Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

Здравейте, аз съм нов потребител. От септември до сега гледам само азиатски филми и сериали, най-вече корейски. Случйно гледах A Millionaire's First Love и вече не мога да спра. Моля да ме приемете като голям фен на И Джун Ги. За мен той е дете - чудо. Радвам се, че го има. Благодаря на него и на всички в този форум.

 

Здравейте! Някой може ли да ми пише нещо за тази песен. :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

копирам дословно това, което светланчо бе постнала за тази песен...

повярвай, тя е достоверен източник, предвид факта, че наскоро се върна от Корея...

 

"Искам само да внеса едно уточнение, без да се натрапвам, за песента,която Джун Ки изпълнява в телевизионното шоу. Песента е в стил бабешка чалга и той имитира великолепно извивките, как беше "вибрато" ли беше или "орнаментика", а също и танца му, леко маркиран, но много характерен за този вид изпълнители. Тази музика се лее по Rest stop-овете, отбивките за почивка по магистралите и бабичките откачат по нея. По телевизията дават концерти на такива изпълнители, толкова са захаросани, та чакат нагарчат. Изпълнителите също са по-възрастни, гелосани, лустросани, гримо-намацани, с лъскави дрехи и трогателни прически, а едни мацки по къси полички го раздават бек-танцьорки само с ръце. Публиката седи на столчета, пее, пляска, плаче и се радва. Изобщо корейска им работа, нема друг такъв народ по света.Веднъж купихме на дъщеря ни два диска с музика за да си танцува вкъщи, като си мислехме, че е нещо диско, обаче каква беше изненадата ни когато от уредбата се понесе това чудо, напикахме се от смях....

Така че,талантът на Джун Ки е грандиозен. Просто не мога да определя кой от двамата И Джун Ки или Со Джи Соп е по-талантлив, по-скоро мога да ги определя като слънцето и луната - единият кипи от живот и смехът напира да избухне от него, а другият - меланхоличен, загадъчен, направо ми късат нерва тия двамата..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не съм в настроение в момента (може би защото съм болна )

та както си подреждах снимкие открих няколко неща, които съм правила

преди време - определено ми подействаха ободряващо

 

haha1a.gif

 

 

perfection1.gifjkheart.gif

JS3.gifq18a1copy.jpg

 

love1a.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като и аз съм болна...всъщност, пооправям се...

Маги, ето нещо, с което искам да те ободря...

 

58468104.png

 

и да споделя една тайна...

винаги когато се чувствам зле и унила,

блеки успява да ме накара да се усмихна с подаръче като това...

 

ljk12532.jpg

 

имам уникална колекция в пощата си благодарение на нея... :hehe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз не съм болна, а имам работа в момента, но ви следя. С тези снимки ме зареждате с енергия. Моят антидепресант е Джун ги.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Включете ме и мен към феновете на И Джун Ги. Невероятен и уникален във всяко едно отношение - като актьор, изпълнител, танцьор и човек. Отношението му към феновете е рядко срещано, поне всичко, което съм гледала. И най-интересното е, че изглежда напълно естествен.

 

Ето и нещо от мен/сано да не се повтарям/!

Поздрави!!!

 

%5CBlog_Manage_Image%5Clee%20jun%20ki.s.gif

 

И едно видео: My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак!

Катрин, тази последната с Джеки Чан и аз мислех да я пействам, но ми беше много бавен нета и не можах да се справя.

Мисля, че е от това събитие, както и моята първа, където е със синята риза и очилата - събитието е на 04.10.2007г. в Хонг Конг.

My link

 

А тази мие любимата.. Изобщо фотосесията с часовниците.. My link

 

Невероятни сте всички!!!

Катрин, благодаря и за превода на "18 май". И на Ragnos също!!!

Снощи го изгледах и мога да споделя само, че е доста силна драма /щях да търся как се казва изпълнителя на главната роля/.

Благодаря пак и за линковете за Episode 2 Return of Mask. Изгледах и ми хареса най-много техно танца с децата и партньора му от Fly, Dady, Fly - Poppin' Hyun-joon. После се сетих, че ми е познат и от Over the rainbow.

teri, крипчето със снимките е връх в красиката! Страхотни снимки!!! Подбрани с много вкус!

 

Ами малко съм зле още с пействането, но ето пак нещо от мен..

