Jump to content

Recommended Posts

9jU9dQEU1eCqXhafR2md8dvDZtv.jpg

xxxHOLiC
Страна: Япония
Също така известен като: XXXHOLiC
По мангата на: Clamp - "xxxHOLiC"
Година на излъчване: 2013 – Февруари – 24 старт
Време на излъчване: Неделя 23:00
Формат: Renzoku
Жанр: Приключенски, Драма, Свръхестествено
Канал: WOWOW
Епизоди: 8
Режисьор: Keisuke Toyoshima
Субтитри: Английски

Участват:
Anne Watanabe - Yuko Ichihara
Shota Sometani - Kimihiro Watanuki
Masahiro Higashide - Shizuka Doumeki
Karen Miyazaki - Himawari Kunogi

Kimura Ryo (епизод 2)

Резюме: Kimihiro Watanuki (Shota Sometani) има дарбата да вижда свръхестественото, но заради това, през целия си живот са му се случвали странни и необикновени неща. По стечение на обстоятелствата той попада при мистериозна жена на име Yuko Ichihara (Anne Watanabe), собственичка на магазин, където всяко желание може да бъде изпълнено, но само ако за него бъде заплатена равна по стойност цена. Подтикнат от желанието си да води нормален живот, като всеки друг човек, Watanuki бива подмамен от Yuko да работи в магазина и това се оказва най-необикновеното приключение на живота му...

 

 

:essub:

 

Линк към филма :click:

 

 

Свали с бг субтитри: :subs:  :click:   :click:

 

Онлайн с български субтитри: :subs: :click:

 

Свали: :click:   :click: 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм доста дръзко решение да направят екранизация точно по това аниме. Историята е увъртяна има доста философски моменти в реда на събитията определено беше трудносмилаемо и в някои аспекти може да се нарече и шедьовър. Ако не стане както с вечният ми трън в очите - екранизацията на Mirai Nikki тоест върви точно както си е в мангата и анимето ще стане нещо доста добро. Разбира се ролята на вещицата Ичихара Юко е най-голямото предизвикателство и стискам палци на Уатанабе да се справи..героинята хич не е лесна и е емблематична за тази поредица. Имаше едни две момиченца дето помагаха в този магазин освен Уатануки - Мару и Моро интересно дали са включени тук понеже бяха доста забавни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То актьорската игра е едно на ръка. :D Самото аниме има уникална мрачна и мистична атмосфера пресъздадена отлично благодарение на студио SHAFT в анимацията и по принцип на идеята за самата поредица. Във всеки епизод ще има някакъв свръхестествен случай с които героите ще се борят интересното обаче е че без солидни ефекти и добър реквизит демек бая средства трудно би се получила добра адаптация само на една добра воля не става. :rolleyes: А да не говорим, че има и разни причудливи същества, които ако ги изрежат ще е терсене...освен да направят мъпети. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на тръни заради тази адаптация. Не съм гледала анимето, но съм виждала негови рисунки. Такава красота не вярвам да успеят да претворят на екрана. А и след като говорите за останалите допълнения, съвсем може да го преобразят. Добре че епизодите ще са малко.

Ан не я виждам в подобен образ. Да, направи Бера, но тук едва ли е била толкова подходяща за ролята. Шота на постера също не ми стои кой знае колко добре. Ще ги видя, но се чудя, дали да не гледам анимето преди това?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги видя, но се чудя, дали да не гледам анимето преди това?!

То си е за чудене щото едва ли това ще е същото като него поради гореизброените причини. Е ако имаш свободно време и ти е интересна историята го препоръчвам. Аз даже се двоумях преди месеци да му правя тема обаче се отказах поради естеството му и някои обстоятелства в аниме раздела тук. :D Сезоните са 5, но предполагам тук ще са събитията само от първият така, че той би бил достатъчен.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То актьорската игра е едно на ръка. :D Самото аниме има уникална мрачна и мистична атмосфера пресъздадена отлично благодарение на студио SHAFT .. :D

 

Явно сме гледали различни анимета, но Шафт тук нямат дори 1% пръст в атмосферата и анимацията.. те са бетон благодарение на великолепните Production I.G.

