Jump to content

Recommended Posts

pDnnS1Baxy9ewNfkdubQIBmaOBa.jpg

HOTARU NO HIKARI

 

Glow of Fireflies

*********************
Епизоди: 10
Език: японски
Субтитри: български, английски, руски
Жанр: романтична комедия
Година: 2007
Режисьор: Йошино Хироши

*********************

Участват:
Ayase Haruka - Amemiya Hotaru
Fujiki Naohito - Takano Seiichi
Kuninaka Ryoko - Saegusa Yuuka
Kato Kazuki - Teshima Makoto
Takeda Shinji - Jinguuji Kaname

 

*********************

 

Резюме: Хотару работи в известна компания за вътрешен дизайн. Работата й е страхотна, но съвсем не е така с личния й живот. Тя не се интересува от мъже и още по-точно тя не се интересува от нищо извън работата си. Предпочита да си мързелува, търкаляйки се по пода. Живее под наем в малка къща. Един ден, натоварен с вещите си, пристига синът на наемодателя й - Такано Сеичи. Той планира да остане да живее в къщата, тъй като се е разделил със съпругата си, но няма представа, че там има наемателка. Сблъсъкът е шокиращ и за двамата, но още по-шокиращо е, че Такано Сеичи се оказва шефът на Хотару. Двамата заживяват под един покрив, което ще доведе до редица комични ситуации, романтични и драматични моменти.

Коментар: Много свежо, неангажиращо и забавно. Смях се с глас на някои от изпълненията на Хотару. Леко мелодраматично става през последните две серии, но без да е прекалено и не дразни. Малко ми дойде в повече този път тази японска целомъдреност. Особено на края. Разбирам за училищните сериали, но тук героите са доста по-възрастни и чак изглежда безумно. Но, сериала си заслужава да седнете да гледате... а седнете ли ще го изгледате на един дъх. Грабва още от първи епизод! wink.gif


*********************


Сваляне:  :essub:

 

Линк Към Сезон 2 :click:

Сваляне с :subs: :click:  :click: 

 

Онлайн с български субтитри: :subs: :click:

 

С руски субтитри:   :click: и 750p


С английски субтитри:   :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала беше доста интересен и наистина го изгледах на един дъх! Главната героиня е голям шемет и ми бяха доста интересни взаимоотношенията й шефа и колегите й! Голям смях падна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса.

Въпреки,че си знаех как ще се развият нещата в края ,в началото много се дразнех на нейната нерешителност :lol: Казвах си "Давай бе ,момиче" :lol: Стана ми гадно за Teshima Makoto към осми епизод,но все пак с мениджъра бяха двойка от класа :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лек и забавен сериал :) На мен Амемия не ми изглеждаше толкова странно с опашката и скъсания анцунг е малко беше разхвърляна ама чак жена-хлебарка :lol: :lol: :lol: Радвам се че ще има 2 сезон защото за мен свърши малко постно така да се каже.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лек и забавен сериал! :) Имаше много забавни моменти. Струва си да отделите време и да го гледате ;)

Абсолютно вярно :D:D:D , но края беше както казва little_angel - много постен :P:P:P , никакъв край и без изява на чувства :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно :D:D:D , но края беше както казва little_angel - много постен :P:P:P , никакъв край и без изява на чувства :(

 

Това е така, защото ще има и втори сезон, който вече започна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко бях го започнал, но не иска да ми се свали, няма нещо сийд, а ми останаха още две серии!

Но свежо сериалче с много комедия :)

Особено тва с жената-костенурка, жената-това, жената-онова, зарди тези изрази съм се търкалял наляво и дясно в несвяст! :P:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски е забавно. Когато си казваха "Задник" и когато се търкаляше по пода беше адски смешно. Аясе още веднъж доказа, че е една страхотна актриса. Накрая историята ми остана някак незавършена, но сега разбирам защо. Ще има втори сезон. Очаквам го с нетърпение. Определено ще се гледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много смешно сериалче. Първите епизоди направо ме съсипаха от смях. Историйката също си я биваше. Само не ми хареса как игра Макамото нещо все му липсваше за да се получи сцената перфектна.

 

 

Тя: Целувка. Може да съм бременна.

 

Това направо ме съсипа.

 

 

Не е за изпускане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарована съм от сериала, супер-забавен, но и поучителен. Допадна ми, че има развити повече от два образа.

Определено го препоръчвам за задължително гледане. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оууу супер забавно сериалче.

Главната героиня беше голяма откачалка.

 

Много се смях когато шефа й я заключи в заседателната зала с Макото-кун :D И то цели три пъти :D И после как тя си го върна заключвайки него в банята :D Кефеше ме и когато се въргаляше на пода от радост :D Много интресен начин за изразяване на чувствата :D

През цялото време симпатизурах на Макото, но след като заживяха заедно се видя, че няма да излезе нищо. Добре се получи, че той й каза, че иска да се разделят, защото ми се струва, че мацката нямаше да се откаже. Само щеше да продължи да се самозалъгва, че нещата ще се оправят.

Можеше обаче края да е малко по-различен. Щях да се зарадвам примерно една целувка да имаше. Като се замисля и прегръдка щеше да свърши добра работа

 

Още не мога да се начудя наистина ли е толкова лошо да си жена и вкъщаш да си цъкаш по някакви по-удобни дрехи. Наистина ли хората в Япония го приемат за голяма работа ако жената е такава. На мен не ми се струва нещо ненормално, но пък като се има в предвид колко по-различно е мисленето на японците за тях може и да е нещо напълно неприемливо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ми беше изключително забавен. Единствено края нещо не ми хареса, много никакво ми свърши. И все пак го изгледах на един дъх.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса много сериала. Прочетох, че 2 сезон е почнал, нещо знае ли се за него?

Бе излъчен през 2010 г. Тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично сериалче :yes: . Да се просълзих от смях - неее ,

 

обаче къщата, верандата и звънчето ми бяха любими детайли в целия сериал.

Появяваха се като лайтмотив ( присъстваха непрекъснато по един загадъчен деликатен начин). Звънчето ме очарова, толкова просто, изчистено от детайли и въпреки това мило и съвършено. Винаги съм знаела, че оригиналните идеи се крият в простотата. :)

 

Намам търпение да излязат субтитрите за втория сезон. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично сериалче :yes: . Да се просълзих от смях - неее ,

 

обаче къщата, верандата и звънчето ми бяха любими детайли в целия сериал.

Появяваха се като лайтмотив ( присъстваха непрекъснато по един загадъчен деликатен начин). Звънчето ме очарова, толкова просто, изчистено от детайли и въпреки това мило и съвършено. Винаги съм знаела, че оригиналните идеи се крият в простотата. :)

 

Намам търпение да излязат субтитрите за втория сезон. :blush:

 

Да и на мен много ми харесва, остават ми две серийки до края и след това почвам 2 сезон :) А това със звънчето и на мен ми е любимо :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че има други почитатели на къщата на Шефа и Хотару.. Аз направо съм влюбена в нея и съм решила, че ще си строя такава. С градинка и звънче което също обичам безкрайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериалчето забвно,различно и интересно.Много се смях на кока на Ахомния :lol: и харесваше ми как се бореше в работата,за да помага на останалите,радвам се,

 

че накрая избра шефчето ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...