Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

Ето и продължението от вчера :)

 

120328

 

Българските фенове са много настойчивиㅎㅎㅎ Никога не съм бил в България... ккк ... Но искам да я посетя като турист.

 

Превод: BGFamily

 

불가리아 팬분들 맨숀 적극적이시라능 ㅎㅎ 불가리아는 한번도 가보질못했는데 ㅋ 여행으로라도 꼭방문하게써 ~^^

 

Bulgarian fans are mentioning aggressively ㅎㅎㅎ I've never been to Bulgaria.. k.. I will visit there even for a trip.

 

(trans by Elly)

 

 

120328

 

ㅎㅎ Какво световно турне? ㅋㅋ Само пътешествие по света ~ㅎㅎМожете да го наречете турне, ако съм на нивото на Мадона или Майкъл Джексън. ㅎㅎ Искам да се видя с вас и затова си мечтая за околосветско пътуванеㅎㅎ

 

Превод: BGFamily

 

 

ㅎㅎ 월드투어는 무슨 ㅋㅋ 음 월드 트립~ㅎㅎ 마돈나나 마이클잭슨 정도는되어야 비로소 월드투어라고 붙이지요 ㅎㅎ 난 여러분들 직접 만나고싶은 마음때문에 월드 트립~ 이 꿈이랍니다. ㅎㅎ

 

ㅎㅎWhat world your? ㅋㅋonly world trip~ㅎㅎu can call it a world tour when u level with Madonna or Michael JacksonㅎㅎI wana meet u so I am dreaming a world trip

ㅎㅎ

 

(trans by Elly)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината е повече от страхотна и аз като част от хората, които

харесват този актьор, не мога да не се радвам и надявам

това наистина да се осъществи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм от по-новите фенчета, но смело се хвърлям в боя. В момента се опитвам да наваксам с темичката и поглъщам всичко като невидяла.

 

 

Благодаря, че попълнихте празните полета в историята, които не ми даваха мира. Във всичко което прочетох имаше една топлина, която просто струеше на талази.

 

 

Вчера гледах клипче от темата тук, където четеше писмо написано до феновете му. Не го разбрах много, защото английският не ми е силна страна, но емоцията която лъхаше от него към публиката и обратно беше неземна.

 

 

 

Българските фенове са много настойчивиㅎㅎㅎ Никога не съм бил в България... ккк ... Но искам да я посетя като турист.

 

Превод: BGFamily

 

О, да, ху-ху :)

 

 

Само като се сетя за фенщина и стотици крещящи гърли и ми настръхва гърба. Има голяма разлика между това да харесваш някого и да му се възхищаваш, да го цениш като човек и да го приемаш като парче месо, в чиито медиен лик, често изкривен, си се пристрастил до нездравословно ниво.

 

 

 

А като гледам съобщенията му, не спирам да се усмихвам като, че ли тази сутрин съм объркала витамините с нещо друго. Емоция на макс, с това мога да свържа Lee Jun Ki ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момче е невероятно.Направо ми спира дъха всеки път щом го гледам.Много приятен за гледане.Аз на тия години се чувствам като ученичка.Просто ми се приизка да споделя мнението си с вас защото около мен никой не ме разбира относно корейското кино и съответно артисти певци и т.н.а така искам да разговарям с някого на тази тема.Благодаря на всички че има с кого да си споделям. :) :) :)

Ох добре че има по запалени от мен ,че ми липсва толкова много информация за всички страхотни корейски артисти.Добре че ви открих хора.Благодаря на всички за информацията. :) :) :)

 

Той си е за обичане..;)

 

Поздрав към новите фенки.. в черно-бяло..

...

И аз като нов фен на Джун Ги Ви благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наближава времето на завръщането на Джун Ги на тв екраните и новия му сериал “Arang and the Magistrate”. Кастът се е събрал за първо четене на 12 май.

Както знаем, тв драмата стартира през юли.

Двамата главни са интересна находка за мен, имайки предвид и нишката на историята.

 

arang4.jpg

 

arang3.jpg

arang2.jpg

 

 

Малко преди това, талантливото Джун се е завърнало от почивката в Канада, доволно заснета за новия брой на Allure Korea. Първите официални снимки са..чудни,

но целият брой на списанието обръща изключително внимание към актьора, с истински "pictorial". За още снимки тук :).

6allure1.jpg

6allure2.jpg

6allure3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момче е невероятно.Направо ми спира дъха всеки път щом го гледам.Много приятен за гледане.Аз на тия години се чувствам като ученичка.Просто ми се приизка да споделя мнението си с вас защото около мен никой не ме разбира относно корейското кино и съответно артисти певци и т.н.а така искам да разговарям с някого на тази тема.Благодаря на всички че има с кого да си споделям. :) :) :)

Ох добре че има по запалени от мен ,че ми липсва толкова много информация за всички страхотни корейски артисти.Добре че ви открих хора.Благодаря на всички за информацията. :) :) :)

И аз като нов фен на Джун Ги Ви благодаря

Добре дошла, magikamegi!!

То ние всичките сме на този хал. Но поне се успокоих, като видях в Корея другите фенки на Джун и на Ко Су. Значи не сме само ние лудите по света :D

Надявам се, че знаеш за форума на И Джун Ги http://www.leejoongi.eu/forum/!!