 

Като avid фен на мадамите от Кламп от много много време, дори не помня от кога вече, на които обожавам повечето от мангите (и някои от аниметата), честно казано, не знам какво да мисля за Холик-а.. просто, знам, че са искали да направят нещо за anniversary-то или каквато там беше причината, но ми е интересно как ще го постигнат, като наистина трябват много добри ефекти за тази свръхестествена атмосфера/продукция.. единственото, което си мисля, е че явно ще кривнат от мангата/анимето и ще изрежат половината от съществата, наравно с Мокона.. или ще е някакво гадно CG, понеже знам, че сателитната WOWOW тв нямат особена история в това отношение.. ако, разбира се някое аниме студио не се намеси (лайк Production I.G, Madhouse or GONZO), или ще са ... хора лол, щото е най-лесно да ги превърнем в човешки същества XD.

 

Също, обожавам Сометани Шота, но хич не го виждам като Уатануки, нито пък Ан като Юуко, (защо не взеха Курияма Чиаки, защо?!) въпреки че донякъде са й докарали гардероба и визията.. ще се радвам, ако поне всеки епизод е с нова премяна.. дано поне затова им стигне бюджета, ако не друго! Ммм, обаче пък много искам да видя Хигашиде Масахиро като Доумеки, признавам (макар че ще ми липсва сейюто му)..

Дано поне химията м/у Доумеки и Уатануки докарат.. и на това ще съм доволна, в крайна сметка. А ако върнат S.E.N.S. за ОСТ-а и Suga Shikao/Buck-Tick за ОП/ЕД вече съвсем няма да им забележа останалото, хахах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно Чияки! Тя ще изглежда много по-добре в подобна роля. И Шота, колкото и да уважавам способностите му, не си го представям. Не съм гледала анимето, но мислим еднакво с всичко по въпроса. Таим и някакви надежди, преди дорамата да е излязла на екран.

Много искам да изгледам анимираната версия преди да започнат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда така е за арта говорех по памет не съм се ровил да проверявам в гугъл просто SHAFT имат едно аниме с подобно име и не е като да няма прилики в стиловете. Актьорите е достатъчно да влязат в кожата на героите аз визуално нямам претенции така като ги гледам виждал съм къде по големи несъответствия, а и ми дреме за Уатануки една перфектна Юко от Ан ще е повече от достатъчна ама ако се издъни директно дроп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, първи епизод беше точно това, което и очаквах - бавен и скучен XD. Добре, че не е 45 минути, че сигурно нямаше да успея да го изтрая докрай..

 

Героите:

Юуко: Не съм особен фен на Anne, обаче много (фен)сървиз от нея видяхме. Определено, има някакъв стил актрисата, който ми хареса, макар че има нещо нередно в излъчването й, но все още не знам какво точно.. ще й дам още 1-2 шанса на драмата само защото в следващите епизоди ще я видя в любимата ми черна рокля (и премяна, като цяло).. ^_^

Уатануки: ммм..мммм.. не знам какво да кажа за него.. не мога да го приема Шота като Уатануки и това си е.. скучен ми е тука просто. Ще му дам още един шанс и на него, чакам да почнат да се закачат с Доумеки, лол.

Доумеки: Мнооого малко видяхме от него, за да кажа каквото и да било.. толкоз.

Химавари - блааа.. не ме радва, не, изобщо.. И освен това, какво беше това нещо, че познавала Доумеки от малка.. айде, разбирам, че трябва по някакъв начин да ни представят някои неща м/у нея, Уатануки и Доумеки, амаааа.. това нещо ми дойде като от небето точно. Хареса ми, обаче, реакцията на Шота в тоя момент.. гледаше точно като мен и той! :claps:

Черешката на тортата, обаче, бяха Мару и Моро -- аууу, не знам как ще ги изтрая в следващия епизод..

 

Атмосферата беше Ок, типично за шоу на WOWOW (за добре или зле - това е положението, но то и толкова очаквах, в интерес на истината). Музиката беше Ок също.. ОП е приятен (Суга Шикао, все пак!), ЕД леко generic, но сигурно ще ми захареса, ако го чу още няколко пъти..

