Jump to content

Recommended Posts

Преди да го започна бях решила да го намразя, с такава нагласа тръгнах към него, обаче не стана. Превърна се в един от любимите ми сериали. Въплъщение на всичко онова което харесвам в японското кино, има някаква много особена магия в него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен, не мога да го опиша по друг начин. Искам само, да уточня, че аз гледам само корейски филми и сериали, жалките ми опити с японски и тайвански продукции са единици, но този сериал ме грабна наистина. Определено "Pride" ми се нарежда на 1 място в скромната ми класация от Japan, следван от от "Koizora и "Rich man, poor women".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добър сериал, не очаквах, че спортен сериал може да ми хареса, може би затова го изгледах чак сега. Единственият малко дразнещ елемент (поне за мен) беше, че

приятелят й дори не беше й се обадил през тези две години, както и обяснението му за това-работата му била твърде тежка...

. Благодарности на keva, че го беше поставила в топ 5, наред с друг мой любим сериал-Koizora.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Благодарности на keva, че го беше поставила в топ 5, наред с друг мой любим сериал-Koizora.

Честно казано не знам, на кое от хилядите ми споменавания на Pride си налетяла, обаче съм сигурна, че съм имала предвид филма Коизора :28558: . Радвам се, че като си се вързала на глупостите ми ти е и било приятно. От няколко дни преустанових рекламата на Pride, защото съм започнала да рекламирам прясно преведеният сериал с Кимура Такуя-Good Luck. Че не е като  Pridе, не е . Нищо не е като него :) . Обаче и той много ми хареса, някоя добра душа го е качила освен в бг тракерите и във вибокса, та може да му се направи от там един бърз тест драйв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 годинки го гледах и сега докато си скролвах темичките се намерих на него...много симпатично сериалче, главната не ми хареса много, но път мъжът я компенсира с игра, а и визуално ми харесва де :28558:  Голям сладур е :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това беше първият японски сериал който гледах. Kimura Takuya ми направи страхотно впечатление, сериала си заслужава, препорчевам го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това за мен е вече първият японски сериал, който ме грабна и ми хареса... Мейби? :kissy:

Малко ми беше странен в началото, но свикнах. В сценария имаше и малко дупчици, но

пък тях къде ли ги няма? Химията между главните беше толкова поразително добра, че

на моменти се чувствах като воайор. :28558: А очите на главния... мали, никога до сега не бях

виждала толкова красиви, големи и изразителни. :wub:

Препоръчвам го горещо за тези като мен, които едва прохождат в японското кино. :up:

Маст би? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал! Много ми хареса историята, а актьорите се справиха супер! Между главните имаше много добра химия и много добре си пасваха пред екрана. Другото, което ми направи впечатление, че целувките си бяха нормални. Тоя сладур, като я награби и направо спирка няма. :) Много приятен и лек за гледане се оказа, без прекалени драми, крясъци или подобни неща, които съм свикнала да гледам в повечето сериали, това е голям плюс за мен. :):up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велик сериал с велика музика :wub: Гледах го за пръв път преди доста години, но гледайки го и сега чувството е все същото:yes: Ако някой го е пропуснал или се колебае, да поправи грешката ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам огромното желание да поправя грешката ,че не съм гледала сериала,но ......качеството в Vbox и покъртително,а в замунда няма сийд някакви идеи:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, anito 24 написа:

Пробвай отново в замунда, мисля, че има някакъв проблем сайта и на всички торенти пише, че нямат сийд.

Пуснала съм да се свалят ,но нищо не тръгва стои си на 0%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, seal_reinforce написа:

Няма и да се свали, нищо не сийдва в Замунда, има някакъв проблем. 

Да не правя опити тогава,благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, seal_reinforce написа:

Не го видях в Мастерса, освен да изчакаш някой и друг ден да се оправят нещата.

Потърсих го,не го срещнах ,ще почакам ,ако съм много нетърпелива ще го гледам онлайн ,благодаря за вниманието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай при руснаците , още един. При тях винаги има сийд и нашите субтитри стават за техните релийзи. Просто ти трябва регистрация, ако нямаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Tara написа:

Пробвай при руснаците , още един. При тях винаги има сийд и нашите субтитри стават за техните релийзи. Просто ти трябва регистрация, ако нямаш.

Много благодаря ,вече всичко е супер.:rolleyes: Гледането започва СЕГА :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...