Jump to content

Kim Sun Ah (Ким Сон А)


Recommended Posts

Окончателно Да!

Актрисата Ким Сун A ще се завърне на малкия екран с романтична комедия. И Джанг У поема водещата мъжка роля.

ido2.jpg

Оле-леле-ле от мен! :P

 

На 12 март, представителят на предстоящата драма заявил пред MBC, че Сун А е приела главната роля. Това ще отбележи завръщането на сладураната в дебрите на MBC, защото с безумната си роля си в "My Name is Kim Sam Soon" на MBC става изключително полулярна, а после през 2008г. мацката играе в ‘When It’s at Night‘, отново излъчена по MBC.

"I Do, I Do" е романтична комедия, която ще разказва за една жена, притежаваща харизмата на хладен и мощен (хищник от мен :lol: )топ дизайнер на обувки в Корея. Но не щеш ли е нокаутирана след като прекарва една нощ с служител на компания, и забременява.

Драмата ще започне да се излъчва в края на май, след "King 2 Hearts".

 

via: Nate

 

Моят коментар: Тръпна в очакване и подскачам, дано има яко смях.... Възрастовата граница не е никак малка (11г.)..в нейна полза, но знаем на какво е способна тази актриса и колко може да "помогне" за химията на бъдещата двойка на екрана. И само Сун А в ROM-COM, ми стига да очаквам забава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха фотоси от новото сериалче!!

Ким Сун-А е с нова прическа. Още по-подмладена и елегантна. Откакто я видях на живо, си я харесвам още повече.

Страхотна мадама. Много готина и много естествена. И наистина с перфектно тяло и много широка усмивка. Даже като говори е забавна!!!

Партньорът съм го гледала само като водещ във видеото от концерта Мюзик Бенк в Париж, но на прима виста ми харесва.

Мацката ще играе наистина по-голяма от него в сериала, а и й ходи, така че очакваме..

ido10.jpg

 

ido9.jpg

ido8.jpg

ido5.jpg

 

 

П.П. Aidu Aidu.. ;)))Пропуснала съм, че в серила ще играе един актьор, който страшно харесвам.. - Park Geon-Hyeong.. :wub: Би ми се искало преди всичко в мюзикъл да го гледам на живо, но.. и в нов сериал е добре.

Леле, как им ходят на мъжката част обувки с токчета:)

ido13.jpg

20120507123917_1_rstarjhr.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо.......... Самсунчето много добре изглежда с тази прическа и късата коса определено й ходи.

Kато гледам в перфектна форма е. Тази кака я забелязах и харесах от въпросния сериал с Бини,

двамата бяха добър тандем, а и комедията е страхотна. Колкото до предстоящия й сериал смятам

да го следя, защото ми се струва, че ще е интересен, каста също ми харесва. Дано да оправдае очакванията ми.

 

Ето една забавна скрита камера с нея и Рейн. Въпросния младеж не ми е от любимците, но пък добре им се е получила,

аз поне се забавлявам с видеото всеки път като го гледам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава фотосесията.

Ким Сун А много си я харесвам още от Ким Сам Сун. Изключително забавна и естествена.

Много талантлива и с чудесно излъване. Една от любимите ми комедийни актриси.

Винаги е много смях с нея. Тъкмо вчера гледах скритата камера с нея и Рейн.

И въпреки че не съм фен на Рейн, двамата изглеждаха страхотно. Попилях се от смях.

Голяма сладурана е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава фотосесията.

Ким Сун А много си я харесвам още от Ким Сам Сун. Изключително забавна и естествена.

Много талантлива и с чудесно излъване. Една от любимите ми комедийни актриси.

Винаги е много смях с нея. Тъкмо вчера гледах скритата камера с нея и Рейн.

И въпреки че не съм фен на Рейн, двамата изглеждаха страхотно. Попилях се от смях.

Голяма сладурана е!

На живо е също страхотна мадама. Поне имах късмета да бъда съвсем близо до нея / беше в компанията на Чанг Хьок/. Всъщност и на мен ми е любима в ролята на Ким Сам Сун. Надявам се да я видя скоро в такава роля. Може и нещо да се е правила, а може да е просто от излъчването й, но е една много женствена и много елегантна мадама. Само не разбирам защо няма клюки за нейна евентуална връзка. Май само за нещо си с И Донг Ук прочетох, но нещо не ми се вярва..;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, мила! Това се казва късмет! И мен ми се иска да я видим в подобна роля отново.