 

Последно, общо взето не останах нито доволна, нито недоволна, защото не очаквах кой знае какво.. само се надявам да няма още out of the blue промени и дори може да я изгледам докрай (все пак 8 епизода по 20+ минути не са никак непосилни)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради тея неща поне ако в действителност е така дропвам от раз по принцип особено Мару и Моро ако са ги опропастили да не говорим за Юко ама ша изчакам английските субтитри за да видя и от мойта гледна точка дали ще остана със същите впечатления. Колкото за действието като за първи епизод е нормално да е мудно анимето също почна лежерно чак после като се появи първият случай взе наистина да става интересно. Съперничеството им с Доумекито доколкото може да се нарече такова понеже взаимоотношенията им бяха доста странни също е есенциално за добро пресъздаване на атмосферата в анимацията абе мисълта ми е че от един епизод трудно да се отсъди аз ша изчакам като mirai niki две-три серии и ако са се изложили.. adios muchachos.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така не е зле, но определено не е и това, което трябва да бъде. Хубавото е че мистичната атмосфера е запазена и са се постарали откъм ефекти колкото да поддържат едно прилично ниво на свръхестесвените неща, които се случват. За съжаление обаче и са орязани доста неща като например това как Уатануки започва да работи при Юко и случката с часовника и разбира се едно от емблематичните за анимето същества - Мокона дето мяза на заек. Е надявам се да го включат по нататък все пак може да се направи или с компютърна анимация или пъпет щом имат пари да направят ефекта с пеперудите и мистичният пушек, който излизаше от кутрето на лъжкинята в първи епизод не виждам причина да не прибавят и Мокона. За актьорите учудващо добре Шота определено му лепне да играе Уатануки, а Ане горе долу ми остави впечатление за една прилична Юко обаче не е баш като хората поне от това, което видях. Значи по принцип вещицата е доста комплексен и загадъчен персонаж, която в анимето e доста своеволна и дори на места се държи доста детински като човек ще рече, че й доставя удоволствие да се бъзика с Уатануки да не говорим за увлечението й по сакето. Тук засега точно този аспект от характера на тази героиня все още не е разкрит, а това си е сериозен минус поне според моите претенции. Мару и Моро са направени добре от тези момиченца може би трябваше само да ги направят по палави и закачливи в анимето постоянно подскачаха насам натам и говореха една през друга едновременно или довършвайки поетапно дадено изречение. Химавари и особено Доумеки ще се въздържа от коментар може би само Химавари можеха да намерят някоя по красива аткриса тая нещо не ми се вписва с оригинала от анимето. Личи си, че са се опитали да направят прилична адаптация като цяло този епизод, но да речем, че са успяли на 60% и то с много много условности главно за това какво ни чака по нататък. Затова ще изчакаля и следващите епизоди какво ще е за да реша окончателно дали да го дропна или да продължа да го следя. Но както винаги съм твърдял адаптации по такива култови анимета и манги не може да се претупват най-малкото е грехота да превърнеш един шедьовър в посредствен буламач както стана с Mirai Nikki или го докарваш на 90-100% или не се занимаваш изобщо аз така го виждам. cigarl.gifXxxHolic е както казах още в началото на тази тема философско аниме смятано от доста хора за шедьовър и вярвам истинските му фенове ще са дори още по критични от мен ако се изложат като кифладжии създателите на този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо му се кумих много дали да го почвам тоя сериал, ама накрая изгледах първи епизод... И горе-долу ми хареса, най-вече заради атмосферата. Което ако съдя по коментарите означава, че анимето е трижди по-яко и трябва да се изгледа :lol: Не знам и аз защо съм го пропуснала, сигурно заглавието ми е звучало като някаква ечи-хава за 15-.

 

Като все още аниме-неподплатена по въпроса мога да кажа, че вещицата си докарва прилично-мистично излъчване - малко все ми навява мисли за хубав травестит, но и това се вписва удачно в образа :P Уатануки е от тия типични за дорамите плахи сульовци, дето вече до гуша са ми дошли. Направо ми се повръща от подобни вечно объркани, мълчаливи и колебаещи се изтерзани момченца в японските продукции... Затова нищо не мога да кажа за играта на момчето, въпреки че май и тя е на средно ниво в най-добрия случай. Химауари - same sh*t, изтъркан до дупка лигав образ във вече безусловно кофти изпълнение. Двете тамагочита на Юко - ставаха за мебел, аса мизансцен - ей така за атмосферата. Доста изкуствено ми изглеждат, като някоя сервитьорка от мейд-кафе.

