Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

О Боже... как така го намерих чак сега този хубостник? Не стига, че е страшен актьор, пък и певец, а да не говорим колко е привлекателен! То Бог наливал, наливал, ама чак се е и олял! Страхотен е, наистина! Присъединявам се към безбройния му фен клуб без да ми мигне окото, жалко че ще прекарам дните си само в мечти... :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1013976_551695968203122_1682175727_n.jpg

373017_143012679071455_1203198740_q.jpg
Харесано · преди 56 минути 
 
 

Снимките, със съпътстващите ги нервност и напрежение започнаха. В момента пътувам след първата сесия. Притеснявам се, защото чух, че следващата седмица дъждът ще се премести в Бусан. Подгответе се добре ~ и ми изпращайте много енергия, за да се справя добре ^^ Файтинг!
превод: BGFamily


Тhe first shooting in which tension and nervousness co-exist has begun. I am on the move now after the first shooting. I am worried because I heard that the rain would continue to the Busan location shooting this week. Be prepared well~ and send me lots of energy so that I can do well ^^ fighting.
English translation by Elly@JGFamily (Thank you!)

긴장과 설렘이 공존하는 첫촬영이 시작되었습니다 ~ㄷㄷㄷ 첫촬영첫씬 정신없이 끝내고 이동중예요.이번주는 부산 로케까지 쭈욱~장마가 시작된다니 걱정이네요~대비잘하세요~ 잘해낼수있게 많은 에너지 보내주세요^^홧팅

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумче което Junki пусна на 10 декември:

 

 

My Dear  (онлайн)

 

 

 

Tracklist


01. Fever
02. My Dear
03. Fiery Eyes (New ver.)
04. 바보사랑 (New ver.)
05. 아낌없이 주는 나무 (New ver.)

 

tumblr_inline_mxax1viWCa1r7dab3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на този толкова прекрасен и слънчев човек.   :wub:  Дано продължава да ни радва все така със страхотни проекти и красивото си лице.

Файтинг Джун Ги :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се запиша и аз сред феновете на Джун Ги.
 
Ето снимка от сценария на новата му драма Joseon Shooter, в който ще видим Джун Ги и Нам Санг Ми отново .
 
m9w1he.jpg
 
Актьорът И Джун Ги, който потвърди участието си в историческата романтична екшън драма на KBS2 “The Joseon Gunman”, ще направи завръщането си на малък екран с ролята на Парк Юн Канг – последният човек от периода Чосон, който оставя меча, за да стане стрелец и герой на хората.
Чрез агенцията си И Джун Ги каза, че това, което го е пленило най-много в тази драма, за разлика от всички останали предложения, е ролята на стрелец, която не се показва много често в корейските драми, както и различни аспекти от историята, включително и историята на героя му Парк Юн Канг, който няма друг избор, освен да се научи как да стреля.
Снимките на “Joseon Gunman” ще започнат в средата на април, а излъчването – този юни.
 
cr: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Сладкишев има рожден ден днес! :icon_sunny:

Да е жив и здрав! И все така да ни радва от екрана :).

През лятото ще започнат снимките на нова драма "Scholar Who Walks the Night". Надявам се да се получи добре :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пожелавам си един разкошен сериал с тези двамата, доколкото разбрах вече са в една агенция, но е било късно за включване в проекта Лунни любовници..

00128180.jpg

 

:click:

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5.12.2016 г. at 4:08 PM, Aretka said:

пожелавам си един разкошен сериал с тези двамата, доколкото разбрах вече са в една агенция, но е било късно за включване в проекта Лунни любовници..

00128180.jpg

 

:click:

Сериал с тези сладури е вече факт! Започва на 26 Юли и ще се казва Criminal Minds - римейк на американската версия. Чакам го с нетърпение! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна гледам корейски филми, а още по-отдавна японски филми, обожавам аниме и манга, но сега ми се прииска да се регистрирам тук, за да споделя, че за пръв път имам любим актьор – Lee Joon Gi.

Досега съм имала любими филми, любими режисьори, любими персонажи, но любим актьор – не. Сега за пръв път толкова ми харесва актьор, и то независимо от това, че играе и в някои много наивни филми. В doramatv.ru  толкова много фенки има, че нарочно заобикалях филмите му. (След като гледах “Boys Over Flowers” и пробвах още няколко хитови сериала с хитови красиви момчета, толкова се ужасих, че и него го заобикалях отдалеч).

