Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

И ние си го обичаме. То не му стигат съсипаните проекти, ами и трябва да се извинява..

Жив и здрав да ни е и все така силен и устремен занапред!!!

 

Кате,

чудесна работа пак си свършила!!!

Благодарности и за това обръщение към феновете!

Хубава вечер, макар и доста тъжна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има-няма 4 часа откакто Джун Ги се раздели с косата си; в 14:00 часа, заедно с близките си в луксозен салон в Сеул, Джун Ги получи нова, войнишка прическа; влизането в казармата обърка много негови планове, но освен за нас феновете, явно новината е била изненада и за семейството му; за родителите му, които живеят в Ансан, тези три дни от 29.04. до днес са недостатъчни, за да си вземат довиждане; в момента семейството се подготвя да отпътува за Nonsan Chungnam, подобаващо съпроводени от авиоколона фенове;

в очакване на нови снимки

ето няколко от фотопроекта на Сплендор, Япония

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжен ден за феновета... бях си намислила да му пожелая много хубави неща за изпът на Джун за следващите две години, но съм сигурна, че той няма да изчезне от погледани напълно... На фенките мога да кажа хуайтинг... има 9 сериала и 7-8 филма, в който да си го гледаме 2 години...

Джун, бъди здрав, почини си от нас, папкай добре /сега няма да има нужда да си на диети/... някой си пожела да те види с шембенце... стани още по хубав мъж в казармата и се грижи за себеси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На добър път Джун и бъди здрав!

По-късно ще обобщя този изпълнен с емоции ден в блога.

Самият Джун Ги влиза с усмивка.

Новата причекса е малко странна за него,

но освен, че му отива... я какво момченце е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На добър час и лека служба и от мен!

Не се съмнявам, че ще се върне по-готин отвсякога

И въпреки, че денят е тъжен за всички фенове - поне можем да се

насладим на страхотната му усмивка и на сладурския му вид с новата прическа...

Fighting!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро, момичета!

Изглежда толкова отслабнало нашето момче.

 

 

Една новина.. Ирония на съдбата, но както и да е..

 

 

My link

 

 

 

И за подобряване на настроението..

 

1273041098.jpg

 

 

 

Хубав ден!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неискам ДжунГи в казарма..... :(( не го искам с такава прическа.... и 2 години са прекалено много време ;(( Уух писна ми с тая военна служба в Корея...защо да е задължителна.... :(( не е справедливо даже не го оставиха да си сложи ред в нещата а направо да отива :angry: :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече е прекалено. Можеха да направят компромис за него и да отложат службата.

И каква е тази гавра, че Yang Dong-geun ще го замести в новия му филм??? Този човек не може да се сравнява на нокътчето на малкия пръст на Джун.

Много ме е яд. Всякакви типове отложиха казармата, защо и за Джун нямаше такава възможност. 2 години наистина са много време. Надявам се всичко да е добре. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм го само в I'm Sam и ми се струва крайно неподходящ за заместител на Джун (всъщност почти никой не може да го замести), но както и да е, ще го видим какво ще направи. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teri, много благодаря за това страхотно клипче. :D

И Джун Ги никога не се повтаря и винаги е невероятно артистичен и оригинален!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен тази снимка ми хареса най-много от цялата фотосесия....

Освен,че е невероятно божествен на нея има нещо много тъжно в погледа му ... ;/ ще ми липсва адски много....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vlcsnap164966.png

 

и аз подобно на блеки харесвам точно тази му визия :D

повече снимки можете да намерите ТУК

 

но това, което е тревожно днес - са новините за затягане на отношенията между Северна и Южна Корея, само няколко дни преди да се отбележат 60 години от Корейската война; Севера заплаши Юга с война;

до военни действия аз лично не очаквам да се стигне, но за тези момчета, които са във войската сега е доста трудно;

самият Джун Ги, който известно време се подвизаваше в кухнята на тренировъчния лагер, отказвайки в последствие да се възползва от привилегии за по-леко разпределение, е вдигнат по трeвога с по-голямата част от тренировъчният лагер и от няколко дни е на военен поход, с местоназначение, което едва ли някой знае;

