Jump to content

Angela Yeung Wing (Анджела Йен Уин) Angela Baby


Recommended Posts

Лоша работа, Бейбито ще се развежда с мъжа си.

Имаше от доста време слухове за тях двамата и че

имат бая проблеми в брака, но всичко си оставаше в сферите

на догадките и непотвърдените слухове, досега.

Обявили са го в уейбо, остават си приятели, разделят се тихо и мирно.

Жалко, много ги харесвам и двамата, бяха хубава двойка.

Angela Baby divorce

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на нейна страна. Много е дърт за нея, да взема пример от кака си Мима и да не се занимава повече със старчоци :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бейбито е на светлинни години от  Мима. Пък и няма как младоци да и подаряват подаръци, като на Хуан, на които е свикнала и да и осигурят стандарта на живот, на който е свикнала. Така, че или запрята гащи и се спуква, като Мима от бачкане, или намира друг "старчок"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че прекрасно може да се справя и сама. Не е виснала на заплата и аванс на 15 и 30 число, няма кво да я мислим. Хвърля си детето на бившия като Мима и се мята в проекти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще се оправи Бейбото не я мисля, ама все пак е кофти, поредните с развод.

Имам чувство, че сякаш гонят норматив - лъскава сватба, дете и след някоя и друга година хоп развод.

И за двамата съм сигурна, че дълго време няма да останат сами, за него малко повече;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,ха, че кой говори за оцеляване. Иде реч за лукс. Пък и не съм забелязала, да я гони работохолизма на Мима, нито да има моженето на Мима, а пък хубостта до време. От милиард и половина, все ще изкарат и по-хубава и по-млада с подобно неможене или  можене. 

Най-важното- да е жива и здрава и щастлива! Мъже при милиард и половина население, също бол:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и Мима не беше цъфнала и вързала като се разделяха, предвид че бяха в общо студио. Дилраба рева, че осем месеца седяла без работа тогава. Да не говорим и че Мима май мина под венчилото, само щото беше бременна.

 

Ама пък ако на Бейбито финансовата част й е важна, вероятно си е уредила хубав сетълмент. Това го може, все пак никой няма да хвърли 30 милиона да вдига сватба с тебе или мене, а на нея й се получи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатични бяха двамата заедно, ама много , много не бях съгласна с брака им ( кой ли ме пита де :28558:) Но въпроса е - Бейбито без Сяомин , щеше ли да е това, което е сега :unsure:

Обаче много бързо спретнаха колаж с отбора на разведените :28558:

f2ebec9257a7fc17.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа(по повод колажа). Даже Партията-майка не може да се справи с проблема. Разбираемо. От време оно имали мъжете там по една камара жени и наложници и видиш ли комунизЪмът ще ги вкарва в пътя на моногамията. Е няма как да се случи. Традицията е по-силна  явно от ПМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе харесвах си ги аз заедно. Тук с малкия с Little Sponge /голям е сладур между другото/.

spacer.png

 

Още една интересна статия, защо и как се е стигнало дотук.

Не знаех, че свеки яката е натискала и толкова я е харесвала.

Сам си признава, че ако не е била майка му едва ли са щели да се оженят.

5 reasons we all knew Angelababy and Huang Xiaoming’s were headed for divorce

Ама и китайките не се спряха, една на друга не спират да си честитят развода му.

На какво се надяват? Да го вземат, баш него да го вържат!?, абсурд.

Струва ми, че втори път той нЕма да се излъже така лесно.

За нея очаквам да си намери поредния силен скорпион;) /има си слабост към тях/

и да си живее живота. Дано и кариерата се съживи повечко.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...