Jump to content

Lee Joon Gi (И Джун Ги)


Recommended Posts

Пишете когато качите нещо за конкурса. Разбрахме, че сме силни във виртуалното гласуване и съм сигурна, че ще бъдете активно подкрепени. Хайде, поемете за отскок по някой филм на Джун Ги и дерзайте.

Пък кой знае какво може да се случи ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има желание, може да гласува за моята снимка

ето тук: http://www.leejoongi.co.kr/rec_event/read.php?tcode=736&position=0&ch_mod=tmody&tcategory$=tcategory

само трябва да сте регистрирани :)

d100.png

Вече можете да гласувате и за чудесния клип направен от Тери :)

Ето тук: http://www.leejoongi.co.kr/rec_event/read.php?tcategory=m&tcode=925&position=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не трябва да замира, най-малкото, защото момчето съвсем скоро се връща на "голямата" сцена!

И ние го очакваме! Ей, къде е 16.02!!! :P

 

Аз попаднах случайно на снимката на малкия Джун Ги и приятната му изненада към феновете, със съобщението за поздрав за Новата година, на 24 езика сред които и българският!

 

8ca66b508e5443adea6bf0131a50e992_large.jpgjunkih.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова малко остана :)

Доколкото виждам Joon Ki, определено заслужено, е голяма любов за много почитателки.

Тепърва има много още какво да покаже, да спечели още сърца, да изиграе още по-интересни роли.

normal20060611144015273zq1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и успех! На събитието са присъствали около 2000 почитатели, за наша радост

има и български представители :lol:

Вече приключи и срещата с феновете, на която той се е ръкувал лично с почитателите си

и са получили като подарък шоколадови бонбони, опаковани лично от него! Щастливки! :)

Ето няколко снимки от посрещането:

 

7e5d1ccd12cfbcf72fac2e8458196d1d.jpg

101806_63754_5054.jpg

2012021690827_2012021616691.jpg

Още снимки можете да видите тук : http://leejunki.eu/forum/index.php?topic=635.msg3881;topicseen#msg3881

Ето и няколко снимки на щастливите присъстващи на срещата :

 

 

2012-02-16175610-210010130.png

425544_288258891241478_100001721073582_793867_633695114_n.jpg

432190_348927058473515_112384868794403_1160933_860365578_n.jpg

 

credit: dcjunki

 

 

...и едно видео:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е големият ден дойде най-сетне!!!!!!!!!!!!!Мога да му пожелая само много успехи на които да се радваме и ние феновете му!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и българското присъствие на посрещането на Джун Ги :lol:

Браво! :kiss2:

 

2012021601001115100097911.jpg

credit : as tagged

 

...можете да го видите и на десетата секунда от видеоклипа на IMX от официалния сайт

на Джун Ги :es:

 

Благодарим ви момичета! :kiss2::thanks::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нета се появи една чудесна новина:

 

Шин Мин А и Джун Ги в обща драма! Става дума за историческия хорър Arang Magistrate Story (или накратко Arang). Аранг е корейска фолклорна легенда за призраци. В общи линии ще става дума за следното - призракът на Аранг, героинята на Шин Мин А, която е била убита, се появява пред държавния служител, героят на Джун Ги, и го моли да накаже убийците й. И като по филмите... той ще се заеме с тази задача и вероятно ще се влюби в нея :)

 

Аранг ще започне да се излъчва по MBC през юли тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нета се появи една чудесна новина:

 

Шин Мин А и Джун Ги в обща драма! Става дума за историческия хорър Arang Magistrate Story (или накратко Arang). Аранг е корейска фолклорна легенда за призраци. В общи линии ще става дума за следното - призракът на Аранг, героинята на Шин Мин А, която е била убита, се появява пред държавния служител, героят на Джун Ги, и го моли да накаже убийците й. И като по филмите... той ще се заеме с тази задача и вероятно ще се влюби в нея smile.gif

 

Аранг ще започне да се излъчва по MBC през юли тази година.

 

Е,може ли да има по-хубавка новина от тази?!?!?!? :)

Това се очертава да е хита на лятото или поне за мен ще е такъв :)

А това ще е първа роля на Мин А в исторически сериал. Джун Ки се справи перфектно в ролята на Илджиме,така че и тук смятам отново ще е страхотен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаа, колко е приятно, че си имаме и мъжко присъствие в тази тема.;)

Да споделя, че Шин Мин А ми е от любимите актриси и много се радвам, че ще си партнира с Джун Ги, още повече в исторически сериал. Чакаме го с нетърпение този проект!!!

 

И Джун Ги е наистина много мил и симпатичен на живо и със сигурност си заслужава фенството.

Още от сутринта на 16-ти февруари купища фенове и репортери с камери се струпаха да го посрещат пред Министерството на отбраната. Най - много бяха японките и то на моя възраст.

Не знам, сигурно с автобуси са били организирани, но бяха много.

Това за пореден път затвърди усещането ми, че корейските актьори са наистина известни в Япония.

Имаше и фенове от Хонконг, Малайзия, Сингапур, дори американка и една французийка, която учи в Корея.

На срещата следобед в 15ч. беше не по-малко интересно. Върнаха ни парите за билетите, а на всичкото отгоре И Джун Ги лично прие подаръците и стисна ръката на всеки фен.

Нямаше викове на крещящи истерично фенки, а само скандирания на любящи и уважаващи човека и актьора И Джун Ги.

