Jump to content

Recommended Posts

За мен този сериал е един от най-слабите които съм гледала. Тъпчеха на едно място, маркираха разни ситуации без да довършват до край случките - нещо става, не дават края а включват друго....накрая даже не стана ясно тази мацка като беше бременна роди ли или пометна. Дадоха как я боли корем, после изведнъж си излиза от болницата със същите дрехи като че ли е същия ден по-късно , значи и няма нищо сериозно, после мъжа й изчезва за две години ама дали се разведе или не, не става ясно, за бебето изобщо не стана дума има ли го или не - изобщо недовършена работа. Главния пък й се хвърля на врата сто пъти - и той не знаеше какво иска в крайна сметка. С две думи - загубено време - това беше сериала за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично сериала много ми хареса. Изгледах го на един дъх. Определено успяха да ме държат в напрежение до самия край и да се чудя как ще свърши :rolleyes: Ерик си изигра много добре ролята, страхотен актьор :) А саундтрака още ми се върти в главата, макар че мина повече от седмица от както го изгледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареди всички хубави коментари и позитиви, които изчетох за този сериал бях се настроила за нещо наистина много добро, но да си призная честно не останах никак очарована. В никой случай не мога да кажа, че сериалът е лош, но определено не ме грабна и впечатли с нищо. Пичът, който играе главната роля наистина е страшен сладур и хваща окото, има и доста горещи сцени, неприсъщи за корейските сериали, ОСТ-а е страхотен, но ... дотам. Нещо му липсваше според мен, но това си е лично мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имах големи очаквания за сериала, може би прекалено големи и за това накрая останах малко разочарована. Гледах го точно след Градината (който стана един от любимтие ми бтв) и исках нещо също толкова добро.. явно за това мнението ми за сериала е такова.

Та както и да е. Главната актриса ми беше доста антипатична.Много се мъчих да я харесам, но нищо в нея не ме грабна. Отначало беше адска лепка, а после имаше едно мудно и пасивно поведение през цялото време. Те Джу, признавам страхотен мъж, също не ме грабна с героя си. Дразнеше с това, че не знаеше какво иска през цялото време, а и често дори накрая не видях метаморфозата в образа му. Искаше пари, едновременно с това постоянно тичаше след Ън Су и постоянно я зарязваше..

Единствената, която ми хареса беше Хье Рин - силна, до последно преследваше това, което иска и не измени на себе си.

Все пак дайте шанс на драмата, има си своите моменти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че все още съм едва на 10 епизод, едно нещо мога да кажа за този сериал - определено различен! Макар че, честно казано, кастът нещо не ми допадна. Освен И Кю Хан, доста симпатичен младеж. Не знам обаче какво толкова се превъзнася тоя Ерик, че е толкова хубав, като на мен лично ми е дори малко грозноват. Хубавото обаче на филма е, че показва доста различна гледна точка от останалите южнокорейски сериали. Вече бях започнала да си мисля, че наистина целувките при тях са само допиране на устни и че децата им ги носят щъркелите... Доста откровен сериал, доста страсти, граничещи дори с бруталност. Допадна ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам обаче какво толкова се превъзнася тоя Ерик, че е толкова хубав, като на мен лично ми е дори малко грозноват.

 

Така е. Не е най-големият красавец на света, но има много чар. И като добавим прекрасната актьорска игра, се получава чудна комбинацийка! ;) Някои от нас харесват и по-грозноватички мъже. Важно е излъчването. А и всеки има право на предпочитания. :)

В случая важното е, че и четиримата се справят добре с ролите си, щом карат хората да ги обичат и съответно да ги мразят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал помня, че го докарах до около 10 епизод. Има нещо интересно в него, но като цяло не ми хареса. Замисълът беше интересен, но изпълнението ме разочарова. От актъорите единствено ми хареса играта на Yoon Ji Hye и на сестрата на главната героиня, другите страшно изкуствени ми се струваха в тези образи. Сюжетът, страшно предвидим... опитаха се да вкарат някаква интрига в отношенията между героите, но така го направиха, че по едно време ми се струваше, че гледам някой американски романтичен филм... никаква интрига, предвидимо и клиширано. Нямаше никакво проследяване и развитие на чувства, емоции, отношения, всичко се случваше някак изкуствено, изведнъж, и общо взето трудно се схващаше логиката на събитията. Това е и причината, може би, по едно време да не можех да схвана и логиката в поведението на героите. Да не говорим, че в повечето серии даваха сцена, прекъсваха я, после дадат нещо друго... и общо взето все едно гледаш някакви отделни сцени от документален филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен нещо не ми беше чак толкова интересен-на моменти беше много дразнещо поведението на Ерик.Става за убиване на време, но не бих го препоръчала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериалчето, не очквах главните актьори да ми харесат, но с всяка изминала серия се доказаха като страхотни актьори B)

Moon Jeong Hyuk не ме впечатли особено в Strongest Chil Woo , но в този сериал определено ДА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз изгледах драмата на един дъх...добра игра на актьорите.бях под напрежение до самият край.постоянно се сменяха партньорите и ми беше

