Jump to content

Ju Ji Hoon (Чу Джи Хун)


Recommended Posts

Страшно ми допада като актьор ! излишно е да казвам. че като модел също е страшна гледка - в Гонг направо ме смаряваше

хладнокръвието му ...

Жалко че се е забъркал с наркотици , но за сметка на това родната казарма ще му избие от главата тези му желания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Love To Kill, гледай го в The devil, там определено можеш да

кажеш "смразяваше ме хладнокръвието му"... Страхотна роля прави в сериалчето :bounce:

 

jujujg4.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласна с ANJY там просто нямам думи за хладнокръвието и смразяващите му погледи, много трудна роля си беше,

ама той се справи отлично, но пък дано като се върне отново на екрана да го видим в някоя по различна роля, толкова е хубав като

се усмихва, а толкова рядко я виждаме тази усмивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да споделя малко снимчици с вас,нямаше как да се сдържа просто icon_redface.gif

03.jpg

 

04.jpg

normal_joojihoon_41.jpg

И тука с тва опашле icon_geek.png

normal_joojihoon6_1.jpg

 

 

п.п.Дам забелязах и аз,че няма как icon_redface.gif Надявам се сега да няма проблем ...

 

Понеже видях ,че има такава снимка с мечeто и Yoon Eun Hye и реших да постна и тази на Чу Джи с него

n616762231_726548_5678.jpg Колко ли е щастливо мечето icon_redface.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле леле, трябваше случайно да гледам Antique Bakery, гледайки да реша, че този непознат актьор всъщност ама никак не е зле и има излъчване, за да разбера, че е същият този, който съм гледала на десетки видеота от Sailing for life с Джун Ги. Само от видеотата от казармата знаех, че е някоя си звезда, но не го забелязвах покрай Джун, ама само след един филм вече го гледам с по - мили очи :D Симпатяга си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рапорт даден, рапорт приет! :)

20110105129421677137550.jpg

 

Семейството на Пе Йонг Джун се увеличава с още един кадър.

Корейският актьор, който трябва дa изпълни военната си служба до ноември 2011г. е подписал договор с Key East Entertainment.

Знаем, че преди казармата, имаше сценични изпълнения, освен тв и филмовите роли, но дори и в казармата не скучае и съвсем не е далеч от феновете си.

Редица радио програми, военнaта постановката-музикъл заедно с И Джун Ги, запълват свободното време на актьора. А тази новина ме навежда на мисълта,

че скоро ще има и роличка, след казармата. Тази агенция, знаем на какво е ..способна ;). Няма лошо, ние очакваме.

 

Семейството на Key East включва :Bae Yong Joon, Kim Hyun Juoong, Lee Na Young, Choi Kang Hee, Lee Bo Young, Bong Tae Kyu, Lee Ji Ah, Hong Soo Hyun, Wang Ji Hye

и мн.други.

 

newsen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми актьори от мъжки пол. Много добре изглеждащ и определено доста талантлив. Страхотна роля направи в " Дяволът" просто там беше убийствен. В " Дворецът" също се представи на много високо ниво. Е разбира се и в "Голата кухня" предложи добра игра,въпреки,че филма не беше от най-високо качество. Но с нетърпение очаквам да излезе от казармата и да ни предложи още много добри роли . Надявам се,че тоз скандал с тази тъпа дрога няма да е чак толкова пагубен за бъдещето му като актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога минаха двете години а? Ето го жив и здрав отново в светлините на прожектора:

 

20111121joojihoon2.jpg

20111121joojihoon3.jpg

 

Надявам се бързо да се ориентира към някоя драма, но преди това мюзикъл. От януари догодина ще участва в мюзикъла "Д-р Живаго".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че заради здравословни причини, името му отпадна от афиша на мюзикъла "Доктор Живаго", но пък за сметка на това има новинка за нов филмов проект.

Новият филм с негово участие ще се казва I am a King с режисьор Jang Gyu-Sung.

