Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

Здравейте, аз съм съвсем нова в сайта и адски много харесвам Jun Ki. Дано да приемате нови членове във фен клуба :rolleyes: . Присъединявам се към тревогите и недоволството от влизането му в казарма, аз самата много се натъжих. Но пък от друга страна нали уж сам той си казва, че това е нещо, през което всеки мъж трябва да премине...Въпреки всичко си имам своите надежди, че по някаква причина няма да я изкара цялата, защото две години са мноооого дълго време :unsure:

Ето и от мен няколко снимки - надявам се да не се повтарят.

1180mk1mx.jpgshanghaihotel26wv.jpg

 

shanghaihotel15hs.jpgshanghaihotel33fq.jpg

 

shanghaihotel45kj.jpgshanghaidrink41br.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм съвсем нова в сайта и адски много харесвам Jun Ki. Дано да приемате нови членове във фен клуба :rolleyes: . Присъединявам се към тревогите и недоволството от влизането му в казарма, аз самата много се натъжих. Но пък от друга страна нали уж сам той си казва, че това е нещо, през което всеки мъж трябва да премине...Въпреки всичко си имам своите надежди, че по някаква причина няма да я изкара цялата, защото две години са мноооого дълго време :unsure:

Ето и от мен няколко снимки - надявам се да не се повтарят.

Здрастиии, dostoevski! И добре дошла!

Благодарности за снимките! Много са хубави, защото са естествени. Няма нищо, дори и да са поствани..

Тук съм вече, момичета!

Заредена с положителни емоции.

Клипчето на teri не мога сега да гледам, но новите са нистина страхотни!

Хубав ден и целувки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро и усмихнато утро на всички. Тъй като за момента Джун Ки е в казарма и едва ли ще има много новости около него, то поне мога да споделя още няколко снимки ако не друго.

2w7psfb.jpghv2d93.jpg

 

2vwuv61.jpg

16bzdk5.jpg2vabdw2.jpg1268kg3.jpg

149yt8w.jpg2ic85lz.jpg2w1vdx5.jpg

18kx1f.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже! Какви хакерки сте+ Откъде ги набарвате тия снимки! Има ли поне някаква тайна тоя човек! Всичко на показ?!

Пък за новините- доколкото разбирам английски, четох в новини на Хан синема преи дни,че праз юли войничето ще участва в концерт в в прослава на ЮК армия в Сеул , като част от някакви летни културни събитя на открта сцена. Пък и до мемента доста добре го продават с какви ли не теми и новинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен поздравления и благодарности за многото материали и новини в блага, момичета!!!

Що се отнася до концерта, това си е съвсем нормално. Преди няколко месеца и колегата му от My Girl и още други знаменитости участваха в подобен. Дано да се размине само това!!!

Още малко снимки от колекцията в началото на втората тема. За подобряване на настроението..

Лека!

 

img161185110.jpg

 

 

img16118516.jpgimg16118514.jpg

img16118515.jpgimg16118518.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, не може така :D , пък и момчето е в казарма, нормално е да ти изглежда уморен и позаслабнал. Ето един опит ( май не много сполучлив, но все пак :blink: )

20100611_leejunki_1-460x345.jpg20100611_leejunki_1-460x345.jpg

С малко коса и си е същия :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна снимка, dostoevski! :yes:

Много ми хареса, точно с такава косичка :rolleyes:

 

Нормално е да изглежда изморен и изтощен след тежко 5-седмично обучение, но ми се струва много щастлив. Отново показа, че е най-добрия с тази награда измежду 900 новобранци. Браво!

Казармата не е 5-звезден хотел със спа-център.:D Особено в Корея при тази сложна обстановка в момента.

15-3.jpg

credit: dcjunki

 

Още снимки от днес

Видеоклип от тренировъчния лагер, вече с превод на английски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Teri и много благодаря за клипа - така се бях затъжила за нашето момче :rolleyes:

 

Мен ако питате и с коса и без - всякак е голям сладур :P , ама ние овните сме си така по принцип. Още повече, че с него сме родени в един и същи ден :rolleyes: . А аз да попитам в тяхната казарма по принцип ли така ги рисуват или само за случая :blink:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прави впечетление, че другите от ротата са намацани небрежно... ама Джун Ки не е кой да е ... може и сам да се е наравил толкова старателно, но няма да се учудя и да е имало и про стилист, все пак снимките са за списанието на армията ;)

 

П.С аз пък го харесвам заради актьорксия му талант и не знам за кви сладкости говорите толкоз.... ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че правите такива монтажи! С тая чорлава коса която сте му добавили, ми прилича на някой от партизанския отряд на Че Гевара! Я оставете момчето веднъж да изглежда естествено и без грим! Аз например също го намирам с много измъчен вид, ама бих подчертала чертите на лицето му, а не да му добавям коси. Свърши се с тях за две години! С тези тийн прически все повече ще прилича на някой хипар в "30 -те".

И аз съм му голяма фенка, защото просто така се случи и явно харасвам миловидни мъже , които владеят бойни изкуства.

