Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

Благодаря зa снимките и гифчетата farfallina и estrela

ето едно творение на феновете, което много ми хареса...

0d704980846e068f6d81197.gif

 

...и няколко снимки, които не бях виждала :D

 

съжалявам,ако се повтарят, но са толкова много, че се обърквам :lol!:

 

9b33233ce1c074cb808b137.jpg

 

3979c3df3b0bcb6594ee37b.jpg

 

39505785.jpg

 

12482099.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, teri, направи вечерта ми по-хубава, сред купа лекции, в който съм зарината, няма нищо по-прекрасно от усмивката на Джун Ги. Все му се чудя на това момче - уж една усмивка има, а всеки път се усмихва различно и по-хубаво... Ех...

Между другото, видях и кадри от клипчето с тази, как се казваше Хуори, някой да знае къде мога да си намеря цялото клипче, че го свалих от ютуб, ама е в лошо качество.... Моля ви хора, сесията едва започва, а вече съм пред нервен срив. Така е, който не е учил навреме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам защо,но последните седмици абсолютно всеки ден го сънувам....:Д смсл не,че се оплаквам..но предпочитам да си сънувам моята любов....

все тая...мисля,че все още не съм се разписвала в тази тема...ии май дойде времето... :Д

хаха макар,че то каквото и да кажа всичко ще са некви плоски приказки за това колко уникален актьор е...какъв страшен красавец е или колко убийсвено секси е... или пък ,че има много хубав глас...и мн харесвам песните му...

та мисълта ми е...че тези приказки нищо не значат...просто ще кажа,че му се възхищавам адски много и че си го обичкам адски много ...

Най-любимата ми драмичка с него си остава Time Between Dog And Wolf.....там беше с умопомрачителна визия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Insomnia,

не си сама! :D:D:D

И на мен ми е любим този филм и се каня пак да го гледам, но понеже много ми въздейства, взех да се чудя дали да повтарям. Съвсем ще си загубя съня и няма да мога да съсредоточа да работя :D:D:D

В Hero e обаче по-истински и страшно забавен, чак и прическата започна да ми харесва..

 

Хубав ден!!!

Кате, Маги и Тери,

благодарности и от мен! То и аз изтрих вчера два банера, които се повтаряха.

 

Поздравче..

Може и да повторя снимките..

gallery_junki20.jpg

gallery_junki01.jpg

gallery_junki14.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Добре дашла на CaRoLiNe. Живееш в моя роден град! Супер.:lol!:

Insomnia хубаво, че се реши да пишеш и тук. А твоя любим и аз го харесвам и песните на SS501 също.Time Between Dog And Wolf май на всички ни е любима драма.

Пускам едно клипче по-страшничко:

 

И снимчици (по точно колажчета) на бебето Джун Ги:

6ea9a091c79fda22.jpg

8480e5fd7c5b8d10.jpg

 

и една от My girl

caae23538055c24b.jpg

Приятен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

estrela,

много сладки снимки!!! :D:D:D

А аз най-накрая намерих един форум на италиански, нещо като нашия тук, защото и субтитри могат да се теглят. Преводите на филмите с Джун Ги са малко назад и затова сигурно няма формиран по-голям фен клуб. Иначе и там го харесват всички, които са изгледали или гледат трите сериала. Има нещо интересно тук за Катето. Две снимки от "Хотел Венус", под които пише, че Джун Ги си е партнирал там с единия от доверениците на Мао в "Кучето и вълка". Аз така и не мога да го различа - това "Жирафа" ли е, май на него го оприличавам?! Ето снимките:

hotelvenus14wg0.jpg

hotelvenus13hk2.jpg

 

После се среща с Nam Sang Mi e Kim Gab Soo (госпидин Jung) във филма She's On Duty. А в биографията му не виждам да е играл в този филм.

Ето и още от там..

 

timeofdogandwolfgi8.jpgtimeofdogandwolf2hm1.jpg01lf4x.jpgdn01jf1.jpgdn02hl2.jpgdn03mh9.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, страхотни сте! Страшно много благодаря за клипчетата и за многото информация, която поствате тук. Направо не ми е нужно да се ровя по чужди сайтове. farfallina, ще е много ли, ако попитам за този италиански форум? В интерес на истината съм учила италиански преди години, когато със съпругът ми смятахме да се местим в Латина, при свекърва ми и ми се прииска да хвърля едно око на форума хубаво е човек да си упражнява езика, за да не го забравя, както стана с руския ми от началното училище

 

Estrella, казваш, че живея в родния ти град, това означава, че ти вече не живееш тук, така ли?

