Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

Според последните новини новатата му драма

ще се излъчва през ноември по MBC

- заглавието е "Suspicious heroes" :)

 

дано да си права...

тази драма, известна още и като "Unseen Warfare", или "Strange Heroes", се появи в листата на SBS още в началото на годината

и трябваше да бъде излъчена през април...

нищо не стана...сега се появява при MBC и е обавена за ноември...

слухове за нея се появиха още през миналата година, когато бяха споровете на Джун Ги с Ментор...

аз лично бих се зарадвала много, ако тази драма се реализира и излъчи....

защото, ако съдя по това, което описват като сюжет / И Джун Ги, замесен в любовни отношения с.....мъж.../,

актьора ще трябва да се превъплъти в герой, който е меко казано, странен за това, което Джун Ги е играл до сега...:lol!:

аз от кога казвам, че искам да го видя в нещо по-зловещо....

 

за драмата се знае само...със сигурност, че ще бъде режисирана от Kwon Ki Young

 

друга новина ме интересува повече...възможността И Джун Ги да се появи в филм на Анди Лау...

за този филм се заговори още в края на миналата година....

проекта е готов, но дали са започнали снимките....

очаква се във филма да вземат участие много азиатски звезди...

но за него....като намеря повече информация... :lol!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Джун Ги със своя албум "JStyle" е хит в поп класациите в Южна Корея / и не само там /.

Той се е изстрелял на почетното първо място в момента!!!

След успешния тур в Китай, подготвя нов в Япония, в Кобе и Йокохама, за среща със 7000 свои фенове по покана на фен-клуба му - "Splendor",

Актьора продължава успешното турне из цяла Азия.

Тези гостувания в момента ангажират цялото му време, заради усилената подготовка на всеки един концерт.

 

[ChanMi's star news] Lee Joon-ki hitting number 1 in pop charts!

 

photo90824.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове




последното клипче показва Lee Hyo Ri, която разказва...как се държи Джун Ги когато е пийнал...
по-точно...преживяванията на тези, които трябва да го носят на гръб... :D:D:D

тофу за закуска, тофу за обед, тофу за вечеря...
звучи като божие наказание, но това е диетата, която Джун Ги спазва, когато трябва да свали килограми...
общо взето теглото му варира над 70-те килограма,
но според изискванията и модата в момента, по време на снимки за филм или фото сесия,
на актьора често му се налага да коригира килограмите си...
в деня, когато Джун Ги прочита, че тофуто освен, че е полезна хранителна добавка,
може да се използва и за отслабване...
той открива най-лесния режим за себе си...
тофуто замества всичко...
еднообразието на диетата не стряска Джун Ги, пословичен с ината си в работата...
всеки, който познава навиците му, а и уменията му в кухнята е изумен от начина, по който тормози стомаха си...
за снимките на Илджиме, за две седмици сваля 8 килограма...
за новият каталог на Джордано / сниман заедно с Чанг Донг Гон / за седмица и половина сваля 7 килограма...
близките му са притеснени от това, още повече, че Джун Ги е пристрастен и към цигарите...
това, което ги успокоява е факта, че Джун Ги продължава да спазва тренировъчната си програма от спортните си години...
в момента подготвяйки новата си роля, както и заради турнетата, актьора отново е на диета...
ето няколко снимки за сравнение....
6edc9f40ca29334a823482e.jpg3aa9244f566a6e72a6c16c5.jpgdownloadblog.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ирето....

нали не си забравила, какво каза ицанчо за "онзи, който играеше в Илджиме" - по-добър комплимент за Джун Ги не бях чувала...

 

ljk34.png

:kiss2::kiss2::kiss2:

 

Искам тази с розовия ханбок...

А за коментара на Ицанчо ще кажа две думи повече... мисля че тук е по подходящо от темата на феста...

На въпроса за актьорите, филмите и истерията на феновете в Кореа и как това се приема от нашите санародници...

Ицанчо разказа някой интересни неща и спомена за интересните забавни предаваня. Колко са интересни и как показват една друга страна на актьорите. Като пример даде представянето на Джун точно в едно такова предаване. Каза че много му е харесал като държание, защото въпреки всички провокации на водещие той се е държал на невероятно ниво и накрая на шоуто всички в студиото изразили огромно уважение към него...

