Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

Тази с къдриците не бях я виждала

Ама и те му отиват

Ето една специално за Kiara_Yuichi

18022bbf8030502af4b41960d2c0aeeb123.jpg

...и още от същата фотосесия - много добре му стои и червеното

 

 

75008f93ce1242ed7d631a0c817d7c10122.jpg

 

a3a7be244de54e33d50742ac.jpg

 

 

Приятна вечер от мен

veuh9.gif

 

това гифче ме убива... толкова хубава усмивка има :inlove:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудни снимки, огромно удоволствие ми доставиха! Благодаря ви Кате, Farfallina, Estrela и magixq :flower:

Само да си помисля за някоя сладка физиономия, особено от новия му сериал ( а такива в HERO колкото щеш, ще си имам в запас... ) и усмивката грейва на лицето ми.

41.gif

 

supercute.gifcute2.gifcute6.gif48.gif43.gif50.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ви светъл и хубав ден момичета...почти толкова хубав, колкото момчето на снимката

 

leejunki050064.jpg

 

И не забравяйте, че днес излъчват поредния епизод на HERO

 

Във връзка с рейтинга на HERO и постоянното му сравняване с IRIS -

ето нещо, което открих в един руски форум за IRIS

 

"Что я могу сказать? Самая пафосная премьера года. 20 миллиардов вон, супер звездный состав, заграничные съемки, все, чтобы сделать хит. Я выдержала только 4 серии. Играют очень хорошо, но я уже видела столько боевиков. Идеальным корейским экшном для меня навсегда останется Время пса и волка."

 

Да го превеждам ли? сякаш аз съм го писала

 

"Какво мога да кажа? Най-претенциозната премиера на годината. 20 милиарда вона, супер звезден състав, снимки в чужбина, всичко, за да се направи хит. Аз издържах само 4 серии. Играят много добре, но аз виждам само екшън / бойни сцени /. Идеалният корейски екшън за мен завинаги си остава " Времето на кучето и вълка."

 

и аз се чудя, защо не ми върви превода на IRIS...ами просто ми липсва онова очарование на корейската драма...или ми липсва Джун Ги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви Кате и farfallina

Весел ден на всички и от мен

 

0909281.jpg

 

 

за съжаление днес съм на работа и ще трябва да го пропусна онлайн, но довечера

ще си наваксам

 

 

...и още малко снимки от Hero

 

 

af29113e7f1680c354e7231.jpg

 

434ab53434c41c3e90ef391.jpg

 

376c9d35ee9a4998d0a2d31.jpg

 

73f5d71043f68de9a7ef3f1.jpg

 

2e264bed9dfecdfe2f2e211.jpg

 

1b3831e8fc18da10b80e2d1-1.jpg

 

e0217b3713b7d5f2a3cc2b1.jpg

 

0d787fc31a7b7e1ae5dd3b1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате,

четох и тук, че са хвърлени много пари по IRIS, но не си оправдава рейтинга, както са очаквали KBS. Пред него води драмата, излъчвана по MBC Queen Seon -seok. Това е информация от ноември, но все пак. Вярно, че е през език /тъй като е превеждано от английски/, но поне ще мога да си превеждам спокойно пресни новини. За Yoy`re Beaiful и моя втори любимец Geun -seok само хубави неща, но този сериал вече свърши.. така че ще чакаме рейтинга на Hero само да се покачва.

Ето го сайта:

My link

My link2

 

Също и едно видео от Hero OST/дано да не се повтарям/

С малко сладки снимки..

0b199686bb4ad7b09f00361.jpg

 

307cf47f56bf052cc0d1553.jpg

334fee95fe73ce1d4e473a8.jpg

5631d0d4039293d23447416.jpg

7784d2e4cf4b3e517ec69e9.jpg

 

 

Кате, благодаря за превода!

Да му е честито! Това ми бяха втория и третия корейски сериали, които изгледах и заради които се запалих по това кино въобще. Невероятен Джун Ги и прекрасно изиграни роли.

