Jump to content

A Hundred Year’s Inheritance (2013)


Recommended Posts

MV5BNTVlMmU4MWUtN2I2Mi00YzU3LWE0MDctYzVlNWFlODQ4NmExXkEyXkFqcGdeQXVyMzE4MDkyNTA@._V1_.jpg

 

100-годишно наследство

 

Жанр: Семеен, Романтичен
Епизоди: 50
Телевизия: MBC
Година: 2013

Субтитри: Английски

В главните роли:
Lee Jung Jin като Lee Se Yoon
Eugene като Min Chae Won
Choi Won Young като Joo Yeon
Shin Goo
Kim Soo Mi
Han Go Eun като Uhm Ki Ok

Сюжет: Мин Че Уон (Юджин) e най-голямата внучка в семейство, което години наред се занимавало с правенето на юфка. След развода си тя се завръща към семейния бизнес. И Се Юн (И Чонг Джин) е човек, който привидно изглежда студен и бодлив отвън, но всъщност е топъл и пухкав отвътре.

 

 

С английски субтитри:  :click:

 

С руски субтитри: :click:

 

Онлайн с английски субтитри: :click:

 

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този каст очаквам наистина много от сериала. Сюжета на пръв поглед не изглежда нещо ново и несрещано в корейските сериали, но вярата ми е в актьорския състав, който събира доста добри актьори. И Чонг Джин отдавна чакам да го видя в нов проект.

Постера е прекрасен и страшно ми напомни тези на сериалите 90 days time for love и A Thousand Days' Promise.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е страхотен,държите непрекъснато в любопитство какво ще се случи в следващата серия.За сега си заслужава гледането,чакам с нетърпение края на седмицата.

Аз също мислих,че 50 серии са много,но 16 от тях минаха неусетно.

Актьорите се справят отлично.

Това е моето лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено. Сценарий около средното ниво, с тенденция за влошаване. Особено слаби са второстепенните сюжетни линии. Щях да го пускам в темата "Горчив опит", още не е късно .

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала се оказа доста интересен.Поддържа  висок рейтинг ,въпреки многото серии ( 32) досега .Става все по-интересно,заслужава си гледането.

Актьорите се справят отлично.Има химия между тях.

Това е моето лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е много хубав. След като го изгледах стана един от любимите ми. Невероятна игра на главните актьори. Със всяка серия сериалът става все по-интересен. Въпреки, че го изгледах с английски субтитри имам огромното желание да го видя и с български. Много ми се иска този сериал да бъде предоставен за гледане на по-голям кръг от фенове на азиатското кино. Мисля, че си заслужава превода, стига да има ентусиасти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам дългите семейни истории. Гледам ги, когато имам време, в безсънни нощи или просто така. Попадала съм на качествени сценарии и добри актьори, които са ме карали да се вълнувам и даже да съпреживявам видяното. Това, тук, обаче, не става за гледане, а за съпреживяване не можем да говорим. Неадекватен сценарий със задължителната амнезия, кражба на бебе, луди свекърви и едно псевдо семейство. Поне да бяха показали историята за правене на спагети, а то нищо. Някаква домашна манифактура със съмнителна чистота. Едно айдълче в миманса и детенце, но и то не се изяви с нищо.  С много превъртане стигнах до края, но нямам нужното търпение да изгледам последните серии, не мога да си го причиня просто. С една дума - не си го причинявайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...