Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Suddenly It's Magic (2012)
Страна: Филипините, Тайланд
Също така известен като: Suddenly It's Magic
Българско заглавие: Магията на любовта
Година на излъчване: 31 Октомври 2012
Времетраене: 110 мин.
Жанр: Комедия, Романс
Режисьор: Rory B. Quintos
Субтитри: Английски, български
IMDB

Участват:
Mario Maurer as Marcus Hanson
Erich Gonzales as Josephine 'Joey' Hermosa
Baifern Pimchanok as Sririta Taylor
Joross Gamboa as Sam
Cacai Bautista as Marj
Guji Lorenzana as Marvin
John Lee as Mtri
Ces Quesada
Jestoni Alarcon
Joy Viado
Michael Shaowanasai
Dinkee Doo
Apasiri Chantrasmi
Nana Dakin
Dionne Monsanto

Резюме: Joey Hermosa (Erich Gonzales) и Marcus Hanson (Mario Maurer) имат две общи черти : Те живеят, за да се случват приказни романси – Joey чрез нейните изящни сватбени торти; и Marcus чрез множество романтични комедии, чийто звезда е. Но любовния им живот не е с приказен и щастлив край - тя е наскоро зарязана пред олтара, а той току-що открива, че неговата приятелка и партньорка във филмите е влюбена във друг мъж...

 


:click:
Сваляне с :subs:  :click:
 

 

:essub:

 

Струва ми се доста интересен... laugh.gif
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и с БГ титри :)

 

Филмът е типичното арлекинче. Доста сладникаво, та даже на моменти - прекалено. Най-интересното бе, че Марио нещо не успя да ме изкефи с играта си. В пародиите играеше по-добре, отколкото тук.

 

Като цяло леко и неангажиращо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко, неангажиращо и приятно. Идеално за отмора и усмихване на деня/вечерта. Марио ми беше робот в тая роля, защо така се получи не знам, но наистина нещо много му липсваше. Мацката (филипинката) голяма чаровница и красива, определено бих я гледала и в други филми.

 

Благодаря за субтитрите! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятен, неангажиращ и симпатичен филм. Не блесна с кой знае каква история, но предизвиква усмивка. Съгласна съм, че Марио е имал по-добри филми. Тук повече впечатление прави партньорката му. И той се справи добре, но някак ми се губеше.

Филма ми хареса. Разтоварващ е, а романтично настроените натури ще го харесат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно, неангажиращо, безследно забравящо се филмче, но създава лятно и отпускарско настроение. Тоз Марио, нещо по-автентичен ми беше като ученик, но тука - тц... Обаче партньорката му е много красиво момиче, тя беше перлата на филма. Наслаждавах се също и на красивата природа и вкусотийките... Филмът е много подходящ за релакс след някоя тежка драма. Благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това филмче съм го гледала отдавна. Свежо, сладко, романтично, а сюжетът въпреки типичен за този тип филмчета на мен ми допадна. :) Марио ми е един от любимите актьори и винаги се радвам, като го гледам на екран. :) Актрисата също е голяма сладурана и се справи доре с изграждането на героинята си. :) Определено разпуснах и успях да се откъсна от ежедневието с това филмче. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...