Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

Здравейте момичета, сега имам възможност да се отбия в любимата тема.

Радвам се, че продължавате да пишете в темата и пускате все нови и интересни неща свързани с Джун. Новата му песен е много яка.

Искам да му пожелая успех във всички начинания тази година.

teri, наистина не спираш да ме изумяваш, супер клипчета си пуснала. Благодаря ти.

Искам още да поздравя KKatrin за новата модерна визия на блога. Страхотна работа. Браво.

 

И накрая един клип с новата песен и епизоди от Хиро, с пожелание за весел ден на всички.

http://www.youtube.com/watch?v=wgAh8JQnXcc&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, момичета!!!

Страхотни клипчета и линкове!

Клипчето с целувките не бях го гледала..

estrela,

наистина липсваше напоследък !!!

 

И като стана въпрос за "My girl", а и както се убеждавам това е един от най-гледаните и любими сериали, саундтрака също е един от любимите, поздрав отново с клипчета с подбрани моменти с участието на Джун Ги..

Сетих се за едно мнение в темата на Time between dog and wolf в един италиански форум, че Джун плаче във всички драми.. Една колежка казва, че е ревльото на корейската драма. Наистина ролите му са доста тъжни, то няма и как да е..

Благодаря пак на rusoto6, избарах негови снимки от там и от мои също, за да ни е усмихнат празничния ден!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно това, което е написано в корейския сайт пускам превода на Ру / благодаря ти мила / без да променям нищо

"Кате, превеждам...

Ми начи пичът или мацката, не ми стана ясно, разправя, че както си търсел в Гугъл, попаднал на българския блог на Джун. Първоначално бил разглеждал някви негови румънски фенсайтове, и после кацнал и на българското. Смее се и вика: "Явно в Източна Европа много се кефят на Джун, щом са му посветили цял (там пишеше форум). Та там, в блога, коментира човекът, "има ъп ду дейт информация за живота на Джун." След това на мястото, където е пуснал втория линк вика, че чрез Google Translate разбира, че Eastern Spirit e форум, посветен на азиатската култура. Казва, че след щателно ровене установил, че в сайта ни имало ясно изразена агитка на Джун. Сетне казва, че във форума е видял филмите King and the clown, 18 May, Fly, Daddy, Iljime, и че за тях са направени от феновете на Джун субтитри на български език, че има излияния на почитателите му по повод филмите... Според прочетеното от сайта разбира, че за българската агитка във форума, Джун е най-популярният корейски актьор. Завършва с това, че по всичко личи, че славата му расте в чужбина все повече и повече."

както и да е, публикацията там е от jksi*, чийто ник ме отвежда към cyworld-а, но не успявам да отоворя профила

заради тези писания, само за един ден, посещенията в блога от Корея почти изравниха по брой тези от България, а пощата ми бе залята от писма със сходно съдържание, като това -

Hello, I am just a passer by from Korea. One of the Lee Joongi's fan communities i always check out mentioned your blog. So, here I am, admiring your good work. As a fan of Lee joongi, it is a great pleasure and honor for me to know that he is gaining a reputation around the globe. Great work on your blog. Keep it up please.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Кате! Чудесна новина! Сега може да се наложи ако не на корейски, поне на английски да пропишете в сайта за по-лесна комуникация.

Много се изкефих и на писмото, което си получила - тия фенове са невероятно любезни .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е последната част от три клипа с история, която е свързана.

първият е Grace :

вторият - Grace Part 2:

и третият е този, който си видяла - Secret

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помагам...колкото знам

Това е музикално видео към песен на Lee Soo Young, тази част се казва "Secret", но е като филм,

признавам си...и трудно се разбират

А сега най-интересното, за да разбереш историята трябва да изгледаш и другите части

 

Тези мисля, че са първите...Grace I и Grace II

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CaRoLiNe, заповядай клиповете на любимата ми корейска певица Lee Soo Young с английски субтитри

Grace I MV [ENG SUB]

Grace II MV [ENG SUB]

Secret MV [ENG SUB]

 

благодарение на danafr529

 

Тази новина заслужава отделен пост!

Днес в корейската преса се появи информация, че окончателно е потвърдено участието на И Джун Ги в драмата "Faith".

Актьорът И Джун Ги е избран за новата драма на SBS '신의'(神醫), в ролята на доктор, който върши чудеса. Природно надарен, героят му учи и израства при прочутият учител Gang Chan, докато бавно печели доверието и вярата на хората. Накрая се превръща в герой, носещ надежда и нов живот за хората.

Режисьорът Kim Jong Hak / "Легенда за четирите бога на Краля" / казва: "Тази драма ще бъде насочена не само към местния пазар, но ще бъде и Hallyu драма, представена по света, затова отличните актьорски умения и голямата популярност на И Джун Ги в Азия го направиха най-подходящият избор за главна мъжка роля."

