Jump to content

Gong Yoo (Гонг Ю)


Recommended Posts

Не знам колко истина има в това,но Gong Yoo е посочен като участник заедно с Jun Ji-Hyun в предстоящата драма на МВС - Absolute Boyfriend.

Това мисля имаше японски вариант,не съм го гледал.За справка погледнете ето тук,най-долу предпоследното заглавие и снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко истина има в това,но Gong Yoo е посочен като участник заедно с Jun Ji-Hyun в предстоящата драма на МВС - Absolute Boyfriend.

Това мисля имаше японски вариант,не съм го гледал.За справка погледнете ето тук,най-долу предпоследното заглавие и снимка.

 

Става за ролята на красивия робот / ама и другия може да го изиграе/ :cheers:

Сега с още по-голямо нетърпение ще го чакам това сериалче. ;) И актрисата харесвам... / дано не е само слух/

ПС Японският вариант е в процес на превод и... краят е близо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от 1000 почитатели на Gong Yoo се събраха в университета Йонсей в Сеул, за да кажат „добре дошъл” на Gong Yoo.

Събитието мина под надслов „694 дни в очакване”. Точно толкова бе и престоя на „принца на кафето” в казармата, задължителна в Южна Корея.

gongyoo91.jpg

Според писанията в нета (Lovе)Yoo внимателно отсява предложенията за следващия си проект, който обезателно ще се превърне в хит.

И няма как да е друго при такова съчетание на талант и чар. :drunken: Никъде не видях допълнително инфо, че е кастнат за Absolute Boyfriend.

Ако някой има, да не се стиска и да сподели :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо няма никакви новини..явно само скита, предполагам че тези фотоси са за реклама :scratch:
или просто си почива, обикаляйки Европа :shock:
Но засега всичко живо мълчи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките му се оказаха за Cosmopolitan.

Почти веднага след,като излезе от армията пак се захвана с кариерата си,което е похвално!!
Но според неговите думи,вече не се чувствал толкова добре да го снимат..е може и да не се чувства добре ,ама изглежда супер пред камера!! :lol!: :inlove:

Само си превъртам Coffee Prince заради него..А аз доколкото бях чела някъде(ама това преди много време) той е запланувал да снимка нещо още преди
да взеле в казармата,ама не съм сигурна дали ще е сериал или филм!!Да се нядавяме скоро да се появят новини,че ще има участие!! :lol!: :lol!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично ми е момчето, първата корейска драма която гледах беше Coffee Prince с него още от там си ми хареса много,

гледала съм го и в двата три филма от които двата са с Kim Sun Ah - S Diary посмях се там, страшна двойка бяха, а днес гледах

She's on duty много хубаво филмче за разтоварване, дано скоро пак да има нещо интересно с него да му се порадваме.

Абсолютно съм съгласна, той може и да не се чувства добре ама изглежда неотразим както винаги,пред камерите, дано е наясно

как го чакаме, като топъл хляб, пак да се захване с фото сесии, филми или драми, няма значение :naughty:

Не знаех че тези тримата са служили заедно, ама са сладурчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт среща с феновете в Йокохама през изминалия уикенд (28.02) - първата в Япония от 3 години насам:
"Все още нищо не е решено окончателно, но в момента се колебая какъв да е следващия ми проект, за да удовлетвори феновете.
Бих желал първо да участвам във филм и едва тогава в сериал."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е новина!
Gong Yoo и Im Soo-jung ще участват в филм с работно заглавие "First Love", или както първо се спомена
"Finding Kim Jong-wook"

Филмът, базиран на представян и доста посещаван мюзикъл, ще е комичен разказ за една жена (Soo-jung), която
по време на пътешествие в Индия се е влюбила в мъж, който отново се опитва да намери. В това обещано
комично търсене на първата любов, тя се влюбва в мъжа, който й помага да го открие(Гонг Ю).

Ха така, тези двамцата някога ги спрягаха за двойка, та да видим какви искри ще "засветкат"? biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами новината предполагам си е сигурна, защото и аз я прочетох, но от друг източник. Но то докато не се види готов продукт, има ли значение?

Едно е сигурно, любимецът на много дами, определено няма да стои без работа. Така че, рано или късно, ще го гледаме в нови роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че не съпреживявах и неговата казарма, както ще се тормозя с Джун Ги.....

Този мой любимец ще ме радва, надявам се да го видя и в по сериозна роля, докато другият ми любимец е извън кадър.

Това момче е станало голям мъж!

Има ли и жени около него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакам новият му проект. Без да е красавец притежава чар и излъчване достатъчни за малка електроцентрала ;) . Това в този бизнес е по-важно от красотата-до могат да те отличат от тълпата;като допълнение не е и лош актьор/справя се добре и драма и в комедия/-дано проекта за Zettai kareshi/май така се пишеше/ се окаже истина-по го виждам в ролята на сина на собственика/която изпълни Хиро/, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно се очертава на хоризонта декември.

Като гледам трейлъра на филма, тези двамцата, каша със сигурност са забъркали.

Радосното е и друго, има песновката от OST и с MV съответно, която е с гласчето на самия Гонг Ю. С малко лошо качество, но

пък много приятно и ретро

.

На пресконференцията на филма с няколкото имена, последното от което е "First Love", двамата главни не по-малко са се подхилвали.

kjw9.jpg

Не ни остава нищо друго, освен да очакваме!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама няма такава прическа, драги зрители! :rofl:

А песничката малко ми напомня като звучене на Mack The Knife на Луи Армстронг. Много приятна!

Това е филм, нали, а не сериал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тази черна вълна, която се вихри сред звездите в Корея?!?!

Гонг Ю и колежката му и те в този стил на премиерата на филма им "Finding Mr. Destiny".

 

1d99c514db0e8e78.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...