Повече инфо ТУК.

Много окльощавял и той като Чо Ин Сонг като го гледам на снимките след казармата.

 

art1322117136.jpg

 

 

dp74040.jpg

20120119132695799089227.jpg

2011062421447779051.jpg

 

 

Да се надяваме, че ще го виждаме по-усмихнат ..

 

n2011112900145413701.jpg

 

и в старата му форма в най-скоро време;)

432140161.jpg

 

За тези, които като мен научиха за музикалната му кариера покрай мюзикъла с И Джун Ги, поствам и едни хубави постерчета от мюзикъла "Дон Жуан",

представен през 2009-та година, с Джи Хун в главната роля..

 

20110220image009.jpg

 

2011111320090119donjuan.jpg2011111320090119donjuan.jpg

20110220image034.jpgdonjuan04.jpg

50731281.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сме имали рожденик!!;)

Честитка със закъснение :wub: !

И дано и в сериал да го гледаме скоро, то за филма е ясно вече! Главна роля в мюзикъл, корица на списание, модно шоу - той просто е подходящ за всичко изброено....

С тези манекенски мерки, интелигентно излъчване и разностранни таланти, а също и подходящият мениджър;), се надявам пак да се върне на старото си място!!

Другото /освен ръста/, което ми прави впечатление у него, е стайлинга му. Стоят му прекрасно панталони до кокалчетата, гуменки, стилни шалове, шапки и какво ли не..

През последните дни като гледам, явно Чу Джи Хун се появява с подсказка - дошъл е сезона на джапанките и късите панталони.. :icon_sunny:

20120510_1336652743_48146300_1.jpg

 

201205102119776234_1.jpg

14.jpg

2-4.jpg

 

Поздравче и с едно клипче, което ми навява красиви спомени!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На малкият екран отново ще гледаме Джи Хун. За радост на едни и за изненада на други, момчето е потвърдено за първа главна тв роля, след казармата

и след всички проблеми (с наркотици и съд) от близкото минало.

30000080172.jpg

Предстоящата му, уикенд, драма, "Five Fingers"(временно заглавие), ще се излъчва по SBS, след “A Gentleman’s Dignity”. Кастингът още не е приключил,

но неговото име и участие са факт, официално съобщени и от Key East Entertainment.

Сценаристка е Ким Сун Ок (“Temptations of an Angel”, “Temptation of Wife”), а режисьор Че Йонг Хон (‘War of the Roses”, ‘Mackerel Run”, работил и като

ко-режисьо по “The Painter of the Wind” и “Iljimae”)

Екипът, стоящ зад проекта е потърсил първо актьора, който знам, че е приключил снимките по филма "I’am а King”.

"Five Fingers" е история за млади хора, всеки от които има собствени трагедии, които се опитва да преодолее, за да постигне мечтите си.

Пианистът (Джи Хун) има изключителен талант, но трябва да преодолее трагичната история на семейството си.

"Ролята на Чу Джи-Хун в драмата засяга доброто и злото, и мислим, че неговият мек, но издръжлив чар отговаря точно на образа.” , казал режисьора

и допълнил "Освен актьорските умения, имаме нужда и от младеж, с основни познания за музиката. А, той може да свири на пиано, китара и други инструменти

и умее да пее, така че ние сме много развълнувани. "

 

Както знаем, Джи Хун бе обвинен за употреба на наркотици през 2009 г., и наказанието му бе 6 месеца затвор с една година пробация, както и 120 часа

общественополезен труд. След скандала, MBC и KBS забраниха появата му и каквито и да е излъчвания с него по техните канали. През февруари 2010г.

той влезе в армията, а окончателно приключи с военната служба през ноември миналата година.

 

Източник: innolife

 

Лично се радвам, че момчето се завръща на тв екрана и очаквам повече подробности за ролята, но ми е малко плашещо 50 серии, ако наистина е вярно....