Просто от всички действия на фенките и емоциите, изразени на неговото лице си пролича, че има един особен и топъл обмен на обич от двете страни и едно огромно възхищение към големия талант.

Беше незабравимо, наистина. Запознахме се с тайванки, японки и корейки, а последните се оказаха, че много добре знаят за българския форум http://www.leejunki.eu

Надявам се точно Джун Ги да е звездата, която за пръв път ще посети България, за да могат повече хора да усетят и изживеят това, което аз усетих и изживях.

Fighting!!! :yes::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти мила, че ни позволи чрез теб да се докоснем до него! :wub::kiss2:

Не се съмнявам, че преживяването е незабравимо! :es::thanks:

Новата драма изглежда ще бъде много интересна, нямам търпение

да видя Джун Ги отново в действие, а и с партньорката си изглеждат

много добра двойка :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ljg78-1.jpg

 

Днес в Туитър, И Джун Ги съобщи плановете си за подготовка на световно турне за среща със своите фенове. България е в списъка!!!

Чакахме и дочакахме такава новина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и превод на съобщението, което развълнува всички ни,

блaгодарение на Бо @BGFamily :wub::thanks: :thanks: :thanks:

 

Ao_ex9iCQAAghappnglarge.png

 

120327 https://twitter.com/#!/JGshock/status/184611059649363968

 

To.한국 일본 중국 태국 대만 홍콩 인도네시아 캐나다 불가리아 미국 브라질 아일랜드

러시아 우크라이나 파키스탄 이라크 에 있는 내 팬들에게.~! 작품 몇개찍고 대박내서 월드투어갈게 기다려 ㅋㅋ

 

To. MY Fans in Korea, Japan, China, Thailand, Taiwan, Hongkong, Indonesia, Canada,

Bulgaria, USA, Brazil, Ireland, Russia, Ukraine, Pakistan, Iraque.~!

AfterI do some more works, make big hits, then will go world tour. so wait for me ㅋㅋ"

До моите фенове от Корея, Япония, Китай, Тайланд,

Тайван, Хонг Конг, Индонезия, Канада,България, САЩ, Бразилия, Ирландия, Русия, Украйна, Ирак, Пакистан ~!

Трябва да свърша още малко работа, да направя още няколко хита и след това тръгвам на световно турне.

За това ме чакайтеㅋㅋ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Знаех си, че няма как да сте пропуснали подобна новина. Дори все още да има много неизвестни, това съобщение успя да разтупти сърцето ми.

 

Това момче е 1-вият азиатец, когото започнах да разпознавам, а аз съм ужасен физиономист. Гледах го в 'Моето момиче', и ми влезе под кожата тотално. Това ми бе едва третата азиатска драма. После попаднах на 'Кралят и клоунът', където направи невероятен обрат от донжуан, в роля която ще помня до края на живота си, с тази чувственост и емоция които ме заляха, а после гледах 'Инджилме'. Невероятен спектър от роли.

 

Не съм от феновете които гледат всичко с даден актьор само защото им е любимец. Не съм много запозната и с певческата му кариера, но характерът, жестовете му и отношението му към феновете, същността му, това го обожавам. Толкова е топъл.

 

Отдавна ме гложди един въпрос. Той общува с всичките си фенове, но любопитно ми е от кога или по-точно на какво се дължи близостта му с нашата мила родина? Когато прочетох съобщението и видях между тези големи държави нашата мила малка родина, направо ми се сгря сърцето. За пореден път се убеждавам, че бг феновете сме спечелили не със своята многобройност, а със своята постоянна и неугасваща обич. Когато нещата са искрени и от двете страни, просто си личи, а тук смея да кажа е точно така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мила voileta ти сама отговори на въпроса :)

Истината е , че веднъж заразиш ли се от "Джун Ги вируса" няма измъкване :lol:

Той наистина е един от малкото актьори, които наистина държат на почитателите си

и винаги се отнасят приятелски и топло с тях...Специално за себе си мога да кажа, че вече

около четири години не ми е омръзнало да го следвам и винаги, винаги е интересно

да си около него :) Вярно е, че искрената обич не може да остане незабелязана и в

нашия случай е точно така :) Има много неща през , които сме преминали заедно,

особено по време на службата му в армията и може би за това можем да кажем, че сме част

от света на почитателите на И Джун Ги :)

Mалко повече подробности за това, което сме правили и ще продължаваме да правим

със сигурност :) можеш да видиш ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С И Джун Ги ни свързва интересна и дълга история. Някои неща са явни, други събития ще останат в паметта на много малко хора, подробности, които се знаят само от няколко човека. Да, през много трудности преминахме заедно, затова мисля че ни уважава и цени заради по-реалното и човешко отношение, което имаме към него / за тези, които не са запознати с "ужаса" фенщина, това може да прозвучи странно, но е истина /. Както и да е :)

 

Днес имаме ново съобщение от Джун Ги в туитър:

 

불가리아 팬분들 맨숀 적극적이시라능 ㅎㅎ 불가리아는 한번도 가보질못했는데 ㅋ 여행으로라도 꼭방문하게써 ~^^

 

Дали нашите планове, свързани с подписката ще се осъществят, аз не знам, но от това съобщение става ясно, че впечатлен от нас, дори да няма каквото и да било събитие, то той би желал да посети страната ни само като турист :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...