Открих го със сериала „Лунни любовници“ , който въпреки че имаше неща, които можеха да бъдат по-добре измислени и въпреки айдълите ми хареса. После гледах  „Крал и шут“, „Хотел „Венера“ и „Илджиме“, които много ми харесаха. След това изгледах всичките му други филми и сериали без „Моето момиче“ (който също ще гледам) и „Престъпни намерения“, който не знам дали ще издържа, въпреки че съм сигурна, че и там играе добре. Изгледах заради него дори и досадния филм „Лети, татенце, лети“, както и красиво заснетите, но според мен нелепи „Никога не казвай, сбогом“ и „Ученият, който се разхожда нощем“.

Иска ми се да го гледам в ролята на някой противоречив и очарователен антигерой (донякъде добих представа, какво би представлявало това като гледах персонажа му Уанг Со на фона на горящия манастир), някой байронов персонаж (добре написан, разбира се). Искам да го гледам и в ролята на рок звезда:) Бих го гледала и в някоя сладка роля, като тази в „Герой“, но малко по-малко наивно и черно-бяло да е всичко. Ще се радвам да играе в някой много стойностен филм. Той има добри филми, но според мен с тази игра която показва, заслужава по-добри роли.

Толкова много ми харесва този актьор, че искам да го нарисувам. Ако го направя, ще споделя резултата тук. Прилича на живо въплъщение на аниме герой, има уникална харизма и се превъплъщава невероятно във всеки един от образите, които играе, дори и в разни смотани филми, не може да остави човек равнодушен. Дано скоро направи нещо ново, че и „Престъпни намерения ще гледам“, а тази тематика не е за мен... Явно съм станала фен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста успешно премина азиатското турне ''Delight'' на Джун Ги и всъщност остана само финалният концерт на 28 април в Сеул...

2072965477-HZc7k46p-04009a52c148068fd7d2  D2f-IVK4-W0-AA-q-VQ.jpg

 

 

 

Seoul

Off Topic

 

 

 

 

 

Taipei

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

Hong Kong

Off Topic

 

 

 

 

Bangkok

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога го чакам това... Че в последно време се бе отдал на музикални турнета и все се питах, ами филми кога ще има. И ето желанието ми се изпълни, новината излезе днес.

Дори братовчед ми го прати първи, с думите "Виж си любимеца". Признавам, надявах се да е някоя романтична драма. Отдавна не е играл в такава, все в разни екшъни или историческо. Ами, останах си с надеждата.

Драмата ще се казва ‘Flower of Evil’, по tvN.

Това ще е драма за психопат, който променя своята идентичност, за да прикрие жестокото си минало и съпруга детектив по убийства, която се опитва да открие истината. Този трилър ще привлече крайностите на тази двойка, от хармоничния им семеен живот до местопрестъпленията.

И Джун Ги ще играе Baek Hee Sung, майстор на метали. Чрез своето студио за метални занаяти той прави достатъчно пари, за да осигури жена си и дъщеря си и да покаже отдадеността си като примерен съпруг и баща. Той е непретенциозен с домакинската работа и грижите за децата и е човек без алчност, доволен от това, което вече има. Той обаче няма емоции, включително щастие, тъга, уважение, възхищение, съчувствие, съпричастност, вина или внимание.

Moon Chae Won ще играе съпругата му, детектив по убийства на име Cha Ji Won. Въпреки че нейният дребен ръст и детски изражения на лицето могат да повдигнат въпроси дали тя може да се справи с агресивни престъпления, любопитната й личност й дава повече възторг, отколкото страх, когато е поставена в опасни ситуации. Вълнението, което получава от разрешаването на престъпления, й доставя високо удовлетворение от кариерата й.

 

Честно казано, покрай това резюме направо ми идва, че то героя на Джун Ги ще е психопата. Ама, да видим...

Off Topic

 

 


О, да не забравя. И женската в главната роля я одобрявам. Актрисата съм я гледала и друг път, добра е, много е красива, много я харесвам. Та да ги видим като мъж и жена...

/Или как ще му сложи белезниците, ако той е престъпника/ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...