 

интересно да видя как ще завърши цялата тази заплетена ситуация.като цяло хареса ми нямаше почти никакви скучни моменти, все нещо

 

интересно се случва.а и е готино как тази Ън Со стана така желана изведнъж не от един, а от двама хубавци от които да избира. ех, човек да и

 

завиди :P наистина една от малкото драми които да изгледам с интерес и да ме накара да се замисля.Края можеше да е малко по-добър, но е

 

сладка и невинна любовта на Те Джу и Ън Со .Благодаря на :essubs: за БГ субтитрите :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам от драми много-много, тази май половината я превъртях. Не помня много от нея, гледах я преди 2 месеца май :huh: Малко става досадна по средата. Обаче си заслужава да се гледа заради главния актьор, Ерик ли казваше? След Уон Бин той ми е следващият любим кореец. Беше готин във всички сцени, даже като се държеше като абсолютен мачо (или в тях най-много). Другите актьори не ми харесаха, но нищо чудно, че всичко го харесваха нашия Ерик - ами че то как няма да го харесаш? А главната актриса много ме дразнеше с това колко е кльощава - не им ли дават да ядат там????? Като ги видя такива като извадени от Аушвиц, ми призлява направо.

Та накратко - сцените с Ерик си заслужават :rolleyes:

 

А, и саундтракът беше добър, още си слушам някои песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая стигнах и до този сериал и ми идва да се просна в краката на Злати и Мацкова и да изкрещя "Заслужавам да умра" :lol: , защото още от Бали ми се гледаше нещо такова, а толкова дълго го отлагах. Хареса ми много заради перфектно изградените образи и доброто им изиграване. И четиримата ги познавам в реалния живот и се държат точно по същия начин.

Хан Ън Су: невзрачното момиченце от малкия град, затрупано с проблемите на семейството си, чийто таланти никой никога не е забелязъл, идва в големия град и открива живота. И естествено иска да опита от всичко – от целувката до кариерата. Само че животът понякога се разминава с представите ни за него. Какво облекчение, че лигавенето беше само в началото и че главната героиня се оказа доста по-красива и по-умна отколкото изглаждаше.

Канг Те Джу: момчето от квартала. Всички забелязват единствено красотата му и той няма друг избор, освен да се възползва от нея, за да устрои живота си по възможно най-добрия начин. Същевременно мисли доста трезво и знае къде му е границата и какви последствия би донесло прекрачването й. Но на такива смели и разумни хора съдбата им поднася най-тежките предизвикателства, за да изпита дали ще могат да издържат. Всъщност Ерик точно такъв характер си го представям и в реалния живот.

Ча Хье Рин: красивата богаташка, която е готова заради любовта и темперамента си да стигне докрай. С типично за този образ възпитание и характер тя решава, че целта оправдава средствата и стига до крайности. Но пък не искаше само да вземе, а и да даде. Любим образ, перфектно изигран от Yoon Ji-hye.

Шин Джун Хьок: мистериозният брат със загадачно минало, абсолютно непредсказуем, се опитва да намери мястото си в обществото и признанието на хората, които са го отгледали. Но за да постигне тази непосилна задача, първо трябва да се пребори със себе си и да разбере собствените си желания. Също много добре изграден и изигран образ. Артистът веднага ми стана симпатичен, макар да не съм го гледала другаде.

 

 

 

Сериалът е много добър заради това, че не само се занимава с любовта, а набляга най-вече на хората и характерите им. Колкото до героя на Ерик, не видях голямо израстване при него. Просто, както той сам каза, освен ориз трябва да опиташ и кимчи. Обаче оризът е тежка храна и може да ти стане лошо от него, особено ако преядеш. А кимчето, колкото и обикновенна храна да е, е много лютиво според учените лютивото отприщва хормона серотонин или известен още като хормона на щастието ;)

 

Не знам дали защото вече толкова съм им свикнала на драмите или защото всички ми бяха симпатични, не го намерих за драматичен, по-скоро ми се стори философски. Дори в началото доста се смях

който не е гледал да не чете спойлера! Сори, но искам да го споделя

 

голям смях падна, когато мацката отиде на интервю за работа и всички кандидатки имаха някакви квалификации, а тя започна да пее песничката за плешивия и как само се пляскаше по главата, а всички я гледаха шокирани и чак като се поклони видя пред себе си този от журито... :rofl: От смях сълзи ми изкочиха чак

 

:lol: а този от журито беше плешив :lol2::lol2:

 

Благодаря за превода и си личи, че мнооого сте се заплесвали по Ерик :D Лошо няма и аз съм така. Кога ще ни преведете нещо друго с него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг такъв сериал имам чувството че няма ! Като сценарий е просто уникален и вероятно за пръв път толкова освободен от задръжките, които има във всеки друг сериал. (Става въпрос за целувките и намеците. Изглежда по-реално, за разлика от повечето подобни сцени в другите сериали. ) Препоръчвам го горещо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала. Ерик наистина успя да предаде много добре емоциите на плейбоя, изпитващ в началото съжаление към момичето, постепенно симпатия и сам не усети кога се влюби. Много ми хареса как се бореше с любовта си, отлично го изигра.