за всички момчета, които са пред прага на влизането, надеждата за отсрочка напълно изчезна;

любопитно ми е дали Рейн ще съумее да се измъкне или ще прояви мъжество и ще поеме към казармата;

ако изчисленията ми са верни това трябва да се случи следващия месец

 

а за самата новина - bTV

 

Южна Корея обяви, че Северна Корея е потопила южнокорейски боен кораб

 

Разследването в Южна Корея обяви официално, че севернокорейска подводница е потопила южнокорейски боен кораб преди два месеца. Северна Корея отрече да има общо с инцидента и заплаши с война Сеул, ако продължи да тиражира изфабрикуваните заключения.

 

Има неопровержими доказателства, че торпедо, изстреляно от севернокорейска подводница, е поразило корветата "Чхонан", гласи официалното заключение на южнокорейската разследваща комисия.

 

Информация на американски и британски военни показват, че по същото време подводници на Северна Корея са се намирали в пограничния район. Военният кораб потъна на 26 март тази година в района на границата между двете страни в Жълто море. При инцидента загинаха 46 моряци.

 

Южнокорейският президент се закани страната му да предприеме твърди мерки срещу северната съседка. Изолираната комунистическа държава нарече обвиненията изфабрикувани и заплаши, че отговорът на такова обвинение може да бъде война. Световните агенции припомнят, че след края на Корейската война от 1950-53 година в този район периодично стават сблъсъци между севернокорейски и южнокорейски военни катери.

 

20.05.2010

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новините, наистина са притеснителни, но и аз не вярвам да се стигне до сериозен сблъсък. Будни и умни хора, се надявам, че има навсякъде!!!

Последни новини от Сеул:

 

Южнокорейският президент И Мунг Бак днес обеща да приложи „енергични мерки” срещу Северна Корея, след като международен доклад посочи

севернокорейска атака с торпедо като причина за потъването на южнокорейския военен кораб на 26 март, предаде АФП.

В разговор с австралийския премиер Кевин Ръд президентът на Южна Корея е посочил, че ще предприеме решителни действия срещу Пхенян.

В тази връзка И Мунг Бак е призовал за международна подкрепа в отговор на враждебните действия на Северна Корея.

 

Пекин: Китай призова за сдържаност, след като следователите обвиниха Северна Корея за инцидента с потопения южнокорейски военен кораб в

следствие на атака с торпедо, предаде АФП.

„Всички страни трябва да запазят спокойствие и сдържаност,” каза пред журналисти говорителят на китайското външно министерство Ма Жаосу.

Той добави, че Пекин ще направи собствено проучване на резултатите от разследването, но уточни, че Китай няма да проведе собствено разследване.

Агенция Фокус

 

 

 

Относно снимките за корейското W, аз казах каквото имаше за казване, страхотна сесия, сдържана, но същевременно и емоционална,

както за самия Джун, така и за феновете му..(горната снимка е любимата ми, как позна :kiss2: )

Относно местоположението на Джун, силно се надявам фактът, че е супер звезда, тук да го предпазва, колкото и решителност да има винаги

в погледа и в действията му.

Относто Рейн, отсрочките и съмненията... всеки който трябва да влезе скоро в казармата, се надявам да влезе и да изпълни дълга си

(това го казвам с болка, но го мисля наистина)

Най-пресният пример за това е на Kim Ji Suk (звездата от Chuno, и "Personal Taste", който вегнага след последният снимачен ден на сериала

Personal Taste. т.е. вчера, трябва да влезе за 24 дни в подготвителен лагер и после директно в казармата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако всичко това е вярно, то нещата са сериозни, щом ги привикаха така скоропостижно

при това, от новината ти съдя, че времето за подготовка в тренировъчния лагер е намалено от 5 седмици на 24 дни

като се замисля този поход на Джун може и да не е случаен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано Бог бди над него и над всички корейски момчета, които изпълняват своите задължения към родината си, не само в този кризисен момент а и още 2 години.

От последното интервю на Джун Ги за корейското W , долавям много нотки на самота....

ДРЪЖ СЕ , Джун, имаш плеяда фенове по света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...