Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

При тях вече е 17 април, значи мога да поздравя рожденика.

Доста корейски актьори са ми любими, но той си ми е най.

Дано по-често се снима в разни драми, даже ми се иска в някоя романтична да го видя, че скоро такава роля не е поемал.

И да се задоми най-накрая, че малки И Джун Ги-нчета да щъкат наоколо.

Нека да е щастлив, да е затрупан от работа и има страхотни роли, да създаде нови песни, да е заобиколен с готини фенове.

А той, той е ПРЕКРАСЕН...:wub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на един прекрасник! Да е много здрав, да се снима в качествени и интересни продукции. Огън момче, с невероятна харизма и талант. Да бъде много щастлив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, най-накрая. Роля. :es:

Lee Joon Gi и Kim Ji Eun ще участват заедно в новата драма на SBS “Again My Life”.

На 5 октомври Xportsnews съобщи, че актьорите ще  участват в драмата. По-късно същия ден и агенцията на Lee Joon Gi Namoo Actors, и лейбълът на Kim Ji Eun HB Entertainment потвърдиха това.

“Again My Life” изобразява историята на млад прокурор, който получава втори шанс да получи справедливост, след като не успява да свали властен човек. Първоначално това е роман на Lee Hae Nal и също е издаден като уеб карикатура. Като режисьор ще работи Han Chul Soo, който е работил по  “My Little Baby” и “Graceful Family”.

Lee Joon Gi ще изиграе главната мъжка роля Kim Hee Woo. Той има най-лошите оценки в гимназията и са му необходими три опита да влезе в юридическия факултет. След като се записва в армията, той живее като спортист по бойни изкуства и полага изпита за адвокат. Той е несправедливо убит, докато разследва корумпирания политик Jo Tae Seop , но неочаквано получава нов шанс за живот.

Kim Ji Eun ще играе ролята на Kim Hee Ah, най-малката дъщеря на изпълнителния директор на Cheonha Group, която също е гений. Тя на практика е перфектна и има спокойна личност и ще се заинтересува от Kim Hee Woo.

Премиерата на “Again My Life” е насрочена за април 2022 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес става на 40 /хайде 41 по тяхному/, а в същото време в момента играе ролята на 20-годишен младеж в "Again My Life”.

Наистина го може. Честит му рожден ден, жив и здрав да е. Очарователен, уникален, просто има прекрасна усмивка. :P

278679509-508674250633245-45966770883017

 

Това определено е неговия месец, започна излъчването на новата му драма, която върви добре, днес рожден ден, оказа се на страниците и на априлския брой на списание W Korea с една уникално страхотна фотосесия. Може да видите снимковия материал ето туктук пък в самия сайт на списанието. Част от снимките и самото интервю с него /което поне на мен автоматично ми го преведе на български/ може да погледнете отново в самия сайт на списанието тук.

Пожелавам ви да го обичате, защото е просто невероятен... :wub:

0818ce773e2784e9f6bd97e569cbf2ce.jpg style-6239369f392c8-539x700.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така...

Изглежда Джун Ги е дал положителен тест за COVID-19 и е започнал самокарантина. Заснемането на драмата Again My Life е временно отменено, но се казва, че графикът на излъчване няма да бъде засегнат.

Изт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит юбилей с малко закъснение и от мен,

на този изключително харизматичен и талантлив мъж.

Да е жив и здрав и да не спира да ни радва с ролите си.

В личен план да е щастлив и обичан и да има човек до себе си,

който да може да го оцени и обича, не звездата, а човека Джун Ги.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...