KKatrin, ако искаш вярвай, ама изчетох всичките 12 страници на темата със сценариите и ми управихте деня. Не знам защо още не сте довършили сценариите, при толкова хубави идеи, сигурно нациуоналните телевизии щяха да са се избили за текстовете. Но не разбрах само този чужденеца, той вашите сценарии ли е видял или и той си е написал свой?

Не знам как да се изразя, но темата на Джун Ги е като шапка на фокусник - тъкмо си мисля, че няма какво ново да намеря за него и вие вадите бяло зайченце....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го.

http://dic.forumfree.it/

Аз тъкмо се мъчих да се регистрирам. Той и моя италиански беше на добро ниво преди 2 години и половина като се върнах от там, но от ден на ден ставам по-зле, като не го развивам. А и аз нямам много време да разгледам всичко. Всъщност този сайт ми попадна още преди два месеца, но така и не съм останала свободна и съм пропуснала най-важното.

http://www.drama-italiancafe.net/index_2.html

http://www.drama-italiancafe.net/stars_k/lee_junki.html

 

 

Има теми за трите сериала с Джун, Илджиме май още не е преведен целия, поне доколкото стигнах дотам.

Приятна вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има публикувана информация, че И Джун Ги, заедно с Lee Dong Gun са се явили на прослушване за "Военния Ансамбъл" на Южна Корея / ако така се нарича, разбира се /...

няма мърдане - тази година момчето влиза в казармата...за сега не се знае дали ще влезне в началото на годината...по-скоро всички негови ангажименти навеждат на мисълта, че това ще се случи есента...поне за сега няма уточнена дата...

но вече никой не крие или отрича, че 2010 Джун става войник...

/ тази информация излезна за сега само в корейските медии...очаквам една добра душа да я преведе на разбирам език... /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за италианските сайтове. Ако имате някакви въпроси, питайте, живея в Италия и мисля, че поразбирам езика

Ето един друг (пак италиански) от мен:

 

http://www.asianworld.it/cercasub.php

 

Отдавна не съм влизала, но е на принципа също на правене на субтитри, има и форум (торенти или линкове за сваляне не са ми попадали, а и не вярвам да сложат).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворих, Амрита, благодаря! И новините не са много, в DIC превеждат по-често и пускат и поне от там се осведомявам.

А във форума им наистина приятно. Днес четох коментари повече за My girl и за Time between dog and wolf малко. Ами за героя на Джун в My girl какво да кажа - същите усещания :D . То и аз голям рев му дръпнах и много ми допадна героя му. Наистина докосва..

estrela хубава снимчица е пуснала - когато бягаше в началото, нали беше в Италия, с италианка :D:D:D .

 

Относно казармата - ако не се лъжа е 2 години, така че чакането ще е голямо. :D

Но Катето ще каже, трябва питаме пак някой знаещ със сигурност.

Само да не го изпратят с тези бойни умения в онази страшна зона между Южна и Северна Корея, защото там е опасно наистина.

 

Лека нощ!!! С малко от моята колекция.

 

 

 

41797056.jpg

 

70567456.jpg

66409965.png

iljime.jpg

kei.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Kiara_Yuichi!

Ето още малко снимки

d31e4f16e8391f6521a4e954.jpgb77294733599eb5e06da85c0ada87e4f126.jpg

f3a0da88c824d7bba5c2724b.jpg

291023_hero_39.jpg

По информация в медиите, на 14 януари Джун Ги ще гледа заедно с около 300 свои фенове финалния 16-ти епизод на драмата HERO в Seoul KangNam COEX Megabox. Това става своебразна традиция, след като през 2008 година по същия начин отбелязва приключването на снимките на сериала Илджиме. В статията се казва още, че в ролята на репортера Jin Do Hyeok, Джун Ги разкрива изключителните си актьорски умения. Въпреки ниския рейтинг, драмата получава добри отзиви и коментари от зрителите. На 30 декември на наградите на МВС, актьорът получи наградата за популярност. На следващия ден чрез своя сайт, Джун Ги изрази признателността си към феновете с думите:"Благодаря на всички, че ми подарихте тази награда. Току що приключих снимките и се прибрах у дома. Остават още 4 епизода...Обещавам да дам най-доброто от себе си до края".