Драмата ще бъде с огромен бюджет и ще се излъчва през втората половина на 2010 година.

 

С благодарност за информацията на феновете от Малайзия!

credit:

English translation by lovejunki99@www.leejunkimsiafamily.com

http://www.leejunkimsiafamily.com/index.php?showtopic=1454

source:

http://www.newsen.com/news_view.php?uid=201003120808441001

http://www.newsen.com/news_view.php?uid=201003120958281001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадите не спират!

И Джун Ги ще снима нов филм.

Днес корейската преса съобщава, че актьорът е избран заедно с актрисата Kim Tae Hee да участва във филма "Grand Prix/Lump of Sugar 2

source:

http://kr.news.yahoo.com/service/news/shellview.htm?articleid=20100315114739344h9&linkid=4&newssetid=1352

http://sportsworldi.segye.com/Articles/EntCulture/Article.asp?aid=20100314002512&subctg1=15&subctg2=00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за новината Teri

Наистина ще бъде доста зает, снимките започват през април, а премиерата на филма е планирана за септември.

В момента Джун Ги се занимава усилено с яздене , тъй като филма ще бъде за любовната история

между двамата главни герои, които са жокеи. Веднага след приключването на снимките се заема с драмата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате,

и на мен ми хареса поста, най-вече кючека и фенското въображение..

Относно новата драма - ами нали той сам си беше признал, че дяволското в него е повече от ангелското, ролята е хубава и съм сигурна, че този път ще развихри таланта си с пълна сила.

Чудно е, че картата на посещенията в блога е доста шарена. Аз освен че си сложих линкове за блога и сайта на стената, друго не можах да направя, май само една посетителка видях от Италия, след като им писах. Във втория сайт, който открих Джун си има темичка вече, а като изгледат и "Илджиме" след превода, интереса и фенската група ще се засили още повече.

 

http://crimsonhero.forumcommunity.net/?t=34686338

 

Хубава вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teri благодаря за клипчето

добре се справя

виж с българския ще му бъде трудно, но то момчето е упорито и се надявам скоро да го понаучи

както - поне така изглежда - на корейските му / и други / фенове ще им се наложи да понаучат нашия език

относно новината ти за сайта, в който са събрани всички сайтове, форуми, страници и линкове за Джун Ги - ТУК

до към 13-14 март там фигурираше само сайта ни за Джун - http://www.wix.com/LeeJunKi/bg

от два дни забелязвам промяна... явно това не им е било достатъчно

сега са включили и блога, нищо, че от сайта има директна връзка с блога

съвсем ясно се вижда надписа Bulgarian Fan Club

така че сега се киприм там с два линка

/ нека се похваля де /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадите продължават! Момчето е неуморно, за наша радост. Някой беше казал, не си спомням кой и да ме извинява, че ще използвам същия израз. И Джун Ги е като кутия с различни шоколадови бонбони. Отваряш и не знаеш какъв на вкус ще е следващият бонбон, но винаги е хубав!

 

Оказа се, че клипчето за изучаване на чужди езици не е случайно!

През април ще бъдат издадени английска, китайска и японска версии на учебни материали "Hello Korean" за изучаване на корейски език с негови аудио записи.

Подробности - като се появи нормален английски превод.

credit:dcjunki

source:

http://www.newsen.com/news_view.php?uid=201003190819441001

 

Ето какво казва И Джун Ги по този повод:

"Впечатлен съм от извънредните усилия, които полагат феновете в чужбина, за да могат да общуват с мен на корейски.

Въпреки нарастващият интерес от страна на чужденци, които желаят да изучават корейски език, липсват подходящи учебни материали за начинаещи. Затова реших да участвам в този проект. Надявам се, че моето малко усилие ще бъде от полза на тези, които искат да научат корейски език."

source:

http://www.allkpop.com/2010/03/learning-korean-with-lee-junki

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, пействайте за подобни ниги като мен, малко повече инфо...

Не навързвам кой с кого и какво...

Защо не я харесват Kim Tae Hee за партньорка на Джунги-то?! Моля, обяснете...

Може пък верно да не става, ама... дали е така?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с новият филм ""Grand Prix", в който двамата ще си партнират. Протестите идват от там, че мацето е играло само с доста по-възрастни от Джун мъже / като И Бьонг Хон и Чонг У Сонг например / самата тя е по-възрастна от Джун Ги с две години, нещо което той самият смята за предимство , но фенките са ядосани всъщност час от спора е свързан с евентуално неблагоприятно развитие на сюжета на филма, поради определено голямото влияние, което има Kim Tae Hee в корейския шоу бизнес; очакват се промени в линията на сценария, които да обслужат нейната роля там / аз лично не разбирам такива опасения /; споровете стигат дори до там да се оспори нейното качество като актриса, визирайки предимно успехите и като модел; да не говорим, че и на външен вид не я харесват