 

Ще ги видя и следващите епизоди, дотук сериала го спасяват приличната режисура, ефектите, операторската работа и Юко. Все още не ми се обръща езикът да кажа добра дума за някой от останалите актьори. Но ще видим нататък, хем са кратички епизодите:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да се лепна до края на тази дорама след 2 епизод понеже пресъздават макар и хаотично историята от анимето. Защо хаотично? Ами просто тези две истории за лъжкинята и маймунската лапа са доста далече като промеждутък в хронологията от оригинала. Явно са решили да подбират с един господ знае какви намерения и честно казано започнах да се питам дали няма да тръгнат да претупват всичко на един път. Ако е така жалко понеже има доста интересни неща, които просто не трябва да бъдат изпускани, но ще видим дали ще стане така надявам се не.

 

Все още обаче нещата с героите ми куцат най-лошо е при Юко да Ане я е докарала, но частично не е така както трябва да бъде по горе споменах основният проблем на този образ и все още този неин аспект от характера на вещицата липсва, а без него някак си губи от чара си. Дори за незапознатите е достатъчно да изгледат първите 2 епизодa от анимето и ще видят за какво говоря дори само 1 е достатъчен. Химавари е другата ми мъка..много невзрачна актриса само с две плитки не става работата абсолютно е трябвало друга актриса за нея. Всъщност ето и арта на оригинала..

himawari1.jpg

и това кривокракото с голямата глава някак си не ми се вписва. -.-

 

Доумеки след като се прояви активно в тази серия мога да кажа, че поне той затвърди очакванията ми и заедно с Уатануки са най-добре пресъздадени. Мару и Моро при тях има подобрение, но не мога да кажа, че пак е така както на мен ми се искаше да бъде, но по скоро както и при Ане са ограничени от сценария на драмата не че момиченцата дето ги играят бъркат нещо кой знае какво.

 

Иначе за самият епизод и тук както и при първа серия историята е спазена с леки промени всъщност тук е момента да спомена нещо, което пропуснах за първи когато представиха момичето, което лъжеше като дърта циганка

 

 

в анимето тя преживява катастрофата тук не я дадоха, че е отървала кожата по незнайно какви причини, но това не омаловажава по никакъв начин поуката от тази история и основното впечатление от нея е запазено

 

 

Но това с маймунската лапа си беше ок само една важна подробност, че учителя трябваше да е учителка като самата история може да ни наведе към доста размисли като всеки може да направи извод за самият себе си от това, което видя с даскала понеже както и предишната случка и тази е доста поучителна.

 

Понеже анимето няма тема тук, споменах вече защо поне аз не се хванах може би е удачно да дам тук линк за първи сезон понеже е трудно да се намери и то с добро качество и разбира се японско аудио защото английското както не веднъж съм казвал остава горчив привкус в устата. Лошото е че го намерих само тук :click: така както трябва да е ама тези на които им е любопитно и искат да са в течение с оригинала и имат регистрация в този сайт им го препоръчвам като източник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такам, и аз се лепвам да го следя за момента, понеже втори епизод ми хареса доста повече от първи. Повечко атмосфера показаха, a появата на Доумеки разведри обстановката, както и очаквах! ^__^

 

Аз проблем с Юуко вече почти нямам (да, не е това, което трябва да е, но пък на мен и така ми е приятна женицата, радваше ме как си пийваше от сакенцето, даже на мен ми се припи! XD). Според мен са се опитали да й предадат един мааалко по-нормален, по-реален (и не толкова аниме-лайк) образ, което, за добре или зле, ще се разбере в последствие.. Бтв, името на актрисата се произнася Ан, не Анне/Ане/уатевър, както вече виждам няколко души тук да я наричат. Канджито на името й се чете An.. но името й е поамериканчено, т.е. добавено е едно AnNE накрая, което не се чете, така или иначе. То е там за стилизиране само. Просто за информация го казвам, ако някой наистина се интересува :lol:

 

Ениуей, да си дойдем на думата -- та, както Razzormaw спомена, имаше някои малки разлики с оригиналната случка, която ползваха за втори епизод, но от това нищо не се загуби. В случая дори ми хареса, понеже Кимура Рьо много добре се справи с ролята, особено момента,

в който сам се задуши!