Благодаря и на Блеки за споделената информация и фотоски, че ние я позабравихме тази тема! :thanks:

Вече тръпнем в очакване на новия сериал.

Едно ново интервю, в което Джун говори за старите си роли и за новия проект. И пак за феновете мисли, естествено! :wub:

Още едно видео от срещата в Шанхай с изпълненията на новите песни

 

Да постна и малко от моите любими снимки от последните му (благодарение на феновете, които са ги постнали). Всъщност първата е от страницата в туитър на ALLURE!!

Разхубавил се е, а с по-големичката коса си е старият И Джун Ги и още повече!! Вече виждам мъжа, а не младежа, какъвто ми се видя на живо;).

98623454.jpg

2012410145712a5r3min_T5_23656.jpg

 

HaruHana2012-002.jpg

HaruHana2012-004.jpg

AtWvOg8CEAEhz9pjpglarge.jpg

AllureUOH-18.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го гледам в Allure наистина е възмажал много и разликата е огромна от времето когато съм го гледала в "The time between dog and wolf". Mоже ли да споделите повече за новата му роля! Успех на И Джун Ги! :P И го чакаме в България!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента във фейса непрекъснато публикуват нови снимки от новия филм и така съм се зарибила,че чакам с нетърпение да го гледам.Пожелавам успех на преводачите,че за къде сме без тях :thanks::yes: Farfallina благодаря за топлото посрещане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички го бленуваме вече този 15-ти август, но да препоръчам на феновете на Джун да гледат непременно епизодите на JG Style по Mnet -

има ги качени от момичетата с английски субтитри :click:.

Да споделя и тук, че ми беше особено емоционално като гледах първите два епизода, защото имаше кадри от посрещането при уволнението и кадри от фен-срещата пак на 16-ти февруари.

Този Джун е наистина много мил - да мисли през цялото време за феновете, които студеват / а то си беше наистина така/ и да отиде в университетската зала да се готви за срещата директно с военната униформа.. :inlove:

 

Благодарности и от мен за снимките и новините, които се постват всеки ден във фейсбук и във форума!! :thanks:

48321142136451456960254.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно готино видео да видите как са протекли снимките за постерите на новата му драма: Arang and the Magistrate B)

Ах, и този красавец доста ми липсваше. Сега очаквам с нетърпение да го видя още по-възмъжал и пръскащ чаровност в този сериал.

 

 

Ех, все така прекрасен...

2012061814132551838_1.jpg

...и май още повече радващ се на живота.. хД

67922462.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Jun Ki / BG Family

 

Dear friends! For those of you who still don’t know about “the A&M Project” of the girls from JGFamily, we’re giving you the details:

This is very simple, but brilliant idea – as many LJG’s fans as it’s possible to put the A&M logo as avatars, cover photos, backgrounds in their twitter, weibo, cyworld, facebook and etc. on 15th of August. The idea is to show our support as a united family! Please, join the idea!

The beginning is at 12 pm (Korean time) which is 2 hours from now!

You can download all the photos from the link below!

 

 

Скъпи приятели! За онези, които още не знаят за проекта „A&M” на момичетата от JGFamily, ви даваме детайлите:

Това е една много проста, но брилянта идея – колкото се може повече фенове на Джун Ги да сложат като аватари, банери, фон логото на Аранг и магистратът в twitter, weibo, cyworld, facebook и др. на 15-ти август. Идеята е всички да покажем нашата подкрепа като едно единно семейство! Моля, включете се към проекта!

Началото е 12 ч. Вечерта (корейско време), което е след 2 часа!

Можете да свалите необходимите ви снимки от линка по долу!

 

My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Джун Ги за чувствата си по повод края на "Arang and the Magistrate"

 

Джун Ги неотдавна е изразил чувствата си по повод края на първата драма след излизането му от казармата.

На 18 Октомври Джун Ги сподели в Twitter: «Шестмесечното пътешествие приключва. Снимачния състав с който прекарах повечето време като мое семейство - колеги - актьори, режисьори всички ще ми липсват! Ще чувствам самота вътре в себе си».

Той също така изрази благодарност на феновете си и написа: «Аз искрено благодаря на зрителите и моите фенове,които останаха с нас до самия край, доказвайки своята любов и преданост. Аз бързо ще се възстановя и ще се завърна с нови проекти!»

източник: ©allkpop.com / MyDaily via Nate

И кадри на актьорите и снимачния екип от вечерта посветена на края на драмата:

008qt.jpg

 

009ku.jpg

010ojr.jpg

011fj.jpg

005njq.jpg

006jvk.jpg

007rf.jpg

001ebr.jpg

002lyw.jpg

003eja.jpg

004dwa.jpg

012ihf.jpg

 

013nms.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека издухаме прахта от темата с 4-я мини албум на Джун - "CBC" издаден днес.

2173780500.jpg

СВАЛЯНЕ

 

Албума включва следните парчета:

Lost Frame

Tonight

Case By Case

Closer

The Answer (intro)

 

“Lost Frame” е заглавната песен. По албума Джун Ги е работил заедно с Lee Shin Ho (от Seo Taiji) и Lee Sang Yeol (от Mad Soul Child)

 

Лично на мен като звучене ми допада страшно много. Браво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...