фенски му работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обръщението на Джун към феновете, все още няма английски превод, но това, което споделиха фенове от другите сайтове е следното:

писмото е отправено в по-голямата си част към феновете извън Корея... Джун ни се извинява , за всички трудности при опита ни да контактуваме с него; оценявайки факта, че чуждите фенове в последно време са се увеличили много, той се извинява, че няма възможност да организира срещи за всички тях; обещава да направи всичко възможно поне контактите с него да бъдат облекчени / до сега само фенове от Корея имаха възможност да пишат в cyworld-а, а за други - при доста трудности /; така че новият сайт на компанията ще бъде по-достъпен; също така ще направи всичко по силите си, за да бъде на ниво и да изпълни всички поети ангажименти към работата си и феновете; явно е добре осведомен за всички писания по форуми и сайтове, и в Корея и в чужбина, защото се стреми да обуздае фенската любов и ревност към всичко, което прави той / сякаш е възможно /, но оценявайки факта, че всичко, което е постигнал дължи и на безграничната подкрепа на своите фенове, той отново моли за подкрепа и се извинява, че не може да отговори на всички ни...

чакаме продължение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джун Ги ще представлява Корея на Shanghai Expo 2010

Днес беше съобщено, че И Джун Ги е новият представител на Корея за Expo 2010 в Щанхай.

Той е много популярен в Китай и е голяма звезда в Хонг Конг, Тайланд и Сингапур,

за това е разбираемо, че именно той е избран за представител на Корея.

източник: allkpop

...ето и малко снимки от събитието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте мина-сан !

 

От днес към Вас се присъединява още една почитателка на Lee Jun Ki .

Приятно ми е, казвам се Антоанета и съм от Пловдив. Започнах отскоро да чета този форум. Оказа се, че това е единственото кътче в българското интернет пространство, където може да се коментира и научават последни новини за всеобщия любимец Джун. Поздравявам Ви най-искрено и сърдечно за високия дух, неизчерпаемата енергия и професиналната работа - имам предвид специално http://leejunkibg.blogspot.com/ , с която представяте българските фенове пред света и дори пред самия Jun Ki!

Вие сте голямо вдъхновение! Сигурна съм, че благодарение и на Вас феновете на Jun Ki-sshi само ще се увеличават! Figthing !!!

 

цитирам Тонитка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще постна всичко, което е написано от нашата приятелка от Италия - А..J., и се надявам после тя сама да навакса с постовете си :D:D:D

 

Ciao Tania e un saluto a tutto il forum

Mi chiamo Sabina e sono di Verona (Italia), conosco Farfallina che scrive nel mio forum italiano.

Complimenti per il vostro forum, davvero bellissimo!

Volevo ricambiare la tua gentilezza Tania così mi sono iscritta per condividere con vuoi il mio amore per Junkino

 

Mi scuso, ma non parlo una sola parola della vostra lingua e conosco molto poco (quasi niente) l'inglese, eventualmente Tania puoi tradurre tu cosa ho scritto?

O se vuole lo può fare chi di voi capisce l'italiano, grazie mille ^^

 

Sono felice che anche qui amiate molto Lee Jun Ki, io lo amo da impazzire!

 

Non credo di poter lasciare nulla di speciale di lui, avete già moltissimo materiale!

 

 

Un saluto a tutte e complimenti per il vostro lavoro

 

Grazie per il benvenuto

 

Davvero bello il vostro forum, datemi il tempo di capire le sezioni, perchè quando mi loggo perdo la traduzione in italiano e quindi mi compare tutto nella vostra lingua che mi è incomprensibile. E' già molto che sono riuscita a fare l'iscrizione e mettere l'avatar

 

In Italia Junkino è molto famoso e apprezzato, ma sono poche le ragazze pazze per lui come me, ma ci sono io che faccio pubblicità "martellante"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла на първата престрашила се да пише във форума ни чужденка / което ме подсеща за идеята, която така и не се реализира, за чуждоезична секция тук /

 

Benvenuto Sabina

Нашата приятелка от Италия, от Верона е привлечена от форума ни и от възможността да споделя с нас "фенската си любов" към Джун Ги, който е и наш любимец; извинява се за това, че няма добри познания на нашия език и се надява чрез фарфалина / Тони / да има възможността да общуваме; получаваме похвали за визията на блога и форума, и за много добрата ни информираност; предполагам, че с нейно съдействие ще имаме възможността да организираме нещо заедно с италиянските ни приятели; това, което е интересно в случая е факта, че Сабина е преводач и тук вече бихме могли да помислим за друг вид сътрудничество; Тони не знам дали в Италия има фен-клуб на Джун Ги, но защо да не се опитаме да ги присъединим към нас достатъчно близки сме по темперамент, за да опитаме

и за да не е само текст, поствам първите снимки от снимачната площадка на "Grand Prix"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...