Jump to content

Gong Yoo (Гонг Ю)


Recommended Posts

Явно само аз ще пиша за този така любим на мен мъж :)

 

Появява се за първи път от 13 години във видеоклип и то само защото е фен на изпълнителя - KIM DONG RYUL.

 

 

 

 

 

 

 

 

Очаква се и нов филм през 2015г - A Man and A Woman.

 

 

Мъж (нашият) и жена (Jeon Do Yeon) вплетени в забранена любов в далечната и снежна Финландия...........

 

 

 

 

 

Дано скоро реши и някоя драма да заснеме.........

 

 

Ето и още малко снимки.

 

 

tumblr_myfyd0oUUw1rcoad1o1_1280.jpg

 

 

 

 

 

 

 

tumblr_myfychbY961rcoad1o1_1280.jpgtumblr_myfybzBAsf1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_myfybgreUa1rcoad1o1_1280.jpg

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любим актьор! Има силно излъчване, визия, чар... Защо има толкова малка филмография, направо си е прахосничество... Нищо ново ли не се чува за сериал? За филма, споменат в горния пост от little_angel, не разбрах кога излиза или е излязъл, само горе-долу резюмето схванах от тук photo613853.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам, защо му отнема толкова време да реши за проект (сериал)....Какво чака, не знам.


Вече се превръща в истинско събитие, това да го видим на екран....Освен ако не въртим нон-стоп рекламите му...


 


A Man and A Woman е заснет, но явно продукцията нещо се бави, защото няма дата за излизането му...


 


Другите два фима, за които аз съм виждала информация са:


For Busan / Busan Bound, който също се спряга за - "до края на 2015г". Той е от тези "дизастър" филмите, вирус започва да убива всички в Юж.Корея и хората на KTX-а от Сеул към Бусан се опитват да оцелеят..... Има готини актьори в каста - Ma Dong Seok, Jung Yu Mi, Choi Woo Sik и др.


 


Другият филм е Secret Agent, чийто снимки започнаха този месец и е предвиден за 2016г.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами подбира човека. За сметка на това аз слаб филм с негово участие не съм гледала.

Нали е абониран за реклами на кафе. Ето една от тях..Успява да направи дори и тази негърска пот апетитна!

https://www.youtube.com/watch?v=cVh7okx8LFA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За филмите не се оплаквам, сериал да избере, трябва ми нещо по-дълго за гледане с тази хубава муцуна...


tumblr_n152805dIT1rxm3cdo1_500.gif


 



https://www.youtube.com/watch?v=7s7yDar84p4


 


811610.jpg811611.jpg811612.jpg811608.jpg


 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Излезна трейлър на новия филм на Гонг Йо Train to Busan. Доста епично ми се вижда. Пък на нашия човек му отива да играе екшън роли, пасват му. Световната премиера на филма пише, че ще бъде в Кан. Доста добре според скромното ми мниние, не че разбирам от фестивали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се присъединя и аз към феновете му, много сладко-естествен ми изглежда, макар че съм го гледала само в един проект, но веднага съм си заплюла и останалите, за да затвърдя мнението, искам да го видя в различни роли :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За SSG  :click:

Image

 

Реклама за kanu coffee :panda-145:

 

Image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Снимки за Epigram 2020 S/S Collection:panda-145:

Днес е  почнал Goblin в България, той нашия пък простира хахха :D

 

Image

 

Off Topic

ImageImageImageImageImage

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bubble,  от де ги вадиш тез огромни снимки, напоследък? А Гоблина е изгледан и ми се хареса, ама нищо ново с него не съм виждала...само реклами...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, Оппа бил спец по работата в полеви условия. Ще го цаним за Главен Бригадир на Отряда. :D Стига с тези реклами, малко да подпомогне подривната ни дейност, че имаме нужда да опитомим едни диви животни. :D Стискайте палци да не се изпокараме и разпаднем заради него. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta  Големи ли  :D Аз ги виждам малко малки ..Иначе различно хахах форуми..туитър :D

Но то  и  зависи как са  намерени снимките.. Защото даже и да си мислиш, че са със супер якото качество се оказва много малка. :(

 

Oчакват се неща, но нищо не се знае :

Единия филм дето  май тази година се  очаква да излезе е с Park Bo Gum - SEO BOK  - Снимките са започнали миналата година.

 

И в преговори за друг филм  заедно със Сузи , Jung Yoo Mi , Bo Gum, Woo Sik  - “Wonderland” цък

 

Отделно e в преговори за нов сериал с Bae Doo Na. цък

 

Още една реклама :D Наздраве с Terra Beer

Image

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес стана ясно, че сериал с Bae Doo Na  ще има.  Потвърдиха, че ще участва в сериала, който ще има 8 епизода, ще бъде оригинална  продукция на  Netflix и ще носи името 'Sea of Silence'

Off Topic

Image

 

Филма му Kim Ji Young, Born 1982 е номиниран в наградите  56th Baeksang Awards в категория:  Best Film .

Филма имаше своята премиера през октомври 2019, където си партнира с  Jung Yumi

 

Постер за Terra Beer

Усмивкаааааааааааааааааааааа :D

 

Image

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаа част от едно интервю:

Are you a good kisser?

 

:es:

Не простира, ама нови снимки към колекция Epigram 2020 Пролет/Лято :panda-145:

Само едно ще кажа.... Как може този човек да е на 40 години :D

Фотосесията е много семпла, но много ме радва. Супер свежи снимки

 

Image

 

Off Topic

ImageImageImage

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~``

 

Image

 

Off Topic

ImageImageImage

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bubble написа:

Хахаа част от едно интервю:

Are you a good kisser?

 

Ако дойде при мен, веднага ще му кажа според моите критерии дали е good kisser :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti  хахаха  няма да му спестиш нищо. Виждаш ли колко притеснен изглеждаше хахаха

 

 

Иначе е лице и на iloom furnitures

Каква усмивка :D

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...