Jump to content

Най-добър японски сериал за 2012г


mrnkaloto

Кой сериал ви хареса най-много?  

46 гласа

  1. 1. Изберете сериалите, които са ви допаднали.

    • Alice in Liar Game - Special
    • Beginners!
    • Hungry!
    • Liar Game Reborn Special - Fukunaga VS Yokoya
    • Mirai Nikki: Another World
    • Priceless
    • Private Bakaleya High School
    • Rich Man, Poor Woman
    • Sprout
    • W no Higeki
    • Aozora no Tamago
    • Tokyo Zenryoku Shoujo
    • Lucky Seven
    • Beautiful Rain
    • Kuro no Onna Kyoushi
      0
    • Iki mo Dekinai Natsu
      0
    • Hayami-san to Yobareru Hi
    • GTO: Great Teacher Onizuka
    • Monster
    • Sugarless


Recommended Posts

Има доста заглавия от тази година......

В момента се сещам за тези, които също могат да бъдат включени.

 

Aozora no Tamago

Tokyo Zenryoku Shoujo

Lucky Seven

Beautiful Rain

Kuro no Onna Kyoushi

Iki mo Dekinai Natsu

Hayami-san to Yobareru Hi

GTO: Great Teacher Onizuka

Sugarless

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дадох един глас за Sprout, но ако имаше Tokyo Zenryoku Shoujo щеше определено да се двоумя доста понеже наистина е много добра комедия краят обаче не е като хората... Но не Sprout си ми е фаворит при него има доста работи, които наистина ми харесаха!

 

v А мерси тоя път гласувах за три парчета! :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дадох един глас за Sprout, но ако имаше Tokyo Zenryoku Shoujo щеше определено да се двоумя доста понеже наистина е много добра комедия краят обаче не е като хората... Но не Sprout си ми е фаворит при него има доста работи, които наистина ми харесаха!

Хайде, добавих предложенията отгоре, връщай се отново да гласуваш. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зима - Hayami-san to Yobareru Hi и Saigo Kara Nibanme no Koi (който няма тема тук)

Пролет - изключително слаби продукции, нищо не ми хареса

Лято - Beautiful Rain

Есен - Makete, Katsu и Tokyo Zenryoku Shoujo

Есен 2012/ Пролет 2013 - Jun to Ai

 

Като цяло не беше много добра годината за японските дорами. Имат изключително стойностни продукции назад в годините, но ми прави впечатление, че тази година не показаха най-доброто от себе си, особено в жанра, в който са майстори - човешка драма. Дано през новата 2013 г. ме изненадат приятно.

Дорамите, които съм отбелязала са именно в жанр - човешка драма, като последното заглавие е изключение, то е комедия.

Отбелязвам и сутрешната дорама на националната телевизия NHK - Jun to Ai, която стартира в началото на октомври и ще приключи в края на месец март. Има висок рейтинг и я следя с голям интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за "Private Bakaleya High School" и "Rich Man, Poor Woman".

То от всички сериали в класацията само тях съм гледала, тъй че нямах голям избор .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос - до кога е срока за гласуване? Има някои неща, които не съм гледала, а искам да им хвърля едно око преди да си дам вота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос - до кога е срока за гласуване? Има някои неща, които не съм гледала, а искам да им хвърля едно око преди да си дам вота.

Ми дайте предложения какъв да е крайният срок, вероятно има време, за да наваксаш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за W no Higeki. От предоставените заглавия, мисля че той е най-силен, а и музиката му е великолепна, но това важи за повечето японски продукции. Не съм изгледала още всичко. Остават ми няколко сериозни дорами. Освен това, ученическият жанр показа най-добрата си лента чак през есента и тя май остана незабелязана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...