Jump to content

BUCK-TICK


kcekce

Recommended Posts

Не давам пукната пара за филма, но и тази песен звучи толкова готино! Всички откъси досега са просто велики.



Усетих се, че не съм писала състава на The Mortal, ето:
 
Vo: Sakurai Atsushi 
G: Jake Cloudchair
G: Murata Yukio 村田有希生 (my way my love)
B: Miyo-Ken 三代堅 (ex. M - AGE)

Dr: Akiyama Takahiko 秋山タカヒコ(downy) 


А това е идващият брой на Ongaku to Hito. Виждам и друго познато име (: 
 

PCIkX1U.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

THE MORTAL - Spirit EP

 

Ще се побъркам, красиво. Знам, обичам да говоря в хиперболи, но току що изслушах албума със зяпнала уста и когато свърши можех да мисля само:
"Какво по дяволите. Бях чувала за синдрома на Стендал... е, сега май го изпитах първа ръка."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йей! Аз очаквах нещо къде по-мелодично, пък нашият направо е избухнал :28558: Ето и едно линкче за FLAC от мен.

 

Сакураи отново доказа, че и соло е истинско явление;) Еваларката:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mortal ще си има клип, пак такъв, от студиото, в лимитираното издание на албума. Все някога ще се завърти и из интернет. Толкова готина песен! kcekce, тук има линк, не мога да те оставя да не слушаш албума току-така ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И албум на 28-и септември! 

А Сасаяки си е велика. Ето и нещо от мен:



PS: Ей, сега се сетих! Пък един познат се хвана да прослушва албумите на Б-Т за диапазона на Сакураи и го изкара над четири октави, то таланът си е талант XD Макар че естествено не затова го обичаме толкова.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ни оставят незаситени, по принцип са си много работливи пчелички, но не очаквах да изкарат нещо толкова скоро. 
Ако имах прасенце- касичка, тя би се разтреперила от страх. Какво да се прави, имам им всичко свалено (под всякаква форма), но с физическо копие си е друго. За сингли не се засилвам, но предвид колко ми хареса минито на The Mortal, няма как да пропусна. 



Същия хъс, същата харизма, отново прекрасно изпълнение, и все пак толкова различно. Една от многото причини да ги обичам толкова.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен мортала не ме грабна особено въпреки, че е с мрачен готически саунд както по принцип си ме кефи, но пък щом ще идва нещо ново, че чак и албум си го чакам чинно и дано да ме изненадат приятно! :) Лошото е че чак септември..още една причина по време на нетърпимите жеги да чакам есента, а като чакалиш нещо времето тече бавно, бавно. Интересно ми е и каква ще е концепцията им с този New World..ма ще се види като излязат песните и преводите. Сега ще подгрея с един друг свят, че наскоро имаше пълнолуние ** ->

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От представителния откъс от предния албум, както се оказа, нищо не разбрах, така че този път ще се въздържа от коментар:)

 

Иначе наистина много бързо изкараха нов албум, чак се плаша да не са го претупали  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е ли електро рок по скоро...Аз се надявах да клони към готик поне въпреки, че не се знае де може да има и такива песни. Иска ми се да е така понеже за мен най добрите мигове на тази група са точно когато се обръщат към рока така както трябва да е и му прибавят по тъмни елементи. Говоря за времето около Tenshi no revolver иначе може да звучи странно, но ранните им албуми с пънк привкус са ми също от най любимите, но едва ли ще се върнат точно към първоначалният си стил.

Този откъс няма как да даде цялостно впечатление за песента, но ми се струва, че няма да е лоша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръм-н-бас някакъв са вкарали? И разни звучета като стрелба с лазери У космоса:) Иначе класически саунд за БТ, приятничко:)

 

Майка ми ще ходи в Киото другата седмица и се чудя какво да ѝ поръчам да ми вземе:) Албумът няма да е излязъл още за жалост... Нещо БТ-ско трябва да е обаче, други сувенири не приемам, ще ги отритвам бясно  :28558: Макар че бенто-кутия също ще ме зарадва...  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, какво поръча? На мен сингълът ми звучи много свежо, ако и да не ми е любов от първо слушане като Keijijou Ryuusei. Но това всъщност значи малко, нямам търпение за албума. Вече имаме и видео, и траклист:


 

01. cum uh sol nu -Furasuko no Besshu-
[lyrics + music - Imai Hisashi]
 
02. PINOA ICCHIO -Odoru Atomu-
[lyrics + music - Imai Hisashi]
 
03. DEVIL'S WINGS
[lyrics - Sakurai Atsushi / music - Imai Hisashi]
 
04. El Dorado
[lyrics - Sakurai Atsushi / music - Hoshino Hidehiko]
 
05. Bi NEO Universe
[lyrics - Sakurai Atsushi / music - Imai Hisashi]
 
06. BOY septem peccata mortalia
[lyrics - Sakurai Atsushi / music - Imai Hisashi]
 
07. Jukai
[lyrics - Sakurai Atsushi / music - Hoshino Hidehiko]
 
08. THE SEASIDE STORY
[lyrics + music - Imai Hisashi]
 
09. FUTURE SONG - Mirai ga Odoru- 
[lyrics - Imai Hisashi & Sakurai Atsushi / music - Imai Hisashi]
 
10. Manjusaka
[lyrics - Sakurai Atsushi / music - Hoshino Hidehiko]
 
11. Cuba Libre
[lyrics - Sakurai Atsushi / music - Imai Hisashi]
 
12. Ai no Souretsu
[lyrics - Sakurai Atsushi / music - Imai Hisashi]
 
13. New World -beginning-
[lyrics - Sakurai Atsushi / music - Imai Hisashi]

 

 

 
cum uh sol nu? PINOA ICCHIO??? Да, виждам, че ти е било забавно, Имаи  :slap: 
Не, наистина съм ентусиазирана.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...