Jump to content

Recommended Posts

Точно преди една минута завърших сериала... и както казах на една приятелка, се чувствам изпразнена от съдържание в момента заради всичко плакане ( не, че не се хилих като ненормална в началото... ама, то си беше за началото... а и за средата). Страшни актьори са избрали за драмата, наистина големи сладури. Малко ми беше изнервящо, че от младите всички бяха мили и нямаше отрицателен персонаж ( защото дори когато се правеха на лоши, бяха някак си невинно лоши и мнооого сладки~). И една странна забележка от моя страна, но това беше може би първата драма, която да ме порази така с цветовете си... не знам, но тук цветовете бяха много по-ярки и красиви, направо на моменти съм оставала с отворена уста. На кратко - супер сериал~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е уникален!!! И аз много го харесах :) Кралицата майка беше страшно мила с всички и много обичаше Shin Chae - Kyeong. Сцената на плажа, в която накара принца да пее и танцува ми хареса най-много. А разходката й с принцесата в музея с плюшените мечета ( на снимките са излязли страхотно). ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма миналата година и много ми хареса.После открих още един подобен"Goong"S!Днес най накрая му намерих и анг. субс,

За хората които са харесали първия филм и този ще им допадне.разказеа се за принц който е отгледан като обикновено момче, но изведнъж става наследник на трона.Забавлвнието е гарантирано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма миналата година и много ми хареса.После открих още един подобен"Goong"S!Днес най накрая му намерих и анг. субс,

За хората които са харесали първия филм и този ще им допадне.разказеа се за принц който е отгледан като обикновено момче, но изведнъж става наследник на трона.Забавлвнието е гарантирано!

Сериалът е много готин, един от любимите ми

 

Извън темата: Сори,ама в Goong S мъжете не можаха да ме впечатлят - много грозни или айде поне лицата им не бяха нещо особено,особено на главния.аз се надявах да е някой симпатичен като в Гонга,ама не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После открих още един подобен"Goong"S!Днес най накрая му намерих и анг. субс,

 

Пък аз се чудя какво толкова трудно е имало в това да му се намерят английските субтитри. :huh:

Тук ги има. А ако линкът не върши работа, е трябвало да попиташ за друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериалът е просто уникален :yes: препоръчвам го горещо на тези люде,които не са го гледали :D сега съм решила да го преповторя :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала. От тогава харерсах и главната атриса, много е добра. Много бяха забавни двамата заедно, някои от сцените бяха много смешни. :o:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен и много забавен ! :lol: Който не то е гледал , да тегли няма да съжелява . А някой знае ли дали ще има втори сезон ??? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная, бях свалила сериала, изгледах две-три серии и не ми хареса особено. Много бавно и провлачено ми се стори действието, а и с всичките тези церемонии...изгледах два други сериала и после реших да му дам още един шанс. От там като се почна...спирах да гледам само като трябваше да разхождам кучетата и да поспя малко евентуално :lol: . Страшно много ми хареса, толкова колорит и блясък. Когато го гледах все имаше нещо, което исках да споделя в един или друг момент, но в крайна сметка след края забравих голяма част от нещата. Малко е кофти така, когато гледаш сам, понеже нали знаете как когато видиш нещо, което ти хареса или не, ти се иска да го споделиш с някой <_< .

Едно от основните неща, които ми хареса бяха отношенията между принца и принцесата. Нямаше го този момент на велико прозрение, че е влюбен(принца), просто нещата се случиха някак естествено, а и много сладко се гушкаха двамата :D . Другото беше, че принца не изпитваше някакви особени угризения, заради Хьо Рин, аз мислех, че ще са едни драми, едно чудо..."обичам я"..."не я обичам". Много ми беше смешна и тая кукла космонавт дето я направи принцесата, голям смях :lol: А това с тия мечета беше убийствено сладко, направо ме разтопи. Що се отнася до края...абе все нещо ми липсва в края на корейските сериали...винаги накрая показват само главните и евентуално намекват какво се е случило с другите...ми да вземат да ги покажат де. Но ми хареса, че "лелята" получи някакво възмездие. Направо ми омръзна от това"лошите" накрая винаги да се осъзнават и да стават "добри". Никога никой не е лош, а само е попаднал в ситуация, в която да се държи така и изведнъж се осъзнава и все едно нищо не е станало.

 

 

Сериала си заслужава наистина...чаша колорит, разбъркан с няколко кубчета чувства, два-три стръка задкулисни игри, декориран с плюшени мечета и резенче страст...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoon Eun Hye е разкошна,заради нея почнах да гледам азиатски филми.

Остана само The viniard man,но той няма още субтитри.

Мацката,която е охрана на принцесата ,някой знае ли как се казва и участва ли в друг филм?

