Jump to content

Gong Yoo (Гонг Ю)


Recommended Posts

Има ново превю за филма Finding Kim Jong-wook/ "Finding Mr. Destiny" ...и нетърпението ми се засилва.. само и заради един кадър от любимо летище...
Усещам комедията и духа на забавния Гонг Ю и дано не ме разочарова.



А двамцата с Су Джонг са ми адски приятни заедно, все едно са двойка от стари ленти и отминали времена...дали заради стайлинга им
във филма, или заради последните им снимки на двойка в Vogue?
isj.jpg?w=450&h=540
isj1.jpg?w=500&h=313

Странни дрехи бяха избрали за пред журналисти на пресконференцията, вярно...ама го вижте господинчото в новия брой на High Cut tongue.gif .
To няма такова списание просто...някакви си няма и 0.50 стотинки, а е едно от най-любимите ми заради свежите фотосесии и интервюта,
и всичко ново, което заобикаля нашите любими корейски звезди..

Последно, навярно тази седмица агенцията му- N.O.A ще организира фенсреща на звездата в Япония, където
ще изпълни и едноименнта песен от филма "First Love For The Second Time".
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм тотално влюбена в чорапките му! :D

Блеки, да бяхте понакупили някой и друг брой /па макар и старички/, сега щяхте да завъртите една скромна търговийка :lol: !

Ние щяхме и за по 5 лв. да ги изкупим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми актьори и от както е излязъл от казарма само филми снима тцтцтц. И все пак "Finding Mr. Destiny" беше много сладък и забавен филм, а новият му проект изглежда още по-обещаващ.

xqcqJ.jpg
Филма се казва "Dogani" /The Crucible и излиза днес по кината в Корея. Направен е по книга, която разказва истинска история случила се в Gwangju в училище за глухи. Главната женска роля се изпълнява от Jeong Yu-mi и двамата може да ги видите в това интервю за филма:
 

 


трейлър на филма:

 

 



Надявам се скоро да реши да участва и в драма много ми се гледа нещо с него.....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още след Coffee Prince мислех да се разпиша тук с хубави отзиви за младежа, но така си и остана. Днес обаче го гледах в Fiding Mr. Destiny и отново бях очарована. Присъствие, усмивка, тяло, разбира се височината и най-вече начина на целуване - по мъжки. Липсваше ми напоследък истинска целувка на екрана, не просто допир на устни между два индивида.

Въобще, много истински и земен изглежда. Вярвам, че го очакват само хубави проекти занапред. Пожелавам му ги от сърце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То вече стана почти година, а Gong Yoo още не се е снимал в някой сериал... за съжаление...

Само филми. Новият изглежда ще е интересен, да видим.

kandala, ако искаш да видиш нормална целувка в азиатски сериал,

гледай нещо тайванско или... филипинско. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших пак да навестя темата на моя любимец и да постна каквото ново съм намерила за него....

Една фотосесия за BAZАAR

294305_2392610689207_1069092839_32893053

 

 

296642_2392610529203_1069092839_32893052
20110922_Gong-Yoo.jpg
20110922_Gong-Yoo-2.jpg
20110922_Gong-Yoo-3.jpg



Рекламите за MangoSix

d9aeb302abcf835860065d52284b4d80_large.j

 

 

300370_2390917726884_1069092839_32891927


 

 


И тези за Kanu Cafe

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

735fbbe556337bc3.jpg

 

 

Gong Yoo ще поеме главната роля в новия сериал на сестрите Хонг, който за сега е с името "Big".

Главната женска роля е поверена на Lee Min Jung.

Сериалът се очаква да стартира през юни след Love Rain.

 

 

Source | Sports Chosun

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна новина! И двамата са много изразителни актьори, затова ще очаквам нещо добро. Надявам се и на нещо по-различно от сестрите, защото след TGL ми станаха леко банални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото може да се вярва на излязлата информация героят на Gong Yoo ще е 30-годишен, в който се вселява духът на 18-годишен. Lee Min Jung ще е неговата годеница, която ще трябва да се справя с абсурдните проблеми, които ще възникнат в следствие на това обсебване. А Suzy от miss A ще е "третото колело" в този триъгълник, тъй като "18-годишният" ще се влюби в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова време чакане и молене да поеме точно тази роля в новия Хонг сестрински проект..с каст: Gong Yoo, Lee Min-Jung, Bae Suzy, Jang Hee-Jin, Baek Sung-Hyun...
...Гонг Ю днес ме накефи още повече. Има ли нужда да се обяснявам повече?
Момченцеее, показвай се вече!!!! laugh.gif
gyoo1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааа, Блекито, как само ми направи следобеда с тези снимки. :i love this:

Тъкмо вчера за пореден път си прегледах Coffee Prince, където Гонг Ю е просто невероятен.

Нямам търпение да идва юни и да го видим в Big. Малко ме притеснява Lee Min Jung, но дано да греша.

Абе важното е да пускат сериала и да му се порадваме. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая Гонг Ю се появи в очакваното сериалче - Big. И какво винаги чаровен, забавен и невероятен.

Видя се, че не се е залежавал, а доста е "поработил". :P Ето и доказателството: :i love this:

 

 

 

+ 16/18 ? :lol: ...... :i love this:

03207d6f38b7f89a.png

 

5e59e6a606ddc007.png

 

62471166ebd5a9a9.png

 

2130840e12de7b71.png

 

b76fe4dd2e662e8b.png

 

 

И още малко снимчици:

 

 

c6dce64d0f623026.png

89f2f9269071444a.png

e8d923da5b625212.png

ccca69d6c6d69f82.png

4465ec643de9d609.png

f62d7e60e7f83622.png

f7069b87c611443c.png

b59d074a681207b4.png

 

:lol:

93a4fa44d9611aff.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххх, прекрасен !!! Както винаги ... един от най-,най-любимите ми :) един от най-естествените актьори и най-чаровните :D трябва да си посваля още негови неща, поне докато имам свободно време, че е срамно да съм гледала само една драма... то и той не е много активен, но все пак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият филма на Гонг Ю - The Suspect се очаква да излезе на екран през декември. Поредният северно-корейски елитен боец предаден от страната си ще търси отмъщение. Докато издирва убиеца на съпругата и детето си в южната съседка ще бъде обвинен несправедливо в убийство и ще се превърне от преследвач в преследван.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О хайде да излиза вече... Макар че сюжета не ми е по вкуса умирам да го гледам, страхно съм се затъжила за това сладурче :cry: Дано и преводчето да излезе бързо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От толкова време не е имало хубава фотосесия с него. Добре че наближава датата за новият филм и имаме вече една за Singles


tumblr_mwy0c1Z8t71rcoad1o1_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mwy0aiPwo21rcoad1o1_r1_1280.jpg

tumblr_mwy0bh9jFc1rcoad1o1_r1_1280.jpg

tumblr_mwy0b209kx1rcoad1o1_r1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една сесия, този път за High cut

 

 

В интервюто казва, че догодина иска да участва в 2 проекта. Не е уточнил дали само филми, така че стискам палци и за драма :)

 

 

tumblr_mwxzw2UOY11rcoad1o1_1280.jpg

 

 

 

 

 

 

 

tumblr_mwxzx4QAdX1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mwxzwkJRyS1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mwxzt6itRH1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mwxzr5QMSh1rcoad1o1_1280.jpg

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...