 

Мерси farfallina за линковете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в тон с атмосферата от темата на HERO се сетих за нещо, което четох в пресата преди месеци

http://leejunkibg.blogspot.com/2009/09/blog-post_6719.html

http://leejunkibg.blogspot.com/2009/09/blog-post.html

 

36bbf3cf576def3293457e6.jpg

7593831d5b8bb2ba86d6b66.jpg

5a854d1f4e971dc51ad5766.jpg

ee7f6342d760a1209213c66.jpg

20181982.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате,

пак благодаря за преводите и за всичко, което правиш!

Мисля си, че винаги ще има хора, които да различат истинските актьори и истинските хора въобще. И Джун Ги заради това има толкова фенове, защото влага душа и сърце във всичко, което прави. Сетих се и аз за нещо, което прочетох - че любимите му сезони са зимата и пролетта, най-много от всичко ненавижда клюките, любимите му стилове филми са екшън и романтичните, все още не е открил сродната си душа и преценява себе си като 60% дявол и 40% ангел..

 

Ами пак се извинявам, ако повтарям това видео, но на мен лично ми е едно от любимите..

 

http://www.youtube.com/watch?v=rDY_3pbkAl0&feature=player_embedded

 

И още няколко линка с ost -та от "Илджиме". Прекрасни просто. Съжалявам, но не се показват директно и затова.. Пак от феновете на Джун Ги.

 

Лека нощ и хубави сънища!!!

 

http://www.youtube.com/user/iljk0417#p/f/7/CLFt60uXCOc

 

http://www.youtube.com/user/iljk0417#p/f/8/GTGOvDpQfx4

 

http://www.youtube.com/user/iljk0417#p/f/9/mk4lF1hbHU8

 

http://www.youtube.com/user/iljk0417#p/f/6/gpwX7FhHLnQ

 

jun8v.jpg

jun5o.jpg

 

junxa.jpg

galleryjunki18.jpg

ju10.jpg

jun11.jpg

 

 

sinardin - картинките ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

farfallina, точно днес сутринта се сетих за тези негови отговори и си ги четох...и сега намирам същото в темата...странна работа :lol: :lol!:

Но покрай HERO много се разчувствах и Катето сега ни подсеща за още...

Да, сякаш целия му живот го е подготвял за тази роля! Много силна роля!!!

На предната страница Катя спомена за военната служба и ето, че се появи превод на английски.

Благодаря на farfallina за линка

Музикална Асоциация „Lee Jun Ki, Lee Dong Gun – Прослушване за Военна музикална драма”

2010010608252483852_1.jpg

Lee Jun Ki, Lee Dong Gun и останалите актьори, на които предстои отбиване на военна служба тази година, може да участват във военна музикална драма.

От телефонни разговори между екип на Корейската Музикална Асоциация и репортер от 6th morning, „Lee Jun Ki и Lee Dong Gun са участвали в прослушването за музикалната драма ‘Път на живота’, надявайки се да започнат работа веднага след започване на военната си служба ”.

Корейската Музикална Асоциация и Националната отбрана ще представят музикалната драма ‘Път на живота’, базирана на Битката при водохранилище Чаджинха (яп.Чосин) (1950 г.) и морско пристанище Хиннам. Сюжетът е за около 14 хиляди бежанци, заминаващи от пристанище Хиннам на товарен кораб и пристигащи на о-в ДжеДжу.

Екипът на Националната отбрана е обявил , че търси съдействие от тези, които все още не са служили и провежда разширен подбор на актьорския състав.

Jo In Sung и Jo Seung Woo, които в момента отбиват военната си служба също са участвали в прослушването. От екипа казват: „Националната отбрана ще проведе финалното прослушване и ще реши крайния актьорски състав чрез гласуване.”

През 2008 година музикалната драма на военна тема „Me”, поставена от армията като спомен за 60-та годишнина с участието на Yang Dong Geun, привлече широко обществено внимание.

Source: kr.news.yahoo.com

Credit: Korean to Chinese to English translation by www.leejunkimsiafamily.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

33160211.jpg

0483347211.jpg

83643224.jpg

47236257.jpg

baner1p.jpg

baner5k.jpg

Благодарности и от мен!!!

Много нови снимки и банерчета от виетнамските фенове, но засега само това от мен..

Хубав и усмихнат следобед!!!

 

14218778.gif

48654912.gif

69602759.gif

35021986.gif

68497130.gif

24567450.gif

 

Лека нощ!!!

 

От тук - кой каквото си хареса..

 

http://www.flickr.com/photos/stripes_and_squares/show/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...