Друга клюка се разнася за каста. Тъй като основните образи са младоци, подбора е интересен, усилено се носи слух за прослушване на И Хонг Ги, Ън Джонг

от Т-ara и Пак Ха Сон (High Kick 3). Чинно си чакам официалните имена и подробностите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми,да го приветстваме с добре дошъл на малкият екран :) Един от най-готините корейски актьори rolleyes.gif Блеки,много ме зарадва с тази новина. А и тази снимка дето си сложила е - уауу. Много е готин на нея. Дано вече да не прави глупости (визирам наркотиците) . И да вземе да понапълнее малко biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да загреем малко с момчето, преди сериала му.. :P

jjh-1.jpg

Новият му филм, "I am a king", излиза по кината в Корея през август. И, сега, след трейлъра, виждам че освен историческа драма, се усеща комедийна нишка,

която още повече ме навива да гледам филма. Кастът (Kim Su-Ro, Baek Yun-Shik, Lim Won-Hie, Byun Hee-Bong, Park Yeong-Gyu, Honey Lee, Lim Hyung-Joon и др.),

също е забавен, освен историята около един роб, който става цар, а, един принц става роб.Историята на крал Седжонг, които никой не знаеше....звучи интересно, как?! :)

21a5c68d.jpg

А, нашето момче на пресконференцията, изглежда супер свеж. Все така да е...оттук насетне.

1340679517947_1_120049.jpg

 

Първи трейлър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото четене на скрипта на “Five Fingers“, съобщават, че се е състояло.

 

ff2vy.jpg

Joo Ji Hoon, Ji Chang Wook, Ham Eun Jung((T-ara), Lee Hein (rookie girl group "Gangkiz“), Chae Si Ra, Jeon Mi-Seon и Jeong Jun-ha са от главните имена.

 

 

 

Гениален пианист трябва да се справи с поредица от трагични събития в семейството си. Чи Чанг Ук ще играе малкият му брат, който завижда на таланта му,

докато ЪнДжонг ще бъде романтичната тръпка на Джи Хун. Нашето главен мечтае да стане пианист, но отказва да работи в ресторант, за да помогне на бедното си

семейство. За младата певица и актриса, това ще бъде вторият сериал, в който ще се работи с Че Ши Ра, след тв драмата „Кралица Инсу“

“Пет пръста“ се очаква да стартира от 4 август, като уикенд драма, по SBS.

 

Още не ме е грабнало описанието и сюжета, но заради музикалната тематика, освен Джи Хун, ще хвърля едно око на първите серии.

Дори за ролята бил свавил 6 килограма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В очаквайте четох коментар за него като "остарял и залинял", ама едни снимки за GQ гледах скоро, които бих описала с много по-различни думи :i love this: ... но докато ги търсих, попаднах на това клипче от новата драма.. и викам: "ай да не му развалям още повече имиджа" или пък там просто си е истинския той ;)

и малко снимки :)

aaa5l.jpgfe010d0e.jpgec741d7b.jpg1951b064.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само си е истинският той, ами освен това е възмъжал и още по-хубав, като всички след казармата..;)

Чуден е каста на новия сериал и съм сигурна, че ще има успех, само да не беше толкова много серии(;

Аз пък случайно попаднах на клипче от пресконференцията на Five Fingers:

Ето и по-нови фотоси:

jjh_gq3.jpg

 

 

jjh_gq6.jpg

jjh_gq5.jpg

jjh_gq4.jpg

 

 

jJFrb.jpg

jjh_gq2.jpg

 

2012071716211890223_1.jpg

2012071801001314500108601.jpg

 

2012071801001314000108551.jpg

2012071801001313700108521.jpg

2012071801001313000108451.jpg

230323111027.jpg

221123200111.jpg

20120626_1340682342_99867600_1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек има уникална харизма! Клипът мога да го въртя до безкрай, само заради неговото присъствие!!!

Шапки долу пред този неземец! Дано през тази година го видим в нови проекти, защото липсата му не се търпи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...