 

 

Героите: да, Мару и Моро в тоя епизод дори не ми бяха толкова лигави и дразнещи - напредък! Щеше ми се да кажа подобно нещо и за актрисата, дето играе Химавари -- като гледам накъде бутат историята м/у нея, Уатануки и Доумеки и бла... това е сигурно единственото нещо, което ме притеснява за момента (наравно с докъде точно ще стигнат за 8 епизода).

Уатануки - да, и при него сякаш имаше малък проблясък, но все още чакам Шота да покаже на какво е способен. Вярвам, че ще се справи (или поне се надявам XD).

 

Иначе, останалото не ми е голям проблем, да, има много неща, които няма да са като в анимето, поради простата причина, че трудно се пренасят на екран, да не говорим пък за постановка, която й липсва солиден бюджет. Според мен, дори това, което ще покажат, не е за да карат 1 към 1 с анимето, а точно обратното.. 50% е правено за аниме феновете, които вече знаят за какво иде реч; а другите 50% са за (евентуална) нова публика, която след това да чете мангата/гледа анимето.

 

И последно, пълната версия на ОП излезна, не мога да спра да я слушам, много добра! Сега чакам и Ед, да видя дали ще си струва чакането XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е баш от най-нискобюджетните в първи се видя ясно с ефектите от пушека и сравнително добрата компютърна анимация на пеперудата. Мисля, че при добро желание дори можеха да направят Мокона знам доста нискобюджетни американски сериали където са намерили решение на такива фантастични същества с пъпети и костюми колко му е да ушият куклата и да я качат на кордата? :D Дори и да изглежда дървено so what? Важното е че гадинката е на лице. Ей имаше епизод с едни лисици тука едва ли ще ме огрее за тях въпреки, че спокойно могат да барнат едни костюмчета като в тея камен райдери дето ги гледате. :rolleyes:

 

За мен да се променят утвърдени неща при римейковете е рисковано и непрепоръчително точно заради нас феновете понеже тези промени изключително рядко биват приемани добре. Защо да се задоволяваш с вино Трите мечки като можеш да пиеш марково отлежало уиски?! Същата работа е с римейците..защо да променяш нещо след като се е приело повече от добре и е със статут на шедьовър? Все едно Питър Джаксън да беше направил Фродо жена във Властелина на Пръстените или Леголас - афроамериканец тва щеше да е гавра с книгата! о_O В аниметата е същата работа само дето отзвука е по малък при по малко познатите заглавия.

 

Това, което искам е Юко да люска саке след саке и да си прави бъзъци на гърба на шаран като Уатануки - е толкова ли е сложно? Вярно, че на Ан (да се поправя дорде е време :D ) и е запълнен графика освен в xxxHolic участва в мисля още една, а даже да не са и две дорами, но ме мързи да проверявам пак в профила й ама нищо не пречи на сценаристите да вкарат и пиянските й моменти и лекомислената й страна на Юко понеже тези неща са наистина култови! cigarl.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Кимура ли се появи?! Сега вече го закъсах! Имам две алтернативи: или започвам анимето и сериите едновременно, или изчаквам още малко, да се съберат още епизоди.

Ако японците не успеят да си филмират прилично аниметата, няма кой друг да го направи. Дори и да не са най-убедителни в серийните си продукции, винаги могат да спретнат някой стейдж или мюзикъл, където нещата ще се получат безупречно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е баш от най-нискобюджетните в първи се видя ясно с ефектите от пушека и сравнително добрата компютърна анимация на пеперудата. Мисля, че при добро желание дори можеха да направят Мокона знам доста нискобюджетни американски сериали където са намерили решение на такива фантастични същества с пъпети и костюми колко му е да ушият куклата и да я качат на кордата? :D Дори и да изглежда дървено so what? Важното е че гадинката е на лице. Ей имаше епизод с едни лисици тука едва ли ще ме огрее за тях въпреки, че спокойно могат да барнат едни костюмчета като в тея камен райдери дето ги гледате. :rolleyes:

 