 

 

 

leejoongi2_20080828_seoulbeats.jpg

 

97s70037.jpg

 

e0019148_01042697.jpg

 

10e38f7991fb50_full.jpg

Lee-jun-ki-lee-jun-ki-5808514-745-1024.jpg

 

 

 

Хубав и спорен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко понапълнял ми се вижда пак, ако е пресен материала

Но И Джун Ги си е И Джун Ги, всякак му отива. И винаги може да те разсмее

Попаднах на едни корейски линкове, има вътре снимките с черен панталон и черна риза, където е много слаб, други интересни неща, а също и фотосесия от миналата Коледа. Върхарска направо. Хубава и лека вечер!

 

My link

 

My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем пресен от вчера и днес :)

Благодаря за линковете farfallina ~ Приятна вечер и от мен

091112__2.gif091112__3.gif :lol!: 1.gif2-1.gif

 

и понеже не мога да се спра - любимата ми реклама

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сте всички тук, нямам думи...

За ентусиазма, опита, идеите и...изобщо всичко, което правите!

А къде по-точно да прочета за обявения месец на Джун Ги :) , нали съм вероятно най-новия му фен и участник в този форум...честно още не успявам всичко да изчета и изгледам... Такова невероятно количество информация поднасяте на новодошлите.

Благодаря още веднъж!

 

И за да не е съвсем без цвят поста ми и след милата покана на magixq, заповядайте

Lee-JunKi-13.png?et=cdQDscDy7l%2B3ZxCmzGxsrg&nmid=59608309

 

Lee-JunKi-17.jpg?et=GzRHkIbg3x%2C3QQXNUjp%2Bvw&nmid=59608309Lee-JunKi-18.jpg?et=btEpioVkegOb0kyIxd54Ng&nmid=59608309Lee-JunKi-15.jpg?et=kITJ%2CFUMkRwqjncGunt6JA&nmid=59608309Lee-JunKi-16.jpg?et=in%2BAzPKl8a4nVUmwmYLv0g&nmid=59608309

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в очакване на утрешния ден...

6b36c7feb5ed8aac5d23d6f58a0e85ca.gif

малко по-старички снимки...

 

658cb5eb2b45d0full.jpg

a0ac3f1d8c7550full.jpg

a25e9217da5e07e2b0f80d5.jpg

aa7bbb2edaa070full.jpg

ad7757421383e0full.jpg

c11d987cb3cc10full.jpg

 

и моята слабост...

 

43db31f6fb4600full.jpg

 

 

и едни интересни въпросчета във фейсбука...

 

 

Who is your favourite actor/actress?

1. Lee Jun Ki!!!

2. none of the above

3. Iljimae!!!!

4. yourself

5. Lee Joon Ki!!!

6. Lee Jun Ki!!

7. fann wong

8. christopher lee

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение да дойде утре...

excited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gif

А пък след тези снимки съвсем

...особено първата не ми омръзва никога - това е една от любимите ми снимки...

Благодаря ти Кате

А въпросчетата няма значение какви са - харесаха ми отговорите

... на тази усмивка как да й устоиш?

 

smile3.gif

 

Приятна вечер от мен

DREAMY1.gif

 

Успех НА Джун Ги и от мен!!! :spin:

Хубав ден на всички^-^

 

sprisgif.gif

 

Вижте само това

Джун Ги с оригами за късмет изпратени от феновете:

20091118082918235e7_083549_0.jpg

 

 

20091118082918235e7_083549_1.jpg

20091118082918235e7_083549_2.jpg

20091118082918235e7_083549_3.jpg

 

...ето какво казва по този повод

 

 

Overseas fans surprise Lee Junki with good-luck cranes

 

This is sweet (and yay for overseas fans, yet again): in anticipation of Hero’s broadcast premiere tomorrow, overseas fans have shown their support for lead actor Lee Junki in the form of 30,000 origami cranes.

 

The fan gifts arrived on November 17 at Hero’s Seoul filming location in a truckload containing fifteen boxes. Lee Junki had been taking a brief break from filming at the time of arrival, and hearing that they’d come from his overseas fans, he opened the boxes himself to confirm the sight.

 

Lee said, “I was so surprised and thankful. I want to hang them all up at home. The fans act without being bound to nationality and it seems like they have the ability to always surprise me. This time, I received a gift I couldn’t have even imagined receiving. Thinking of how long it must have taken them to fold all of this makes me even more moved.”

 

credit : dramabeans

 

 

...и едно интервю относно "Hero" :)

 

 

ljkherointvasiae2009nov17_1stamp.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...