Jump to content

Exhibition of Fireworks (2006)


Recommended Posts

Фестивалът на фоерверките / Exhibition of Fireworks
spacer.png

Страна: Южна Корея
Година: 2006
Жанр: мелодрама
Времетраене: 17 серии по 50-60 минути
Субтитри: англйски и руски

 

В ролите:
Han Chae Young
Park Eun Hye
Kang Ji Hwan
Yoon Sang Hyun

Park Jung Soo

Kim So Yun

Park Geun Hyung

Kim Chang Sook

Kim Joo Hyun
Описание: Шин На Ра е жена на около 30 години, която се среща с по-млад мъж. По време на вечеря той ѝ съобщава, че не само излиза с друга, но и че е влюбен в нея. Затова техните отношения трябва да приключат. За да се почуства по-добре, На Ра се напива и случайно изпуска пръстена си, подарен от бившия ѝ приятел, в чужда чаша. Непознатият Ин Дже изпива съдържанието на чашата, без да забележи пръстена, и се озовава в болницата. На Ра се представя за сестра на бившия си, за да работи в магазина му с новата му приятелка Ми Ре. Но съдбата довежда в същия този магазин Ин Дже. Така започва една оплетена история, защото Ин Дже също е влюбен в Ми Ре.


С РУСКИ СУБТИТРИ
С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ
ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за линкчетата :)

Аз го започнах вчера и определено грабва вниманието. Първите 2-3 серии не са толкова силни, но по-нататък става доста интересно. Прави ми впечетление изграждането на образа на главната героиня няма нищо общо с обичайния стереотип за героиня, който използват (прекалено добри, леко слаби и нуждаещи се от защита, нерешителни и примиряващи се със случващото се). Тук мацката е доста пряма, нахакана, леко отмъстителна (даже в началото доста не бях сигурна, че ще ми хареса) и борбена като цяло, което прави героинята и по-правдоподобна (поне според мен). Що се отнася до образа на Mi Rea не мога да преценя дали Park Eun Hye е ужасно талантлива (нищо друго с нея не съм гледала) за да ми действа така на нервите или просто на мен не ми е симпатична, но определено е първата антигероиня, която трудно понасям. Kang Ji Hwan е страхотен както винаги :)

Ами това ми е впечетлението за сега като го догледам ще напиша пак нещичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята е простичка, но много красива. Гледа се на един дъх. Излишните сцени и прекаленото разтягане, които са характерни за всички сериали, тук са сведени до минимум. Много ми допадна образът на майката. Дамата е просто убиец. Определено е задължителен за гледане от всички любители на корейските сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догледах го и определено не съжалих, наистина не е за изпускане. Много ми хареса и финала някак си непринуден и естествен, без излишен драматизъм :) Гледайте смело :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа, че този не ми хареса особенно. Отдавна не бях гледала корейско заради японските зарибявки и не останах особено доволна. Освен Джи Хуан във филма нямаше нищо интересно. Освен няколкото комедийни елемента в началото, на които съм се смяла с глас нищо различно от другите сериали не видях. Към средата вече започна да ми доскучава и освен играта на гореспоменатият актьор нищо друго не можа да ме накара да го догледам. Удоволствието да го видя в съвременен филм беше пълно. Корейците направиха опит да са съвременни. Тук се докосваха, прегръщаха, спяха един с друг. Не беше толкова целомъдрено, като в повечето им продукций.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като съм на вълна Kang Ji Hwan, изгледах и този сериал с него.
Хареса ми серала, а Ji Hwan както винаги си изигра ролята страхотно, много е чаровно това момче.
Справя се със всякакви роли - както красиво се смее, така красиво и плаче.
Главната героиня много ме кефеше - борбена и отракана, а снахичката - аууууу - от нея ми настръхваха косите,
много гадно и злобно същество.

Добре, че Ин Дже се осъзна накрая.


И

от сериала в изпълнение на Kang Ji Hwan, който може не само да играе, но и да пее.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...