Може да си представите как с Катето разцъфтяхме на думите на ицанчо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В подкрепа на това, което чух от светланчо и ицанчо...

едно от последните интервюта на И Джун Ги и впечатленията на репортера...

малко нескопосан превод, но на бързо...

 

"Има някои неща, които човек трябва да очаква, когато срещне кино звезда за първи път: умопомрачителен външен вид, невероятен начин на живот и може би известна показност.

 

Такова бе и моето очакване, като репортер, преди изключителното интервю с корейския актьор И Джун Ги в ранния следобед. Джун Ги, роден в пристанищния град Пусан, се бореше за всяка своя роля, преди да се катапултира към звездите с впечатляващото си изпълнение на хермафродитния клоун в хита от 2005 г. - филма "Кралят и Клоуна".

 

Днес И Джун Ги се класира сред водещите корейски звезди, способни да обърнат боксофис класациите в своя полза. С няколкото филма, които е направил е способен да привлече повече от 20 милиона души при всяка премиера, според последни данни.

 

Това поставя 27-годишният актьор наравно с някои от най-успешните корейски ветерани, като Song Kang Ho, Seol Kyeong Gi, Ahn Seong Gi.

 

Да, външният му вид определено допринася за това, макар че, много ще се съгласят с мен, в действителност Джун Ги не е това, което виждаме в „Кралят и Клоуна”.

Начина му на живот, антуража му от непрекъснато сновящи по американски модел обслужващи лица, създават една представа, но трябва да се вгледате в него, за да сте сигурни кой наистина седи насреща ви.

Затова е трудно да се каже, дали неговото поведение е типично за връстниците му.

 

"Аз просто имах късмет", заяви И Джун Ги със сериозно лице и нисък глас, като седна с отработена за снимка поза, в безупречно черен костюм, бяла риза и черна вратовръзка.

 

"След изпълнението ми в "Кралят и клоуна", изведнъж попаднах в челните редици на така наречените „ хубавци”, независимо, че не това бе намерението ми. Изведнъж хората, които проявяваха интерес към мен, започнаха да ме засипват с похвали и критики едновременно. Чух какво ли не. Всичко това бе поразително. Чувствах се като " плаващ във въздуха”.

 

В последно време мъжката красота, която се търси в киноиндустрията е нещо, което бе непознато преди. Мъжете, които са хубави като (или по-красиви от) жени, станаха популярни икони и мъжете, които се грижат за външният си вид са много търсени.

 

Въпреки че тенденцията все още остава силна, то това не гарантира на И Джун Ги успех и за напред. Неговите следващи филми "Fly, Daddy, Fly" (2006) и "Virgin Snow" (2007) са далече от това, което той е искал, а "18Май" (2007) му предлага добър избор, но все пак малка и второстепенна роля. Той обаче успя да остане в светлината на прожекторите с телевизионните драми "Моето момиче" (2005 г.) и "Времето на кучето и вълка" (2007 г.).

 

Поглеждайки назад, И Джун Ги описва ранните си дни на изгряваща звазда като белязани от самотата, тъгата и провала.

 

"Аз мисля, че стана малко бързо това с мен, с участието ми в "Кралят и Клоуна”. Не бях подготвен. После дойде период на загуби и големия страх от "Какво ще правя, когато престана да бъда звезда? Но аз със сигурност не искам да се връщам назад и всички усилия, които съм положил, за да стигна до тук, не могат да отидат напразно. Така че, нямах друг избор, освен да се взема в ръце и да направя всичко, за да се измъкна от тъмнината". Всичко това бе казано съвсем спокойно, без никаква емоция.

 

Много биха се съгласили, че И Джун Ги имаше успех в усилията си да се върне отново, след това пропадане, за което сам говори. Неговото изпълнение в драмата "Iljimae" миналата година му донесе нови отличия за 2008г.

 

Епичната драма, в която Джун Ги играе героичния крадец, който краде от династията Joseon и от корумпираните държавни служители, за да даде на бедните, се радва на рейтинг над 30%, а DVD-та му по продажби са били два пъти над тези на "Jumong", друга всепризната Драма епопея. "Iljimae" бе продадена в Япония и започна да се пуска по телевизията в Токио отскоро.