От спешъл епизода разбрах,че е Choi Sang Gun,но ненамирам други филми с нея.

Споменава се втори сезон,но нещо се бави :(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoon Eun Hye е разкошна,заради нея почнах да гледам азиатски филми.

Остана само The viniard man,но той няма още субтитри.

Мацката,която е охрана на принцесата ,някой знае ли как се казва и участва ли в друг филм?

От спешъл епизода разбрах,че е Choi Sang Gun,но ненамирам други филми с нея.

Споменава се втори сезон,но нещо се бави :(:(

 

 

няма втори сезон... повечето които го "споменават" са имали в предвид за Goong S това е по-различен сериал (да не казвам,че нямаше нищо общо даже с Princess Hours...според мен де) ..не е и продължение,както други са си мислели(като мен) :lol: просто са направили обратното... хайде да не спамя повече има си тема сериала :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готин, лек, свеж с прекрасен сценарий, актьорска игра и най-вече ЦЕЛУВКА!

Започнах да го гледам, защото ми направи впечатление, че принц се жени за обикновено момиче. След това като видях Yoon Eun Hye на хоризонта се появи още една причина и така го започнах! :D

Освен героинята на Eun Hye, друг любим персонаж ми е Кралицата, която през цялото време се кискаше :):lol:

Краят беше много добре направен предразполагаше за сезон 2, но уви няма....... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала, просто и се смях и плаках и от всичко. А специалната серия със снимките на филма, направо се напиках от смях, много яко беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този сериал ми почна мания по корейските сериали ( преди това предимно японски и анимета)... Goong е разазителен , успях дори майка ми да изкуша да го гледа....първите няколко серии не те заковават вниманието , но веднъж започнар игричките между принцесата и принца няма отлепяне :) Дори мъжа ми ми измисли специален прякор , когато сяма да гледам сериали , винаги казва :"Каталка корейка?" , което в наш превод значи ,че ще сядам да гледам сериалчета и не трябва да ме занимава с нищо :lol: :lol: :lol: С малко лиричкеско отклонение ГЛЕДАЙТЕ! НЯМА ДА СЪЖАЛИТЕ!!!!! Сериала е много весел и свежичък ;):P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е много готин, един от любимите ми

 

Извън темата: Сори,ама в Goong S мъжете не можаха да ме впечатлят - много грозни или айде поне лицата им не бяха нещо особено,особено на главния.аз се надявах да е някой симпатичен като в Гонга,ама не

 

A за Goong S някой знае ли линк за руски субтитри?

Иначе Goong ми хареса много. Доста приятно и забавно сериалче. Много колоритно като визия.

Само ме дразнеше, ама наистина много, стайлинга на главните герои. При мацето имаше няколко добри попадения в тоалетите, но повечето си бяха доста кичозни, обаче пича нямаше равен- не стига, че беше леко грозноват, ами и през цялото време го обличаха като палячо :lol: добре, че поне актьора добре се справи с ролята, че откъм визия ама никак не го докарваше на принц :blink:

Сладък сериал, препоръвам го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го обичам това сериалче! :es: Едно от любимите ми! Определено си заслужава гледането. Имаше моменти, но които да се смея, да плача... :) Много емоции. Главната героиня (съжалявам, но съм забравила как й беше името) понякога не ми харесваше, защото беше много привързана към семейството си, но все пак беше готина. Края доста ми хареса. Не съм сигорна кой епизод е точно (един от последните беше), когато на принца му е зле и тя отива в стаята му, говорят си и после... една много хубава целувка :wub: Гледала съм го два пъти и може да го гледам за трети път и пак съм сигорна, че ще ми е интересно :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото нещо което ми идва на ум когато чуя името на този филм е: хахахахахахахахахахахахаххахахха :es: Оба4е като се замисля края изобщо не ми хареса просто някои главни моменти ги нямаше или може би аз не съм разбрала нещо :28558: :28558: :lol2: ????? Малко ми беше странно как изведнъж от нищото се оказа бременна ??

Редактирано от katomova
Научете се да използвате спойлери и пишете на КИРИЛИЦА!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от първите ми и най-любими сериали :lol: Спомням си как си пестях епизодите, защото не исках да свършва :( Гледах го няколко пъти, даже зарибих и сестра ми да го гледа :lol: и на нея й хареса много, като се има предвид, че до тогава не беше гледла нищо азиатско.

Любимият ми момент беше

началото на 16 еп мисля, където принцът и принцесата бяха избягали да гледат изгрева, на плажа и след това в магазина, като пазаряха, беше голям смях, защото принцът си нямаше и идея какво е това пазарене !!!

Чудесен сериал, препоръчвам го горещо на всички, които още не са го гледали :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...