Jump to content

Recommended Posts

Интересно, докъде ли ще стигнат с постелните сцени? Като си спомня как се смях, когато в Chuno замъглиха голото рамо на И Да Хе:lol:

Имам чувството, че във видеото са наляли половината история от драмата...

Според мен има кадри само от първи (максимум и от втори) епизод, явно от рано ще има драми и умирани + съживявания ;)

Е то сега какво ли можеш да кажеш. Без субтитри схвана ли нещо?

Е, губят ми се някои неща в превода, но общо взето си се разбира. :D Има-няма 200 сериала и корейският вече не е проблем.. :282: Пък аз се чудя що напоследък взех да гледам новите сериали преди да им излязат английските буквички. :28558:

ㅁㅜㄴ재 ㅇㅓㅂㅅ다

Edited by dido100

След три дълги години в чакане най-накрая изгледах 1-ви епизод на 2-ри сезон. Огромни Благодарности за бързия превод на Мацкова и Пирани. Изгледах си епизода с голям кеф, освен това имах чувството, че гледам втори сезон на Iris и Slave Hunter едновременно :lol: Доста динамично върви сериала, за един епизод се случиха много неща, дано продължат по същия начин. Enjoy :yes:

Изгледах си епизода с голям кеф, освен това имах чувството, че гледам втори сезон на Iris и Slave Hunter едновременно :lol: Доста динамично върви сериала, за един епизод се случиха много неща, дано продължат по същия начин. Enjoy :yes:

И аз имах същото чувство за дежавю:lol: Хареса ми играта на David McInnis, дано не му видят сметката бързо. Появиха ми се някакви въпроси, но ще почакам малко за разумно обяснение.

Благодаря за бързия превод, възползувах се веднага. Да динамично, бива.Много лесничко обаче IRIS-чийте, си проникват ,където им скимне, русото-факир.Понеже тъкмо приключих гледането на La dolce vita, допълнително ми е интересно да видя Oh Yeon-Su в съвсем друга светлина.

Първото нещо, което ми идва на ум още след първа серия е "Язък за барута!". В буквален и преносен смисъл. В преносен - излъгани големи очаквания! :( В буквален - надявах се, че сценарият няма да е толкова смехотворно слаб, но -уви! Явно са решили, че изгърмените тонове боеприпаси са гаранция за качество. Не са! След като вдигнаха високо летвата с "Ирис" и "Атена", не могат да очакват никакво снизхождение към това недомислие! Като започнем от будещите недоумение "тренировки" на НСС из корейските курорти с петзвездни хотели с мокър бар и коктейли :beer: , минем през бутафорния "щурм" на "супер тайния" затвор и завършим с предвидимият втори (и също толкова бутафорен) щурм на "тайната" база на НСС! :282: Щом започнах да превъртам на първа серия, какво ли да очаквам по-нататък? Героите падат от небето с минималната базова информация за тях, очевидно в бъдеще ни очакват милиони ретроспекции. Сериалът изглежда стерилен, без душа. Някакви манекени разхождат скъпи дрешки и обувки, които са маркови, но затова пък абсолютно неподходящи за професията им. И засега са само с музиката от първа част. :mellow:

Точно щях да питам кое е "русото чудо" след изгледана първа серия, че ми е доста познат от американски продукции!? Благодаря mackova за пояснението - David McInnis.

Аз нито "Атина" съм гледала, ни "Ирис" и пак останах с подобни на Дидо впечатления от епизод 1. Надявам се, като гледам нататък да ми се размие усещането.

хареса ми, само не можах да разбера защо тренираха целите в черно на бял сняг :slap: ....нямаха ли бели маскировачни екипи или нарочно...явно тренера не е бил в спецчастите :D

хареса ми, само не можах да разбера защо тренираха целите в черно на бял сняг :slap: ....нямаха ли бели маскировачни екипи или нарочно...явно тренера не е бил в спецчастите :D

Хаха, и на мен това ми направи впечатление. Явно са искали да се "убият" по-лесно :).

Ирис беше първия ми корейски сериал. Гледах го по btv, а след това поне още 5 пъти. Повтарях многократно някои сцени - изключително въздействаща комбинация от перфектна игра, режисура, операторско майсторство, ост...Оттогава - над 50 изгледани корейски сериала. Имах големи очаквания от IRIS 2, но след изгледан до половината първи епизод :no: - няма да се гледа.

На мен първи епизод ми хареса. Нямам очаквания за документален филм, а за корейски сериал, който да развлича като художествена измислица в този жанр. Е, наистина доста хора ще го сравняват с първи сезон, няма как да се избегне, но пък личното ми усещане е, че и този ще ни донесе достатъчна доза удоволствие.

Засега доволна - бързо темпо, добра игра и колкото повече скъпи дрешки и обувки, толкова по-забавно за гледане! :yes:

Най-накрая изгледах 1 епизод вълнувах се доста и когато видях убиеца на Kim Hyun Joon бях потресена..Очаквах че ще продължат драмата като включат в нея и Kim Tae Hee ама ядец..Хареса ми като цяло еп-а но ..не ме грабна като миналият сезон ..Толкова Бум бум бум имаше с тези пистолети че въобще не разбрах какво се случва laugh.gif За първи път виждам Чанг Хьок може би защото не съм запозната много с актьорите ..Но ми направи голямо впечатление неговият персонаж е толкова спокоен rolleyes.gif Тук И Да Хе е толкова красива когато я видях толкова се зарадвах двамата с Чанг Хьок си подхождат biggrin.gif Дано не направят някой гаф и драмата да стане някоя проста бозица с пистолети ..

Бум бум бумlaugh.gif