 

В Япония И Джун Ги се приема изненадващо добре. Въпреки неговата сравнително кратка кариера, той се ползва със заслужен авторитет и в Китай, Япония и цяла Азия. Според скорошно проучване И Джун Ги се класира четвърти като hallyu (Корейската вълна) актьор с най-голям потенциал.

 

/Hallyu - се отнася до увеличаване на интереса към корейската поп култура и в други азиатски страни/.

 

И Джун Ги е бил представител на Сеул в Hallyu фестивала миналата година.

 

В отговор на поканите от своите китайски и японски фенове, Джун Ги проведе грандиозни концерти в Шанхай и Хангжу в Китай. Той също така планира да представи подобни концерти и в Кобе, и Йокохама в Япония.

 

"Да бъдеш публична фигура не е лесно и не са много начините, за да се справиш със стреса. Загубих много хора в моя живот, които просто си отидоха. В този смисъл, аз просто искам да се забавлявам с моите фенове. Моите фенове означават много за мен.

Звучи тъжно, нали, но кой би искал да познае самотата".

 

Беше очевидно, че в този един час, който прекарах с И Джун Ги неговата сериозност и настойчивост, ми направиха впечатление, защото не са типични за такава млада знаменитост. Той също така имаше вид на човек с нескрита амбиция и смазваща упоритост, често приписвани качества на "Gyeongsangdo момчетата" / момчетата от Gyeongsang - провинциите в южната част на полуострова, от където е и И Джун Ги /.

Докато расте, Джун Ги е възпитаван в семейство, което познава бедността. Както сам признава, това е времето, което го е направило това, което е.

 

"Аз просто мразя да губя", казва И Джун Ги, със спокойния си и почти студен вид на бизнесмен. "Аз трябваше постоянно да се боря за много неща в живота си. Нищо не може да се приема за даденост. Мисля, че ако бях израснал в по-богато семейство, нямаше да съм постигнал това, което съм, но може би животът ми щеше да е по-спокоен. Много време загубих в търсенията си, докато сключа мир със самия себе си и със своя скромен произход”.

 

По време на интервюто И Джун Ги слушаше внимателно и отговаряше спокойно, вежливо, но твърдо на всички мои въпроси и подмятания.

 

С това си поведение той отново ме провокира да попитам за неговия характер и за изпълнението му в „Кралят и Клоуна”.

 

"Клоуните [в епохата на Joseon ] са придимно хора от по-ниска класа, но носещи в себе си копнежа за художествено творчество и личностна свобода. Чрез своите изпълнения те са могли да изследват тези свои желания, да ги изразят и в същото време да подарят радостта на хората", обясни И Джун Ги. В "Кралят и клоунът", завършва И Джун Ги своето обяснение, Gongil крещеше, че той ще се прероди в клоун в следващия си живот. За Джун Ги, отговорът вероятно ще бъде същия."

 

Ким Hyung-ЕУМ

Източник: joongangdaily.joins.c ...

 

още едно интервю, което можете да прочетете за Джун Ги, за съжаление на английски...ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

b2dd68166de13c273954be0.jpg

580d9e909a127a1b248b3bc.jpg

2a3d1625ba9f22a13fa9f7a.jpg

 

 

9125dffccef05fbcaebc805z.jpg

1d64e87f928ed989c0ebcff.gif

 

897765.jpg

675487.jpg

89765k.jpg

777777.jpg

 

 

и накрая една емотиконка за Ирето....e00191484713029ea7bf7t.gife00191484713029ea7bf7t.gife00191484713029ea7bf7t.gife00191484713029ea7bf7t.gife00191484713029ea7bf7t.gif

 

ами...аз търсех нещо с поличка, ама открих това...

