски сериали. :yes: Комедия от началото до края. :rofl:

Много добър сценарий, от който не може нищо да се махне, нито има смисъл да се добавя. Имам усещането,

че когато са работили по него сценаристите и режисьора, са ползвали консултанти от съответните професии,

защото спецификата на работата им е безкрайно точно предадена. За разлика от японската версия, където не

става ясно какви са наистина героите по професия, тук всичко е много точно и деликатно предадено. Добър е

и изборът на професии, когато става въпрос за хора отдадени 100% на работата си, че дори позанемаряват

личния си живот. Професията, когато се практикува от професионалист, обичащ и уважаващ своята работа. :yes:

Хареса ми как разгръщат темата с намирането на втората половинка, удачното сравнение с другия архитект - колегата

на главния герой, както и на заместничката на лекарката, когато тя напусна, а другата дори не погледна пациента,

а си пилеше ноктите. :lol: Целият актьорски екип се справи чудесно, героите имаха изградени образи и съдби.

За героя на Yoo Ah In само ще кажа, че беше достатъчно колоритен и представителен за типажа си /тъкмо прохождащ

в професията си младеж, който вечно нямаше пари/. :)

 

Явно има значение в какво настроение се гледа този сериал, но за мен ще си остане една перфектна комедия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Според мен този е един от най-удачните и добре направени корейски сериали. :yes: Комедия от началото до края. :rofl:

Много добър сценарий, от който не може нищо да се махне, нито има смисъл да се добавя. Имам усещането,

че когато са работили по него сценаристите и режисьора, са ползвали консултанти от съответните професии,

защото спецификата на работата им е безкрайно точно предадена. За разлика от японската версия, където не

става ясно какви са наистина героите по професия, тук всичко е много точно и деликатно предадено. Добър е

и изборът на професии, когато става въпрос за хора отдадени 100% на работата си, че дори позанемаряват

личния си живот. Професията, когато се практикува от професионалист, обичащ и уважаващ своята работа. :yes:

Хареса ми как разгръщат темата с намирането на втората половинка, удачното сравнение с другия архитект - колегата

на главния герой, както и на заместничката на лекарката, когато тя напусна, а другата дори не погледна пациента,

а си пилеше ноктите. :lol: Целият актьорски екип се справи чудесно, героите имаха изградени образи и съдби.

За героя на Yoo Ah In само ще кажа, че беше достатъчно колоритен и представителен за типажа си /тъкмо прохождащ

в професията си младеж, който вечно нямаше пари/. :)

 

 

Явно има значение в какво настроение се гледа този сериал, но за мен ще си остане една перфектна комедия. :)

Не е въпрос до настроение, защото го гледах близо месец :D. Как се казва японската версия да я погледна, въпреки че като знам колко понасям японския говор, едва ли ще ми хареса повече :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпрос до настроение, защото го гледах близо месец :D. Как се казва японската версия да я погледна, въпреки че като знам колко понасям японския говор, едва ли ще ми хареса повече :D.

 

Японската версия е с известния актьор Hiroshi Abe и се казва Kekkon Dekinai Otoko (2006) :click:

 

Може пък тя да ти хареса повече. Кой знае? B)

Приятно гледане! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и този ми хареса, дори с това започнах коментара си, ти да не си помисли, че не ми е харесал :D. На мен тези, които не ми харесват не ги доглеждам, примерно от около 100 гледани сериала, над 35 от тях съм зарязвал къде след 3-4 епизода, къде в средата, къде са ми оставали 1-2 епизода. Не се притеснявам да зарязвам нещо, като не ми хареса :D, самият факт, че съм го догледал е показателен, че ми е харесал. Просто няма да се нареди сред любимите ми сериали, защото за мен има някои пропуски, пък и аз харесвам най-много драмите/романсите и историческите, и ще трябва да е някаква уникална комедия, за да ми стане любим корейски сериал от този жанр (където са наблегнали повече на комедията) :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче толкова да ми хареса... чесно казано може и само аз да съм но виждах себе си след години в главния герой... начина по които живее, начина по които си взаимодейства с хората... и така така много ми хареса.

 

Ха ха, само заради този коментар дръпнах първите три серии и скоро ще ги метна. :)

 

Надявам се да ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че сюжетът ми изглежда същия както в японския KEKKON DEKINAI OTOKO (2006), с Абе Хироши в главната роля. Явно е корейски римейк на японския сериал, който също е уникално забавен. laugh.gif

Естествено си има тема във форума, ако някой се интересува http://www.easternsp...hp?showtopic=86 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е много увлекателен и приятен. Повече от 16 часа пълно забавление. Без драми. Е, с малко любовни терзания, но без тях не може, а и те също са комични. :D

Кастът е страхотен. Нямаше нито един, който да ми е противен. Всички си бяха на мястото – и млади, и стари.

Признавам си, че за първи път гледам Чи Джин Хи, но тази роля така му лепне, че чак не мога да си го представя да се държи нормално. :lol:

Дамите също бяха големи сладурки. А лично за мен Ю А Ин беше черешката на тортата. :wub: Можеше да мине и без него, но нямаше да е същото…

И да не забравя Сангу! Накъде без него! Дребосъкът е актьор на ниво. Ако не беше Сангу, ехеее… :)

Една малка препоръка за тези, които не са гледали сериала: Догледайте последния епизод докрай! Ама до самия край! Ще разберете защо. ;)

Приятно гледане и забавление!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като видях отново темата се сетих пак какъв образ беше главният герой :lol: . Когато се опитваха да го накарат да каже коя от жените на масата харесва и се получи на пръв поглед супер неловка ситуация, отговора му беше уникален. (не го помня точно, но беше нещо подобно диалога)

A: - "Каква жена е най-близо до идеалният ти тип?"

B: - "... момент на въодушевление... - Мона Лиза" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към последните две мнения. :D

 

По-хубава комедия не бях гледала. Ji Jin Hee прекрасно се справи с ролята, беше невероятен.

Много ме забавляваше заедно с другия сладур - Сангу.

 

sthemanwhocantgetmarrie.jpg

 

2009052211353011161t.jpg

 

Определено ще се връщам отново и отново към сериала. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...