Jump to content

Recommended Posts

Прекалено ми е голямо любопитството какво ще представлява дали е по - хубав от първият сезон за това смятам да го гледам и без това малко екшън няма да навреди на никого. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rofl: Не знам за друго ама краят ми хареса...

От всичкото показано, може и да беше най- доброто нещо.

За мен поне,  го нямаше очакването за следващ епизод, нямаше напрежение, службите за сигурност бяха като разграден двор и все не в час, екшънът беше смешен, любовта вяла,стреляха се като пилци по улиците на Сеул, пази Боже да иде човек на екскурзия там :28558: , въобще безидейно откъдето и да го погледнеш.Дори краят ми идва нереалничък за ситуацията.

Като имаше шанс да се оперира и лекува, кому беше нужна тая саможертва, при положение ,че можеше да я избегне, умират да се правят на герои тия корейци.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжната новина е, че явно ни чака ИРИС-3! :cry: Не убиха всички възможни и остана още един ядрен заряд. Обещаното участие на Ким Со Йон беше около 5 минути, но поне бяха най-хубавите от серията. Дано поне двете сестри да са основните действащи лица в третата част, имайки в предвид спада на качеството на сценария и актьорите. Но това НСС е по-добре да го закрият окончателно-за нищо не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип всички продължения на сериали и филми които съм гледала винаги са ме разочаровали.Надявах е поне с този да не е така, но нейсе.Началото беше обещаващо,по средада се търпеше,но последните 5-6 серии бяхя пълно разочарование!Края няма да коментирам

-поне този път да бяха оставили  главния герой жив.

Ако има ИРИС-3 ще се позамисля.

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичкото показано, може и да беше най- доброто нещо.

За мен поне,  го нямаше очакването за следващ епизод, нямаше напрежение, службите за сигурност бяха като разграден двор и все не в час, екшънът беше смешен, любовта вяла,стреляха се като пилци по улиците на Сеул, пази Боже да иде човек на екскурзия там :28558: , въобще безидейно откъдето и да го погледнеш.Дори краят ми идва нереалничък за ситуацията.

Аз съм на същото мнение,чаках сериалчето с огромен интерес,ИРИС 1 беше бойното ми кръщене в корейското кино,а И Да Хе е любимата ми актриса.

Някак съшит с бели конци се оказа филма,последните серии ги гледам по навик.

Знам,че няма безкрайно много варианти за сценарии,но идентичното поведение на двете сестри ми е малко досадно дежавю.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжната новина е, че явно ни чака ИРИС-3! :cry: Не убиха всички възможни и остана още един ядрен заряд. Обещаното участие на Ким Со Йон беше около 5 минути, но поне бяха най-хубавите от серията. Дано поне двете сестри да са основните действащи лица в третата част, имайки в предвид спада на качеството на сценария и актьорите. Но това НСС е по-добре да го закрият окончателно-за нищо не става.

Да не се лъжем и цялата организация на ИРИС я взеха за мезе...и нея могат да я затрият :282:

В първата част все се дебнаха, кой от къде ще те прекара...а във втората ...всички излязоха рода...спокойно можеха да го кръстят "Семейни войни".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава да ни спретнат и един спешъл ,в който да се окаже,че

Ю Гон е катапултирал, защото видяхме как хвана ръчката, за да е пълна идилията за третия брой :896767: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава да ни спретнат един спешъл ,в който да се окаже,че

Ю Гон е катапултирал, защото видяхме как хвана ръчката, за да е пълна идилията :896767: 

 

 

Тц не става той се гътна преди да се взриви хеликоптера...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филма ми хареса даже повече и от ирис 1,но и аз мисля ,че ще му измислят продължение и най-много да ни разочароват с него,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано съм разочарована от последния епизод ... можеше да го направят по-интересен, но пък така отваря възможност да направят нов сезон и лесно да навържат предните истории със следващите. 
Като равносметка от изминалите (вече) два сезона, бих казала, че първият ми хареса много повече... към актьорската игра не забелязах нещо което да не ми е харесало, напротив актьорите си играха чудесно, просто от към сценарий и сюжет беше една идея по-слабо от сезон 1 . А може би аз винаги се превързвам към първите сезони на който и да е било сериал  :D 

Всеки случай специални благодарности към преводачите ... с танцът на тази панда -->  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нечовешки усилия и героизъм избутах до 9-та серия и го зарязах. Не им омръзна да се гледат ''умно\страшно\загадъчно'', на фона на лигаво - сантиментална музика и да се обясняват по 1 час на серия. И това присъства във всеки един техен сериал. Разочарован съм :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пропуски и недомислици имаше филма, въпреки това го изгледах и не можах само да разбера защо :

Ю Джунг Уон ,след като имаше достъп до севрнокорейските ядрени ракети и можеше да изстреля една по Сеул , той цял филм се мъчи да се сдобие с друга такава по доста по-трудния начин.Ако искаше война имаше шанс още в първите епизоди.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го до края. Хареса ми повече от 1-вият .. но едно нещо най - вече ме дразнеше .. - това, че всичките им отношения м/д Ю Гон и Су Йон бяха някакви .. как да се обоснова .. дадоха един епизод колко са близки, обичат се .. пък след това... даже като се върна и каза едно "Съжалявам" .. това ме подразни най - много в сериала.. да бяха направили повече серии такива, но както и да е.

Като цяло всички ми харесаха. Много се кефех на Рей, Джунг Уон, Ши Хьок, .. oh .. всички си бяха страшни  :D <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...