 

69a560e5b99812a6149f495.jpg

de91bca6831b8573af68963.jpg

5a4c68d4906b868624f97fc.gif

c1d04637f262ac520f149e9.jpg

69380209815549279e4930c.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

2009.05.17 Lee Jun Ki Family Outing Part I :

http://www.megaupload.com/?d=12D31ACN

2009.05.31 Lee Jun Ki Family Outing Part II :

http://www.megaupload.com/?d=VRMHC3Z7

2008.08.06 Lee Jun Ki ~ Seo Tae Ji Comeback Special :

http://www.megaupload.com/?d=ZBNQE2NZ

2008.06.30 Iljimae Good Morning Special :

http://www.megaupload.com/?d=IPEYQY61

2008.05.22 Kim Jeung Eun's Chocolate ~ guest Lee Jun Ki :

http://www.megaupload.com/?d=46W0RPB0

2007 Time Between Dog and Wolf Behind the Scenes :

http://www.megaupload.com/?d=G0VV51I3

Episode I Fan Meeting (HQ):

http://www.megaupload.com/?d=JFUN841U

Lee Jun Ki - My Jun.rar (16.81 MB):

http://www.megaupload.com/?d=TC1JBB81

061028 KBS TIFF interview :

http://www.megaupload.com/?d=2BUVFL12

060110.Mnet.WIDE.LeeJunKi.Part1:

http://www.megaupload.com/?d=YEH6ZMGB

060117.Mnet.WIDE.LeeJunKi.Part2:

http://www.megaupload.com/?d=JI07741I

060124.Mnet.WIDE.LeeJunKi.Part3:

http://www.megaupload.com/?d=NQYRW6XV

060130 SBS Magic Show :

http://www.megaupload.com/?d=LQC0EE8F

060207 SBS Health And Beauty Tips:

http://www.megaupload.com/?d=XG17LW6X

 

 

Credit: Janeygirl & Jun Ki Global Family

~ всички без Episode I Fan Meeting са с вградени английски субтитри

коригирах и линка за JStyle Single ~ не беше пълен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъмм гледах го тоя батко в един филм само и ми хареса страшно много..Вече се чудя как не съм изгледала всички негови филми и сериали..Не стига че играе толкова добре и е толкова красив,ами и и танцува много добре..Не знам дали сте го дали като линк,но все пак

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

3408.jpg

за всички негови фенове...

leejunki050132.jpgleejunki050148.jpg

 

и да си пожелая нещо...за късмет... :hehe:

 

leeban3.jpg

leejunki050177.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината за драмата наистина е супер - още повече,

че сам е потвърдил в съобшение в cyworld - остава само да чакаме :D

Аз доколкото знам няма операция на очите, но е искал да си направи

на мен лично очите му ми харесват така както са си - уникални

...а на тази снимка не можах да устоя, въпреки че предпочитам да е с

черна коса и слава богу вече си е върнал цвета :)

dreaming1.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се официалното подтвърждение за новата драма с участието на И Джун Ги, която ще се появи през ноември по MBC.

Режисьор ще бъде - Kim Kyung Hee, а сценарист - Kwon Ki Young.

Освен Джун Ги като Jin Do Hyuk,

ще участват - Han Ji Min като Joo Jae In

и Uhm Ki Joon като Kang Hae Sung.

От първоначалните сюжетни линии, които се повиха още миналата година, почти нищо не е останало, доста неща са променени.

Та в общи линии сюжета ще бъде следния:

"Hero" е историята на млад корейски топ-репортер, който със своите репортажи се бори срещу престъпленията на властимащите в страната и социалните неуредици.

Jin Do Hyuk е умен и талантлив репортер, който се отегля от живота и изпада в дълбока депресия, след като жената, която обича умира. След време той се връща отново към живота, като се превръща в "модерен герой", който се бори срещу неуредиците в обществото със средства не съвсем етични. Joo Jae In е страстна жена със силно присъствие в журналистиката, чиято съдба се преплита с тази на Jin Do Hyuk.

Снимките все още не са стартирали, но ние ще чакаме с интерес.

 

19.08.2009 И Джун Ги е обявен за Културен посланник на Република Корея от Korea Tourism Organization за 2009г. Неговите концерти из част от Азия доказаха популярността му извън страната. По този начин И Джун Ги се явява един вид Културното лице на Корея пред света. На официална церемония на 5.08.2009г. И Джун Ги приема тази висока чест да представя страната си:

"I'm proud to have this opportunity to promote Korea".

 

Е сега е момента да спретнем нов семинар за Корея и културата и, и да го поканим официално...

 

Може и да се получи.

 

 

 

Хайде фенки, разчитам на вас

подготвени са няколко изненади за вас в нета / и не само там... /

забавлявайте се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...