Jump to content

Recommended Posts

Много забавно и освежаващо сериалче! Най-много ми хареса, когато момичето изваждаше по някакви странни муцки! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал.Доста се посмях. Голяма шматка беше главната ,а и отношенията с шефа й,много ме забавляваха. Ако искате да си починете от по тежки драмички,този сериал е правилният избор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Взела съм ги, но първо реших да оправя субтитрите на първи сезон (вече са подменени на сайта) и сега почвам втори сезон. Даже мисля да се качи в тракерите първо първи и веднага след него и втори сезон, че който не го е гледал, направо да си започне отначало.  :)

 

Както обещах, първи сезон вече е качен с бг субтитри:  :click:  :click: Съвсем скоро очаквайте и втори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна новина, любим сериал :panda-145:

Тази част е малко по-добра от втората, но и втората си заслучава да бъде изгледана. Радвам се, че тя най-сетне ще се сдобие с български букви. Много, много благодаря :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да дочакам кротко превода, дръпнах един вариант с лош руски. Развали ми цялото удоволствие, но поне се нагледах на двама от любимите си актьори. Невероятни роли спретнаха. Размечтах се да имам и аз такова малко дворче, като салфетка, с езерце с червени рибки и зеленина наоколо, задължителната бяла котка и звънче, това звънче направо ми влезе в сърцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да дочакам кротко превода, дръпнах един вариант с лош руски. Развали ми цялото удоволствие, но поне се нагледах на двама от любимите си актьори. Невероятни роли спретнаха. Размечтах се да имам и аз такова малко дворче, като салфетка, с езерце с червени рибки и зеленина наоколо, задължителната бяла котка и звънче, това звънче направо ми влезе в сърцето.

 

Хаа звънчето, дворчето :) гледай какво нещо могат да направят японците ...  малки детайли, а така те пленяват :). Самата къщурка в японски стил в центъра на мегаполиса Токио е като перла в короната :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно и забавно филмче, но постно, възпостно за герои-неученици. Фуджикито го харесах много в Последната пепеляшка и тук мнението ми се потвърди - играе естествено и убедително, неусетно го харесваш. Много леко и логично прави нещата, добре му се получава всичко. Аясе Харука май не съм я виждала, също и Като Казуки /сладури са/, но много преиграваха и/или се държаха неадекватно - хем ги сърби, хем ги боли, хем не знаят как да си поискат и може ли, по дяволите, толкова задръстено поведение бе, не е възможно в действителност да има такива хора. Сигурно такова е виждането на режисьора, но определено това ми вгорчи доброто впечатление от филма. Пък и тя беше от вресливите... А иначе ми хареса много атмосферата в офиса, колективният дух на приятелство и взаимопомощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал.Започнах го с мисълта,че няма да е кой знае какво и ще превъртам през повечето време,но за щастие бях много изненадана.Много ми хареса ,а тея двамата са толкова сладки и забавни  :es: дори ,когато си признаха,че се обичат пак си подмятаха забележки и.Единственото,което ме разочарова малко ,е че нямаше целувка и въпреки това краят ме разплака :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият пък като го гледах преди време,  беше ми скучен. Сега се навих да го повторя, само за да си припомня случващото се, за да изгледам и втори сезон. И странно дори за мен самата, този път взе, че ми хареса.

Обаче оня дето го харесваше Амемия, въобще не го харесах, един намръщен и някак си двамата не си паснаха.Виж Амемия и шефа бяха друго нещо, и те коренно различни, но някак си намериха път един към друг.

Още при първото ми гледане се чудих, какво толкова, че Хотару е жена-хлебарка, както и викаха, и ходи с анцуг, и пие бира. Че ако иска в тях и гола ще си ходи. Вярно, че беше разхвърляна и мързелива в тях си, щото в работата беше фурия, но това си е нейна работа и ето, че се намери човек, който я прие такава каквато е, колкото и странно да е това

 

Много ми хареса къщата и верандата на която все висяха, или се търкаляха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова позитивни коментари изчетох, че се надъхах и свалих и двата сезона заедно с игралния филм... тотално прецакване :lol2:

Изгледах всичко от гол инат и мазохизъм, но мъката беше голяма, дано страданието ме е облагородило ама надали. Няма да  разчепквам надълго и широко какво защо и колко не ми е харесало, само ще спомена главната госпоица. Отдавна не бях засичала толкова антипатично същество из азиатските тв творения. И не защото е мързелива мърла, с половин работеща мозъчна клетка, а защото не ми беше убедителна ама грам и за капак - зверски досадна. Не може да стъпи на малкия пръст на Нодамето (Juri Ueno), такава сладка шматка-мърла изигра, че с умиление се сещам за онзи образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е готино когато истините за живота, хората, хлебарките, костенурките, гъсениците, птичките и пчеличките и всякакви други твари, (дори светулките) ги разказват не типичните учители беловласи, а са се скрили и модернизирали като обикновени съвременни японци в лековата на вид романтична комедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...