 

Но ни най-малко не съм съгласна , че Джунки е голям актьор и от висок ранг! като изключим клоунката му роля, пък и дори с нея, и ако сте обективни и честни ще видите, че всички пъртньори във филмите и сериалите с него са къде-къде по-добри актьори от този наш общ любимец! Нищо не ме пречи обаче да се опитва и най ще се радвам, ако успее в това свое упорство! Затова пък е страхотен шоумен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам, че съм гледала малко неща с него, но каквото съм гледала винаги е бил различен и всеки път е прибавял нещо в актьорската си игра,за мен това малко актьори успяват да го постигнат, пък най-малкото да ме грабнат с различна игра. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че правите такива монтажи! С тая чорлава коса която сте му добавили, ми прилича на някой от партизанския отряд на Че Гевара! Я оставете момчето веднъж да изглежда естествено и без грим! Аз например също го намирам с много измъчен вид, ама бих подчертала чертите на лицето му, а не да му добавям коси. Свърши се с тях за две години! С тези тийн прически все повече ще прилича на някой хипар в "30 -те"

 

Здравей Golev, първо да се извиня, понеже не желая това да се превръща в спор, но не мога да не изразя мнение. Що се отнася до мен, дали харесваш Jun Ki или не, си е въпрос на лична преценка. В крайна сметка всеки има право на мнение. Но не съм много съгласна да казваш какво да правим ( в частност аз) или не и то с такъв тон. Идеята на този колаж беше шега, в отговор на sension_jmy. Но и това няма значение, просто съм решила и съм го направила. А по повод какво би направила ти, т.е. да подчертаеш чертите на лицето му - ами направи го - ще се радвам :) .

 

Това е един от много малкото форуми, в които съм се регистрирала, именно защото видях, че тук се държи на добрия тон и това да уважаваш чуждото мнение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, поздрав с едно видео от любима драма..

 

http://www.youtube.com/watch?v=_EO-3oPG_9o

 

City of Time - Mario/Young Ji..

 

Благодарности за новините в блога! Много ми харесва новата визия!

Ще чакаме петъчния концерт!!!

golev,

хубаво е да изразяваш личното си мнение, но представи си.. в тази тема всички са на противното мнение. Аз не мисля, че ако И Джун Ги беше само едно красиво лице и "шоумен", както се изразяваш, щеше да има толкова много фенове по цял свят, включително и в съседна Турция (нарочно започнах точно от там, предполагам се сещаш защо?!). Да не говорим за Русия, Испания, Италия и т.н. Ако не беше талантлив, никой нямаше да се юрне да превежда филмите и сериалите с негово участие, нито да следи изявите му с такъв голям интерес и всяка негова крачка, дори сега, когато е в казармата..

И тъй като с помощта на т.нар. чудо "гугъл преводач" чужди фенове следят както блога, така и темата, ще те помоля да се поуспокоиш малко, за да не се излагаме и да правим лошо впечатление..

От мен две снимки с награди за "клоунската" му роля.. Все пак има си точните хора и на точното място, които да преценят кой кой е..

Не само е талантлив и красив, ами и един от най-стилно облечените актьори, още от по-ранните му изяви на червения килим..

 

Хубав и усмихнат следобед!!!;)

 

 

20061215212025.jpg

20061120011558931shehyj.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ти каква стана тя! Май хвърлих камък в езерото на въздишките! Уж форум, пък ...въздишки - може, шегички, даже за сметка на Джунки - може , а обратно мнение - не може?!

:unsure:

Моля за извинение тези които неволно съм подразнила със начина си на изразяване!

Ще се кротна тагаво и безмълвно ще си следя какво споделяте.

Но не и преди да си си стоя на моето! Г-н И Джун Ги е по-успешен шоумен, добре, кажето го артист в широк смисъл, отколкото актьор. Да речем - до момента! Защото все още най го докарва да изразява страдание и гняв. И едно нетипично за него смирение в "Краля и клоуна", за което споделя, че се еборил със себи си една година! Не броя изявите като комик! Посочете кой от всички тук звезди не би могъл да са справи с тези задачи не по-малко убедително? Пък наградите им долу горе са еднакви на много от тях.

Но що се отнася до всички арт и шоу изяви извън актьорството - трудно другите могат да го стигнат! Най-вече е умен и се учи бързо, което е признак на висока интелигентност.

А пък за стила .....не се срещат често мъже на които толкова добре им стои костюм. Най - вече във "Времето между кучето и вълка"- пак според мен.

Независимо дали се харесва или не - и с това мнение пак съм си всеотдайна фенка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета,

сигурна съм се, че за Джун Ги просто две мнения няма -той е страхотен от всякъде,

и стайлингът му е супер, и талантът му е безспорен и възходящото му развитие в творческия път - също, дори пее доста добре.

Заради това момче станах фен на този сайт, изгледах всички негови филми и продължавам да следя всичко свързано с него, точно

като Вас

Дано службата му да е по-лека от тук насетне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

anan2010no1713p5.jpg

credit: dcjunki

 

Добро утро,:)

 

В момента отново сме под засиления интерес на Южна Корея.

Причината - този пост във вероятно най-посещавания фен-сайт:

http://gall.dcinside...363&page=2&bbs=

 

Освен да пожелаем успех днес на И Джун Ги в първата му публична изява като войник в DREAM CONCERT, както и на всички предстоящи участия в радиопредавания, телевизионни програми, изложби и други мероприятия, стартиращи още от следващата седмица!:yes:

 

И от мен един поздрав с едно от любимите клипчета от същия любим сериал:

http://www.youtube.c...h?v=1qpZGduQwy4

credit:sarii7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...