 

89151361.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни новини

 

Lee Jun-ki Wins Martial Arts Actor Award [ 2009.12.10]

 

И Джун Ги ще получи награда за приноса си в насърчаването и популяризирането на корейските бойни изкуства, чрез работата си в киното и шоуиндустрията. Наградата ще му бъде връчена на 20.12.2009г. на специална церемония, организирана от КМАС / Korea Martial Arts Coalition / Корейската организация по бойни изкуства.

 

За особен принос се счита уччастието на Джун Ги в драмите "Илджиме" и "Времето на кучето и вълка", където популяризирането на бойните изкуства сред младите е било особено силно възприето.

 

За тази си награда Джун Ги казва - че приема приза с благодарност за оказаната чест, като винаги е носил с достойнство раните си от времето на снимките, особено на бойните сцени; за него това е знак на чест, тъй като е смятъл, че чрез работата си може да покаже не само красотата на физическото тяло и бойните действия, така и духовния смисъл на бойните изкуства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KKatrin написа:

 

Последни новини

 

Lee Jun-ki Wins Martial Arts Actor Award [ 2009.12.10]

 

И Джун Ги ще получи награда за приноса си в насърчаването и популяризирането на корейските бойни изкуства, чрез работата си в киното и шоуиндустрията. Наградата ще му бъде връчена на 20.12.2009г. на специална церемония, организирана от КМАС / Korea Martial Arts Coalition / Корейската организация по бойни изкуства.

 

За особен принос се счита уччастието на Джун Ги в драмите "Илджиме" и "Времето на кучето и вълка", където популяризирането на бойните изкуства сред младите е било особено силно възприето.

 

За тази си награда Джун Ги казва - че приема приза с благодарност за оказаната чест, като винаги е носил с достойнство раните си от времето на снимките, особено на бойните сцени; за него това е знак на чест, тъй като е смятъл, че чрез работата си може да покаже не само красотата на физическото тяло и бойните действия, така и духовния смисъл на бойните изкуства.

 

 

Хубавец ни е той. Много е талантлив и работлив. Възприел е отлично философията на бойните изкуства. Заслужава напълно наградата.

be11b2f11899b31e.jpg

38f5983d9ca1f0da.jpg

d02d47f2fc070cb9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, Kiara_Yuichi!

Имам малко временце, ето ти и малко с дълга коса. Толкова много снимки има и всеки път все по-очарователен и по-различен.

jundalga.jpg

jundalga1.jpg

jundalga3.jpg

jundalga5.jpg

jundalga2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

arigatou farfallina

Ето малко и от мен

tgyhghf.jpg

8.jpg

 

LeeJoonKi03.jpg

z135696063.jpg

Lee-Joon-Ki-16.jpg

80406-lee-jun-ki-003.jpg

e0c329bfaeb430_full-1.jpg

96560ea8db6260_full-1.jpg

 

 

ето и едно сладко гифче

 

9e8c4320e9d8c0_full.gif

 

Също и това клипче, което колкото и пъти да гледам няма да ми омръзне... Направо очите ми изкачат като го гледам

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате, много са хубави снимките, които си постнала. Хиляди благодарности!!! И още няколко спортни.. Нали си е спортист по природа, отива му. Успех на писмото. И се сетих за нещо. Пише ли някъде Джун \ги дали има домашно животно? Стана ми любопитно.

d97767d80775699659f8712.jpg

af05b84a850d60657fa468b.jpg

cb8af500fb5c99a09c06922.jpg

Лека нощ и целувки!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав ден и приятен уикенд и от мен

Като заговорихме за колекции

аз скоро си смених компютъра и установих,че моята е над 3 GB

ако искате мога и аз да я споделя :D:D:D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни колекции имате. Клипчетата много ми харесаха.

Тери, много е сладък с тези антени и това прасе.