Девойката ме изненада още повече. След тоалетната сцена в 1ви епизод и откровеното любовно признание (по детски сладко) мислех, че ще я забият като мацката в Целувката - глупава, наивна, проста и залухава. Тя обаче се оказа скрита лимонка :) Заслужи уважението ми, прояви характер и сила, реши да живее. И как само гледаше с тия големи очи, като котарака в Шрек :lol:

Това е най-реалистичния сериал, който напоследък съм гледала. Наистина хората сами си причиняват 90% от проблемите и после се чудят как да ги решат.

Целувките определено ми харесаха, но и края беше много, много сладък.

Ето и главната с по-свежа визия.

 

tumblr_lrszmctABM1qzgtn4o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох всички готини коментари за QSS и затова го почнах. После няма спиране.... Мисля, че го изгледах за около 3 дни :) Абсолютно пристрастяващ.

Само не харесах главната Ън Су- през целия сериал се размотава жална и недохранена, като някое бедно сумалийче. Като оставим това на страна, драмата влиза в личния ми топ 5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябвало е да го гледам по-рано тоз сериал. Съжалявам, че чак сега му отделих време. Може би, ако го бях аправила по-рано, щях да оценя много повече нещата. Изгледала съм много продукции преди този сериал и летвата ми е вдигната по-високо. Все пак, отчитам факта, че сериала е старичък, но имаше много моменти, в които се пречупват теми табу, дори за новите продукции. Хареса ми играта на актьорите, музиката също. Нещо в сюжета през цялото време ми куцаше. Тва постоянно разиграване на "на ти-дай ми" не ми хареса. Мнооого го разтъкаваха, спокойно межеше да си мине и в по-малко епизоди. И искаха да ме убедят, че тия хора на по 25-30 гидини не са се влюбвали нито веднъж? Особено той, който го раздаваше некакъв куул гай? Едвали. За сметка на това, Ерик се представи чудесно, имаше много сцени, които ми се запечатаха. Винаги съм го смятала за чудесен актьор, ще продължа и да го смятам за такъв. Тук показа много. Нищо, ама нищо секси не видях тук в него. беше събрал всичкия сексапил, който притежава и една табуретка. Кльощав и с тая тъпа коса... не. Мацката пък беше представена като толкова глупаво същество, собено в началото, че не е истина. Да си невинен и наивен, и да си глупав са две разични неща, ама явно не и в Корея. Като цяло първите 7 епизода ги изтиках с голям зор, ама голям. След 8-ми епизод, нещата потръгнаха, доби някакъв смиъл цялата им игра на гоненица, появи се интригата. Брата и сестрата бяха много странни, не ми харесаха като персонажи, по-скоро сестрата никак не ми хареса. Братчето ако не друго, поне беше хубавец. Той беше много противоречив герой, но беше интересен. Не мога да кажа, че не ми хареса хич, дам имаше неща за които да се хвана, ама чак да го повторя - едва ли. Може би бих гледала от 8-ми епизод натам :)

А, искам нещо за края да кажа. Кви бяха тия глупости...?

 

2 години никой с никой не се е виждал, и като по чудо, точно в един ден се събират да коментират минали неща. Той - Ерик, толкова влюбен в смотлата, ама не я потърсил нито веднъж, щото тя му била казала бла бла бла... Абе мухъл, опропасти си живота и бъдещето заради нея, и накрая няма да я търсиш? Къде е смисъла? После осъзнава, че тря да "хване момента" като я види и като я видя, да си "говорят за времето"?! Пълен абсурд. Накря да вземат да се осъзнаят, разгеле. Но последната сцена ми хареса - всичко започна от "самото начало" :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно днес ми е ден за коментари, да взема и тук да се разпиша. Гледах го когато започнаха да го пускат с бг превод, значи преди доста време е било.

Това което си спомням от тогава са няколко неща:

- я.... и корейците можели да се целуват, най-после да видя сериал с убедително, правдоподобно изглеждащи целувки, чак да не повярваш

- щеше ми се главната шматка да остане със съпруга си, повече ми харесваха като двойка

- въпросният Ерик не го намерих за чак толкова очарователен, колкото го изкарват

- убииствен ост в добрия смисъл, особено две от песните продължавам да си ги слушам с кеф

 

Този сериал бих препоръчала и изгледала отново.

 

А.... и разбира се благодарности за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше лош сериала,но не успя да ме грабне...всъщност догледох го само заради Ерик.Финалът не ми хареса,определено очаквах нещо по различно,но може би просто аз съм по-сантиментална ;д както и да е всеки си има различно мнение :)

Определено не беше поредния корейски сериал,но си имаше голямата доза драма.По-реалистичен беше,но не ми хареса това постоянно разменяне на двойките  .  

Но както казах това си е мое мнение  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...