Така е, прав си, не е от най-нискобюджетните. Видя се, че са се потрудили, както в някои неща със CG-тата, така и с костюмите. Костюмите за момента са най-доброто нещо в сериала, хах! Та, мисълта ми беше, че за 8 епизода за толкова CG ефекти са им стигнали парите просто! Мокона -- този култов за CLAMP персонаж и аз самата не мога да си го обясня как така липсва.. при положение, че все пак са се допитали до мангаките преди да направят драмата? Дали това е тяхна (на дамите) идея или просто са решили, че не могат да я докарат, каквото и да са опитвали, или са я оставили за изненада (евентуален втори сезон?!) само времето ще покаже. Но като гледам по коя ТВ се излъчва, броят на епизодите, стаф и каст-а на сериала.. ми ясно е на какво са наблегнали повече :lol: А хардкор феновете -- нямам идея как се е приел сериалът в Япония. Търсих за отзиви на няколко места, но не откривам, трябва да се разтърся из 2-chan. Ако искаха да правят нещо за тях, то реално тогава трябваше да направят филм - от рода на Death Note, GANTZ, Кеншин и прочие.

 

Колкото до Юуко и пиянските й излияния -- все още има надежда, остават още 6 епизода до края! XD

 

И последно -- понеже спомена Райдърите -- те и костюмите им искат (много) пари за направата. А бюджета идва единствено от парите за играчките (и много малко от продажбата на ДВД-та). Ако не бяха децата (родителите им т.е.) и колекционерите отакувци, дори и райдъри нямаше да има. А самите играчки са страаашно скъпи, особено пък за нашите стандарти са си направо непосилни. :lol:

 

@ ukio-chan - Кимура се появи като гост, така че не си го закъсала много, хахах. Според мен, изчакай още малко, докато се насъберат епизоди и се види дали наистина сериалът ще тръгне нанякъде или ще е загуба на време *вдига рамене*. След това, винаги можеш да изгледаш анимето и OVA-ите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре верно ли били скъпи тея каучуковите чудовища от райдърите аз си мислех, че минават тънко с тях, че даже и със самите костюми на героите поне така ми изглеждат пък то виж кво било вярно външинят вид лъже. Ми да пуснат тогава тея екшън фигъри на Юко, Уатануки, Доумеки, Мару и Моро (без Химавари, че ша плаши децата и няма се продава) и да избият парици за Мокона и лисицата-тръба ако правят втори сезон. Всъщност какво "ако" те трябва да направят втори без да се циганят щото мен дори сега акъла ми не побира тея мижавите 8 епизода как ще успеят да пресъздат дори на половина това, което стана в анимето. Пак имат късмет, че случките в епизодите почти не са свързани пряко една с друга и могат да подбират и да разместват реда почти както им скимне и все пак си има една сюжетна линия, която си върви и неща, които е трудно да се пропуснат като примерно пътешествието на Уатануки и Доумеки в света на демоните където в последствие Юко и Доумеки провеждат един важен разговор относно Уатануки. То е ясно, че този свят на демоните няма как да го видя понеже трябват адски много ресурси най-вече заради демончетата, които имаха най-причудливи форми и размери да не говорим за обстановката и огромното светещо дърво, което на всичкото отгоре и говори, но този разговор би трябвало да го вметнат някъде.

 

За едно нещо обаче няма да им простя..айде Мокона ще го преживея ама ако не дадат духовете на дъжда и особено на Луната (в спойлера по-долу и е арта) дето ми е любим женски персонаж след Юко ша се хвана да им пиша гневно писмо! :D И не само да ги дадат ами да изберат подходящи актриси, не като Химавари да домъкнат първото нещо дето им се изпречи в гората.

 

Ако японците не успеят да си филмират прилично аниметата, няма кой друг да го направи.

 

Има как да няма корейчетата и тайванските мишки само дебнат някое хубаво манга заглавие да си сложат ръчичките в/у него. И докато на корейците им се получава прилично визирам Hana Yori Dango най вече айде и Itazura na kiss тайванците само развалят хубавите идеи и опропастяват с широките си пръстчета качествени анимета още не мога да им простя за някои заглавия дето олепаха..най вече Peach girl:@ Корейците разполагат с доста повече бюджет за продукциите си ако те правят римейк на xxxHolic съм сигурен, че поне откъм ефекти ще е прилично друг е въпроса за пресъздаването на историята и героите.

 

zashikiwarashi.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...