Ето малко и от мен: 26c999bbf7925fb8.jpg

ab04f04b25a587ad.jpg

c6c918b6d3eeef5a.jpg и още:

 

b5be063a94266bd5.jpg

7444f9bf51321f25.gif

9cd9eb0e6a6c95c6.JPG

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Благодарности и от мен!!!

От мен един линк..:click:

Имах идея да поствам снимки с партньорките те от различните сериали, но ще е друг път.

Хубава вечер!!!

4ygtgea.jpg

0402330162660800030.jpg

 

08_spris_fall28.jpg

lee23049.jpg

08_spris_fall12.jpg

08_spris_fall11.jpg

1-033_bab9bbe7_wngusals105jpg.jpg

ban1.jpg

ban3.jpgban2.jpgban4.jpgban1.jpg

10291346756.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате,

специално за теб видео с рекламата, от където са твоите снимки. Между впрочем запърви път видях някой с яке Everlast в Лондон. В България тази марка не е известна, за жалост.

My link

Ето и още две интересни сесии. Като модел, както и като актьор Джун Ги е просто неотразим..

My link

My link

Лека нощ, момичета златни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Като заговорихме за колекции

аз скоро си смених компютъра и установих,че моята е над 3 GB :oops:

ако искате мога и аз да я споделя :)

magixq, как може изобщо да питаш!

Малко снимки

120.jpg

 

121.jpg

122.jpg

123.jpg

125.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. От много време се каня да пиша в тази тема, но все се отказвам, защото все ми се струва, че няма такъв подходящ момент или по-точно, нямам достатъчно думи, с които да изкажа това, което мисля, за Джун Ки. Едва ли и сега ще ми стигнат, защото нали знаете как думите омаловажават това, което е вътре в теб. Но ще се опитам все пак. Няма никога да забравя как в началото, докато не бях запозната с азиатското кино, все четях за Джун Ки, Джун Ки и се чудех каква е тази масова истерия по него. И така, понеже много мразя когато нещо е харесвано масово, доста време въобще не се интересувах от творчеството на този човек. И освен това прекалено сладникав ми изглеждаше по снимките. Но един ден реших все пак да му дам шанс на човека и си свалих Илджиме. Нямах абсолютно никакви очаквания. И изтеглих първа серия. Не мога да опиша влиянието, което ми оказа. Не толкова външния вид в него ме привлече, колкото самото му излъчване. Има нещо в него, което просто те дърпа и докато се усетиш, той вече ти е легнал на сърцето. Много специално момче, с много добри актьорски умения и признавам си, с най-пронизващите и интересни очи, които съм виждала някога. Не знам кой го прочете това нещо, но ако сте го прочели ще се радвам, защото обичам да споделям нещата, които мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YourValentine много добре се изказа, да знаеш в началото и аз бях отрицателно настроена към Lee Jun Ki, гледах че тази тема беше просто препълнена с new post, и че фенките му постоянно се увеличаваха. Да си празиная дори не си направих труда да прочета част от постовете или да погледна негова снимка, просто факта на толкова фенки някак си ме дразнеше. Аз също съм на метода колкото по малко харесвано е едно момче (мъж), толкова повече има за мен. Мразя е силна дума де, но не обича да харесвам мъжете по които всички са луднали. В мига обаче, в който си дръпнах My Girl по препоръки на една приятелка, амиии нямам думи да опиша, още в 1 епизод и още първите му действия във филма 0.о с тях той просто ме подлуди. Тогава още си казах "Това е моят фаворит", и наистина до самият край Lee Jun Ki си ми остана любимец, като изключим че мен на визия адски ме кефи независимо, че други хора са на мнение че е прекалено женствен и сладникав..., за мен пък е идеален и готин, да не казвам секси :D Но не това беше първото което мен ме грабна в него, най ми хареса играта му. Той просто е супер талантлив актьор и наистина му се отдава това което прави... Сега вече разбирам защо Lee Jun Ki има толкова фенки, защо темата му е така активна и голяма, защото e едно съвършено и красиво същество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...