Наистина е станала много елегантна.

 

f59b15afb0b4c0a7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро привърших Кметството и съм на вълна Сун А. Искам да я гледам отново в някоя страхотна роля. Това на което попадам е за филм "The Five", чиято премиера е планирана за втората половина на годината.

Източник Хансинема: http://www.hancinema.net/kim-seon-ah-and-ma-dong-seok-s-the-five-cranks-up-56052.html

Филмът ще е трилър, а Сун А ще ни изненада с много по-различна роля. Интересно. Сигурна съм, че ще се справи страхотно.

Очаквам "The Five" с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавим нейния Инстаграм тук, има интересни снимки и клипове, от времето на Secret Boutique и преди това, напоследък не е много активна гледам. Не знам дали е нов , но няма много последователи. Може би и заради възрастта и. Иначе е много красива и елегантна. 

 

Проекта в който би трябвало да се снима се казва The Empire of Law/ Castle in the Sky. Сериал в който ще играе амбициозна прокурорка. Не е ясно кога започват снимките. 

Клик

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В проектите които съм я гледал досега тя е била или пълна или слаба. И доста време си мислех ,че тя е била пълна(знаете какво имам предвид - Сам Сун) и след това е отслабнала. Но , като гледах инстаграма и, видях снимки от 2003 където тя е доста слаба и прилича повече на себе си сега(на четиридесет и няколко години) отколкото на Сам Сун от 2005 година. 

2003

2003

2003

2019

2019 последните две

2020

 

Не знам дали само на мен така ми се струва. Аз я харесвам като пълничка защото е по мила и симпатична. И физиономиите и са по смешни.  Като слаба ми е някак си студена, те и ролите и отговарят на облика и.  И се чудя дали качването и свалянето на килограми е лесно за една роля. Сигурно не е и здравословно.  И тя не го е правила само един път ми се струва. Сам Сун, When It's At Night, She's on Duty, City Hall и др. Ако беше слаба тя , никога нямаше да и дадат тези роли. 10-15 кг за колко време се качват и след това свалят? 4-5 месеца за качване/сваляне?  Също и въпроса за пластичните операции ? Ако гледате как изглежда на 28(2003 година) и на 45 , дали има такива? Ако гледаме Сам Сун и сега почти не си приличат. И всеки ще каже - рязали са я яката, но тя в естествения си вид явно е слаба. И все пак голяма отдаденост за една роля. То и при нейния ръст не е леко да изглеждаш пълна.  А и сега изглежда леко слаба, в тон с тенденцията - ако си над 50 кг си прасе. 

 

 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ролята на Ким Сам Сун специално е напълняла. Аз слаба я харесвам повече, а за пластични операции - не знам. Но това е Южна Корея, пластичните операции са начин на живат там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към поздравите.Много обичана от мен актриса,на която съм гледал всичко що е преведено на български език.Да е жива и здрава и още много години да ни радва с великолепна актьорска игра.

Ето и една любима сцена.

 

и кой не се сеща за....паричките ми излизат...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нейно участие в шоуто "Нека вечеряме заедно". Снимано е  2018 година след Woman of Dignity. От него разбрах че тя била много стеснителна в живота. Както тя каза издигала стени около себе си.  Не обичала да опитва нови неща и да прави нови неща. Тя и затова не е участвала в много ТВ шоута.  След Woman of Dignity  решила да си направи списък както в сериала , да излезела от черупката си , да опитва нови неща.  Не знам дали е успяла.   Тя с партньора си от това шоу Choi Min Ho казаха че били в някакъв клуб на стеснителните, изброиха още няколко известни  участници в тоя клуб, казаха че  Song Joong Ki скоро се бил присъединил към тях.  Шоуто го има и с руски субтитри. 

Клик

Трудно е да мислиш за някой актьор като стеснителен човек, но явно играта е едно , човека е нещо друго.  Но все пак на стеснителен човек ще му е по трудно да играе. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...